sobota, 15 września 2012

ROZPAD ZSRR - W 1980 ROKU MIAŁO DOJŚĆ DO III WOJNY ŚWIATOWEJ....?

ROZPAD ZSRR - W 1980 ROKU MIAŁO DOJŚĆ DO III WOJNY ŚWIATOWEJ....?
NIE DOSZŁO ? - NIE POSZŁO COŚ POMYŚLI ZAŁOŻYCIELI TEGO PLANU  ....?
KIEDY W POLSCE POWSTAŁA SOLIDARNOŚĆ ZA PIENIĄDZE ZACHODNICH MOCARSTW - PLAN BYŁ PROSTY WSADZIĆ KIJ W MROWISKO I CZEKAĆ . ZSRR KRAJ WIELKICH MOŻLIWOŚCI SĄDZĄC PO OBSZARZE ZAMIESZKANIA BYŁ W STANIE ZROBIĆ DWIE RZECZY  ...PIERWSZĄ JUŻ ZNAMY - OBALENIE STRUKTUR KOMUNISTYCZNYCH W CAŁYM BLOKU WSCHODNIM I TAK SIĘ STAŁO (ALE NIE PO MYŚLI ZAŁOŻYCIELI PLANU AVALON)
ZWIĄZEK RADZIECKI , A W SUMIE JEGO PRZEDSTAWICIELE NIE BYLI IDIOTAMI I WIEDZIELI DOKŁADNIE CO W TRAWIE PISZCZY I DO CZEGO TEN NIKCZEMNY PLAN MIAŁ SŁUŻYĆ.
NIE WESZŁO ..... 
STARCIE MIAŁO NASTĄPIĆ TU W EUROPIE ŚRODKOWEJ  PO WTARGNIĘCIU WOJSK ROSYJSKICH DO POLSKI  PROWADZĄCYCH DO CZYSTKI ETNICZNEJ  I POLITYCZNEJ .....  WOJNA POMIĘDZY DWOMA OBOZAMI SYJONISTYCZNYMI TRWA NADAL CHOĆ SPRAWY SOBIE Z TEGO NIE ZDAJEMY. 
KTO CHOĆ W DELIKATNYM ZARYSIE ZNA HISTORIĘ TEN BĘDZIE WIEDZIAŁ O CO CHODZI W TYCH PONIŻSZYCH OPISACH. 
PROJEKT AVALON ZAKŁADAŁ ZAGŁADĘ WIĘKSZEJ CZĘŚCI POPULACJI LUDZKIEJ NA ZIEMI O CZYM DO DZISIAJ MÓWIĄ RELIKTY PRZESZŁOŚCI TAKIE JAK ZAPISKI I OCZYWIŚCIE ZDUMIEWAJĄCY MONOLIT , O KTÓRYM MÓWIĄ MILIONY ..... MILIONY OCALAŁYCH CHOĆ SPRAWY Z TEGO SOBIE NIE ZDAJĄ.

Misja Anglosaksońska :

Trzecia Wojna Światowa
i Odziedziczenie Nowego Świata


- Jest zaplanowana Trzecia Wojna światowa – nuklearna i biologiczna. Nasze źródło wierzy, że plan jest już wdrażany i może się zrealizować w ciągu najbliższych 18-24 miesięcy.

- Zacznie się atakiem Izraela na Iran. Iran lub Chiny będą sprowokowane do nuklearnego odwetu. Będzie zawieszenie broni. Świat będzie strachu i chaosie – wszystko dokładnie wyinżynierowane.

- Ten stan będzie użyty jako usprawiedliwienie dla silnej kontroli we wszystkich zachodnich krajach. Plany na to są już gotowe.

- Zostanie skrycie wypuszczona broń biologiczna. Najpierw przeciwko Chińczykom. Jak mrożąco powiedziało nasze źródło, “Chiny dostaną przeziębienia”. Wojna biologiczna rozszerzy się dalej, na zachód. Infrastruktura będzie krytycznie osłabiona.

- To ma być dopiero początek. Po tym, pełna wymiana nuklearna będzie rozpoczęta: “prawdziwa” wojna, z ogromnymi zniszczeniami i utratą życia. Nasze źródło mówi nam, że zaplanowana redukcja populacji przez te połączone środki to 50%. Tę liczbę usłyszał na spotkaniu.

Ten straszliwy scenariusz planowano przez pokolenia. Pierwsze dwie Wojny Światowe były częścią przygotowań do tej ostatniej apokalipsy – tak jak centralizacja zasobów światowych, która była przyspieszona przez równie dobrze zaplanowaną zapaść finansową w październiku 2008.

Nasze źródło spekuluje, że to wszystko jest już ustawione jako scena dla nadchodzącego “wydarzenia geofizycznego” – podobnego typu jak to, które było około 11.500 lat temu. Gdyby to wydarzenie się przytrafiło – w 2012 lub w najbliższej dekadzie – zniszczyłoby cywilizację jaką znamy, przyćmiewając nawet skutki wojny atomowej.

Prawdziwy cel, wytłumaczyło nasze źródło, to ustawić post-katastroficzny świat. By zapewnić, że ten “Nowy Świat” jest tym, którego kontrolerzy chcą, struktury totalitarnej kontroli muszą być na miejscu kiedy ta katastrofa się zdarzy – z wymówką, że populacja je zaakceptuje i będzie się ich domagać. Stan wojenny we właściwych, starannie wybranych krajach przed katastrofą zapewni, że “właściwi” ludzie przetrwają i będą prosperować w świecie po-katastroficznym, przez kolejne 11.500 lat. To co być może było planowane w ukryciu na globalną skalę, przez ostatnich kilka pokoleń, nie jest niczym mniej niż to kto odziedziczy Ziemię.

Nasze źródło nie zostało poinformowane na temat planowanych losów krajów drugiego oraz trzeciego świata takich jak te w Południowej Ameryce, Afryce i Azji. Ale on zakłada, że tym kazanoby radzić sobie samym i prawdopodobnie nie przetrwać dobrze – albo nie przetrwać w ogóle. Totalitarne militarne rządy zachodnich, białych ludzi, są tymi które odziedziczą świat.

Ten plan jest tak zły, tak rasistowski, tak diaboliczny, tak wielki, że prawie niemożliwy do uwierzenia. Ale to wszystko zgadza się z tym co wielu komentatorów, badaczy i świadków którzy mają dostęp do wewnętrznych informacji identyfikowało już od kilku lat. Dla mnie osobiście, to dotąd najwyraźniejszy obraz tego dlaczego świat jest taki jaki jest, i dlaczego sekrety są chronione tak zawzięcie: we wszystkim może chodzić o rasową wyższość. Czwarta Rzesza żyje i ma się dobrze.

Zadziwiająco, nasze źródło nie było pesymistyczne. Podkreślił, tak jak robi to wielu innych badaczy i komentatorów, że świadomość budzi się gwałtownie wszędzie na planecie i że TE ZAPLANOWANE ZDARZENIA NIE SĄ NIEODZOWNE. Jeżeli kiedykolwiek była przyczyna aby pracować wspólnie ku podniesieniu wiedzy o realnym zagrożeniu nas wszystkich, tą przyczyną jest właśnie to.


IDĄC DALEJ TYM TROPEM DOCHODZIMY DO WSPOMNIANEGO JUŻ MONUMENTU W USA ....
KTÓRY ZOSTAŁ PRZEDWCZEŚNIE POSTAWIONY NA CZEŚĆ PERFIDNEGO PLANU.
Dołączona grafika
Najdziwniejszy monument w Ameryce wznosi się nad jałowym wzgórzem w północno-wschodniej części stanu Georgia. Pięć masywnych płyt z polerowanego granitu wznosi się z ziemi na kształt gwiazdy. Płyty skalne mają 16 metrów wysokości, a cztery z nich masę większą niż 20 ton. Razem stanowią wsparcie dla ponad 12 tonowego zwieńczenia. Zbliżając się do monumentu, trudno nie zacząć natychmiast myśleć o Stonehenge w Anglii lub ewentualnie o złowieszczym monolicie z 2001: Odysei Kosmicznej. Zbudowane w 1980 roku, jasnoszare skały, cicho oczekują na koniec świata takiego jaki znamy.
Nazywany Georgia Guidestones, monument jest wielką tajemnicą – nikt nie wie dokładnie, kto zlecił jego zbudowanie oraz dlaczego. Jedyne wskazówki dotyczące jego pochodzenia są umiejscowione na znajdującej się w pobliżu kamiennej tablicy – zawierającej jego wymiary oraz wyjaśniającej szereg skomplikowanych wycięć i otworów które odpowiadają ruchom Słońca i gwiazd a także „wskazówek” w postaci dyrektyw wyrytych w skale. Instrukcje są wyryte w ośmiu językach, od angielskiego suahili i odzwierciedlają swoistą ideologią New Age. Niektóre z nich są ogólnikowo eugenicznych (mądra reprodukcja – poprawa kondycji i różnorodności), inni określają je jako mistycyzm hippie (nagroda prawda-piękno-miłość-szukanie harmonii z nieskończonością).
Dołączona grafika
Według większości ustaleń – opartych na dostępnych informacjach – kamienne tablice mają za zadanie pomóc tym, którzy przeżyją zbliżającą się apokalipsę w tym, aby odtworzyć zniszczoną cywilizację. Nie wszyscy zgadzają się z tym przesłaniem. Kilka razy kamienne płyty zostały splamione poliuretanem i pomalowane w graffiti, min. „Pieprzyc Nowy Porządek Świata”.
Dołączona grafika

Kimkolwiek byli anonimowi architekci monumentu, wiedzieli co robią – Pomnik jest bardzo zaawansowaną konstrukcją inżynieryjną, bezbłędnie śledzącą położenie słońca. Wzbudza również niekończącą się fascynację, dzięki starannie zaplanowanej aurze tajemniczości. Kamienna konstrukcja przyciągnęła mnóstwo wielbicieli którzy za punkt honoru uważają jej obronę przed ludźmi, którzy chcieliby ją zniszczyć. Ktokolwiek umieścił tutaj monument, rozumiał jedną rzecz bardzo dobrze: Ludzie wysoko cenią to, czego nie rozumieją co najmniej na tyle, na ile chcą wyjaśnienia.
Historia Georgia Guidestones rozpoczęła się pewnego piątkowego popołudnia, w czerwcu 1979 roku, kiedy to elegancki siwowłosy dżentelmen zjawił się w Elbert County, i udał się do biura Elberton Granite Finishing, i przedstawił się jako Robert C. Christian. Twierdził, że reprezentuje „małą grupę lojalnych Amerykanów”, którzy planują instalację niezwykle dużego i złożonego kamiennego pomnika. Christian przyszedł do Elberton – siedziby hrabstwa oraz granitowej stolicy świata, ponieważ uważał, że w jego kamieniołomach produkowane są najlepsze kamienie na całej planecie.
Joe Fendley, prezes Elberton Granite, pokiwał głową z roztargnieniem, rozproszony przez pośpiech związany z przygotowywaniem tygodniowego wynagrodzenia dla pracowników. Lecz kiedy Christian zaczął opisywać projekt pomnika, Fendley gwałtownie wstrzymał swoją pracę. Starszy człowiek pytał go o zrobienie kamiennych płyt, nie tylko większych niż te, które dotychczas były wydobywane w hrabstwie, lecz również chciał aby zostały pocięte, wykończone i zmontowane w jakiś ogromny przyrząd astronomiczny.
Do czego miała by służyć ta konstrukcja – zapytał Fendley. Christian wyjaśnił, że struktura miała by służyć jako kompas, kalendarz i zegar. Byłoby tam również zestaw wygrawerowanych instrukcji napisany w ośmiu największych światowych językach. Konstrukcja musiała być w stanie wytrzymać najbardziej katastrofalne zdarzenia, dzięki czemu rozproszone resztki ludzkości będą w stanie skorzystać z tych przewodników w celu odbudowania cywilizacji lepszej niż ta, który miała zniszczyć samą siebie.
Co najdziwniejsze, Christian podał wymiary monumentu w skali metrycznej, co było raczej niezwykłe w USA w 1979 roku.
Fendley powiedział później, że cena którą podał była „sześciocyfrowa”. Christian zapytał gdzie Fendley ma konto, a następnie opuścił biuro, aby go spotkać się z bankierem. Trzydzieści minut później Christian został przyjęty przez Wyatta C. Martina, prezesa Granite City Bank. Christian wyraził potrzebę zachowania tajemnicy na temat projektu, w tym również o tym, że fundusze zostaną przekazane do Martina z wielu różnych banków na terenie całego USA. Jako bankier, Martin wymagał, aby Christian przedstawił mu swą prawdziwą tożsamość, którą Christian potwierdził, i zgodził się otrzymywać w absolutnej tajemnicy. Martin zgodził być się przedstawicielem Christiana w celu zarządzania projektem w przyszłości. Christian następnie opuścił Martina, od tego momentu tylko z nim korespondując, często z różnych miast.
Budowa Kamieni Przewodnich rozpoczęła się latem 1979 roku. Firma Fendleya dokładnie udokumentowała postęp prac setkami zdjęć.
Fendley i Martin pomogli Christianowi znaleźć odpowiednie miejsce dla monumentu w Elbert County: płaskie wzgórze wznoszące się ponad pastwiskami Double 7 Farms, z widokami we wszystkich kierunkach. Za 5.000 dolarów, właściciel Wayne Mullinex podpisał akt sprzedaży działki o powierzchni 5 akrów. Oprócz płatności, Christian przyznał prawo do wypasu bydła dla Mullinexa i jego dzieci, a firma Mullinexa rozpoczęła budowanie fundamentów pod Kamieni Przewodnich.
Astrologiczna specyfikacja Kamieni Przewodnich była tak skomplikowana, że Fendley musiał skorzystać z usług astronoma z University of Georgia w celu realizacji projektu. Cztery zewnętrzne kamienie miały być zorientowane według granic rocznej wędrówki słońca. Środkowa kolumna potrzebowała dwóch precyzyjnie skalibrowanych cechy: otworu, przez który Gwiazda Północna byłby widoczna w każdym czasie, oraz otworu dostosowanego do położenia słońca podczas przesileń i równonocy. Głównym elementem zwieńczenia był 7 \ 8-calowy otwór, przez który wiązka światła słonecznego przechodzi w południe każdego dnia, świecąc na środek kamienia, wskazując dzień roku.

Dołączona grafika

Oto niektóre z przesłań wyrytych na monumencie:

- utrzymujcie liczbę ludzkości poniżej 500.000.000 w ciągłym stanie równowagi z naturą
- prowadźcie reprodukcję w sposób przemyślany – doskonaląc sprawność fizyczną i różnorodność
- zjednoczcie ludzkość używając nowego, wspólnego języka
- rządź z pasją – wiarą – tradycją
- chroń ludzi i narody poprzez sprawiedliwe prawo i sądy. Pozwólcie wszystkim narodom rządzić się samym, rozwiązując zewnętrzne problemy przez światowy sad. Unikajcie nieistotnych przepisów i bezużytecznych oficjeli. Balansujcie prawa osobiste z obowiązkami wobec społeczeństwa. Nagradzajcie prawdę – piękno – miłość – szukajcie harmonii z nieskończonością. Nie bądźcie niczym rak wobec Ziemi – zostawcie miejsce dla natury

Nigdy nie udało się ustalić, kim był Robert C. Christian, oraz czy był tylko jedną osobą zaangażowaną w projekt.
Zwolennicy teorii spiskowych, uważają, że typ użytego granitu – Pyramid Blue – sugeruje motywy masońskie.