wtorek, 20 listopada 2012

Księżyc jest sztucznym satelitą zbudowanym przez inteligencjęKsiężyc jest sztucznym satelitą zbudowanym przez inteligencję, tak jak cały system Słoneczny został stworzony przez Nadistotę superinteligentną ! Inteligentny projekt o tym informuję ! Stwórca to super Istota Wszechmocna kontrolująca wszechświat i wszystkie istoty żyjące w nim.

Wszechświat z miliardami galaktyk jest super wielkim domem dla wszelkiej inteligencji i jednocześnie majstersztykiem Stwórcy !Co pokazuje nasze ludzkie doświadczenie, poparte wiedzą z eksperymentów, zwykłą logiką, ogólnie dostępną znajomością faktów:
- z przypadkowo rozsypanych liter nie powstają poematy, instrukcje obsługi snopowiązałki czy książki kucharskie
- z rozsypanych cegieł nie powstają samoistnie domy, kościoły, garaże, obory
- z części samochodowych na wysypisku, nie powstaje samoistnie samochód lub motocykl.

Wszystko wymaga projektanta, który określi cel powstania jakiejś konstrukcji: książki, budynku, lub pojazdu. I wskaże jak to zrobić. Następnie potrzebne jest świadomy, celowy proces wykonawczy (budowanie czegoś z elementów źródłowych): tekstu z liter, samochodu z części, budynku z cegieł, rur i desek. Skoro to jest tak oczywiste w naszym ludzkim świecie techniki, to dlaczego tyle osób wierzy, że kosmos i życie pojawiły się samoistnie, bez Projektanta? Głównie dlatego, że tylko to mówiono im przez całe życie, i nie mieli okazji poznać innego wyjaśnienia.
Pusty księżyc: Średnia gęstość księżyca wynosi 3.34 gm/cm3 (3,34 razy większa od gęstości wody). Dla porównania - średnia gęstość ziemi wynosi 5,5 gm/cm3. Co to oznacza ?

Naukowiec z NASA - Dr. Gordon MacDonald, powiedział w 1962 roku, że: "Jeśli zredukujemy dane astronomiczne (zbliżymy gęstość księżyca do gęstości ziemi), to uzyskamy wynik wskazujący na to, iż księżyc jest raczej pusty w środku niż w całości wypełniony".

Laureat Nagrody Nobla z dziedziny chemii - Dr. Harold Urey zasugerował, ze znacznie obniżona gęstość naszego księżyca jednoznacznie wskazuje na możliwość istnienia dużych obszarów pustych, w jego wnętrzu.

Naukowiec z MIT - Dr. Sean C. Solomon napisał:
"Eksperymenty "Lunar Orbiter' przyczyniły się do dużego wzrostu naszej wiedzy o księżycu i o jego polu grawitacyjnym, mocno przy tym zaznaczając przerażającą szansę na to, iż może on być w środku pusty".
Carl Sagan, w swojej książce "Intelligent Life in the Universe" napisał, że naturalny satelita po prostu nie może być pusty w środku.
Wibracje księżyca: 20 listopada 1969 roku, ekspedycja Apollo 12 odrzuciła jeden ze swoich modułów, który uderzył z dużą siłą w powierzchnie księżyca. Impakt uderzającego o powierzchnię modułu, który miał miejsce około 40 mil od miejsca lądowania Apollo 12, wywołał sztuczne - o dziwnej charakterystyce - trzęsienie powierzchni księżyca, coś w rodzaju drgań dzwonu, po jego uderzeniu. Drgania te trwały jeszcze przez godzinę. Występowanie tego fenomenu , w jeszcze większym jego natężeniu, powtórzyło się podczas ekspedycji Apollo 13. Sejsmiczne urządzenia zarejestrowały stale, silne trzęsienie /wibracje grunt, trwające ponad 3 godziny. Wibracje te osiągały głębokość tylko do 25 mil w głąb księżyca, co jednoznacznie wskazywało na fakt, iż posiada on niespotykanie lekkie jądro albo tez jest ono całkowicie puste.

Niezwykła skorupa księżyca i niezwykłe metale na nim: Skorupa księżyca okazała się dużo twardsza niż wcześniej zakładano. Może niektórzy z Was jeszcze pamiętają problemy astronautów, kiedy to próbowali robić odwierty na jego powierzchni ? Okazało się, że składa się ona w dużej mierze z bardzo twardych minerałów, zawierających dużą ilość tytanu. (Wikipedia: Tytan (Ti, łac. titanium) – pierwiastek chemiczny z grupy metali przejściowych w układzie okresowym o liczbie atomowej 22. Jest lekki, posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną, odporny na korozję (w tym również wody morskiej i chloru), metal o szarawym kolorze). Metal ten używany jest między innymi do budowania nowoczesnych łodzi podwodnych i ultra-nowoczesnego samolotu SR 71 Blackbird ! Poza tytanem znaleziono na księżycu ślady Uranu 236 i Neptunu 237, izotopy które nie występują na ziemi, w postaci naturalnej. Poza tym odkryto tam tez cząsteczki postaci żelaza odpornego na rdzę !

Pochodzenie księżyca: Podstawowe teorie mówiły wcześniej, iż księżyc może pochodzić z okresu, kiedy ziemia się formowała i jej nieustabilizowana część "odpadła" formując dzisiejszy księżyc. Niestety, biorąc pod uwagę odkrycia ostatnich lat, teoria ta nie przekonuje już większości zajmujących się tą tematyką naukowców. Inna teoria głosi, iż nasz księżyc powstał zaraz po uformowaniu się Ziemi, na wskutek formowania się pyłu kosmicznego pozostałego z procesu formowania się Ziemi. Ta teoria, po przeanalizowaniu składu skał i powierzchni księżyca, także przestała być obowiązująca. Inna teoria znów mówi, iż księżyc został w jakiś dziwny sposób "wyłapany" grawitacyjnie przez naszą Ziemię.Nie ma jednak najmniejszych dowodów na to, iż tak się właśnie stało. Jest to praktycznie niemożliwe, biorąc pod uwagę sile pola grawitacyjnego Ziemi i wielkość księżyca.
Znany pisarz i naukowiec - Isaac Asimov napisał: "Księżyc jest za duży aby mógł być "złapany"przez Ziemie. Szanse na zaistnienie tego typu zjawiska i ustawienie księżyca go na jego aktualnej orbicie są tak małe, że nie mogą być one w ogóle brane pod uwagę".

Dziwna orbita księżyca: Nasz księżyc jest jedynym planetarnym "naturalnym" satelitą w układzie słonecznym, który ma tak prawie że perfekcyjnie kolistą, geostacjonarną orbitę. Co jest jeszcze dziwniejsze, to jego środek ciężkości, który jest przesunięty o 6 tysięcy stóp (około 2 km) od jego geometrycznego centrum, w stronę Ziemi. Takie przesunięcie środka ciężkości powinno powodować regularne zachwiania jego trajektorii, ale ponieważ wybrzuszenie księżyca jest dokładnie po odwrotnej stronie, utrzymuje on swoja orbitę bez żadnych zachwiań. W jaki sposób ustawił się on tak perfekcyjnie w stosunku do Ziemi, pozostaje wciąż wielka zagadką, dostosowując idealnie swoja prędkość, kierunek i odległość w stosunku do Ziemi ?

Średnica księżyca: Czy jest przypadkiem to, że nasz księżyc ma niemalże idealny stosunek swojej średnicy do odległości od Ziemi, aby tak samo, prawie idealnie zakrywać słońce podczas pełnych zaćmień ? Na ten temat jeszcze raz wypowiada się Isaac Asimov: "Nie istnieje żadne astronomiczne uzasadnienie dla tak idealnego ułożenia się księżyca względem Ziemi.To jest zadziwiająca zbieżność rożnych okoliczności i tylko Ziemia została "pobłogosławiona" w ten sposób".