czwartek, 4 października 2012

Trwają prace nad nową bronią masowej zagłady!

pochłaniacz materii

W Chinach trwają prace nad nową bronią masowej zagłady – taką sensacyjną informację podały wczoraj amerykańskie media. Kiedy cały świat jest zajęty zwalczaniem, bądź też skrytą produkcją bomby atomowej, w chińskich laboratoriach trwają prace nad tajną bronią, która ma zrewolucjonizować siły zbrojne Chin. Generator czarnych dziur – najniebezpieczniejsza broń jaką człowiek może wymyślić.


Przypomnijmy, że czarna dziura to obiekt astronomiczny, który silnie oddziałuje na swoje otoczenie, tak że nawet światło nie może uciec z jego powierzchni. W chińskich laboratoriach trwają pracę nad stworzeniem takowej dziury, która w warunkach ziemskich byłaby wstanie pochłaniać wszystko, co znajdzie się w jej zasięgu.- Zaznaczam, że są to tylko spekulacje, jednak poparte wiarygodnymi dowodami – powiedział prof. Thomas Wiktorsky amerykański wykładowca, polskiego pochodzenia z University of California.Chińczycy nigdy nie przyznają się do prowadzenia takich badań. Jednak jeżeli to prawda, poziom bezpieczeństwa na świecie drastycznie spadnie.

Czarne dziury, miałyby być niewielkimi obiektami, o krótkiej żywotności oraz silnym przyciąganiu. Maja one pochłaniać wszystko co spotkają na swojej drodze – ludzi, budynki, sprzęt techniczny – po czym ulegają samo destrukcji. Nie będę tutaj zagłębiał się w aspekty naukowe, bo dla zwykłego śmiertelnika są one zupełnie nie zrozumiałe, ale mogę powiedzieć, że wszystko rozbija się o tzw. „Promień Schwarzschilda”, który opisuje się: rschw= 2GM/c2 – kończy swoją wypowiedź Wiktorsky
Powstaje pytanie jak długo będziemy czekać na odpowiedź Białego Domu, który na razie wstrzymuje się od komentowania tej sprawy. Tak więc czy szykuje się kolejna zimna wojna?