sobota, 8 marca 2014

A teraz parę ciekawych komentarzy odnośnie poprzedniego artykułu “Eagle Guardian”


Kiedyś ludzie ufali tym , którzy rządzili krajem. Było pospolite ruszenie , wystarczyło tylko rozesłać wici i już całe masy waliły na wojnę - przeto świętością to było.
W dzisiejszych czasach ludzie posiadają dostęp do wiedzy i wiedzę w zakresie podstawowym kto był kim i na jakich zasadach. Szary człowiek ma  igrać ze śmiercią kiedy cała wataha rządzących będzie daleko. 
Ojczyzna jest tam , gdzie są jej granice .... zasłyszane komentarze...Luke George

Obywatele Rzeczypospolitej! Nocy dzisiejszej odwieczny wróg nasz rozpoczął działania zaczepne wobec Państwa Polskiego, co stwierdzam wobec Boga i historii – tak 1 września 1939 r. zwracał się do Polek, Polaków oraz Polaciątek prezydent Ignacy Mościcki, gorąco zachęcając do zbrojnego oporu. I choć sam spierdolił do Rumunii, gdzie zrzekł się prezydentury, a następnie do Szwajcarii, gdzie bohatersko umarł w łóżku – to nie da się ukryć, że wkrótce usłyszeć możemy podobnie odważne słowa.(cyt)
A teraz po kolei - w samym Obwodzie Kaliningradzkim CCCP mają 3 razy tyle czołgów i 3 razy tyle transporterów co nasza ojczyzna pełna mądrych i odważnych politruków. Nasze najlepsze czołgi - przestarzałe 2A4 stacjonują pod niemiecką granicą i nie dobrnęłyby do wschodniej granicy nawet gdyby wcześniej nie zostały zniszczone przez śmigłowce bojowe i lotnictwo. Najciekawsze jest jednak to, iż członkostwo w NATO niczego nam nie gwarantuje.
art. V tzw. traktatu waszyngtońskiego, gwarantuje państwu napadniętemu pomoc innych, także militarną, jednakże każdy z członków NATO ma prawo podjąć taką akcję, jaką uzna za konieczną. Jaka akcja będzie konieczna? Zrzucenie atomu na Mińsk i może na Moskwę przy okazji? Niemcy jako członek NATO nie wesprą żądań Polski, aby najeźdźcę pogonić. W NATO obowiązuje zasada, że brak zgody jednego natowszczyka to brak akcji całego sojuszu. Warto też pamiętać, że potencjał wojskowy WNP jest cztery razy większy od tego, czym dysponują natowscy sąsiedzi Polski, zatem i z tego powodu nie będą oni zbyt skorzy do udziału w lokalnej wojence.
Nawet gdyby Niemcy i inni europejscy członkowie NATO chcieli wysłać jakieś wojsko, to według przyjętych procedur upłynie co najmniej 45 dni, aż się ono zjawi nad Wisłą.

Adrian 3 dni temu

Pomimo faktu, że Brytyjczycy nie wychylą nosa zza swojej wyspy, Niemcy będą szukać "porozumienia", a Amerykanie ograniczą się do "stanowczego potępienia" całkiem fajny "plan" ;))) To wszystko działania pozorowane, kwestia podziału wpływów dawno ustalona. Bez rozwoju świadomości większej części ludzkości i odebrania władzy tym psychopatom (pogłębienie demokracji bezpośredniej), pozostają tylko dwie drogi: 1. zrobią z nas całkowitych barano-niewolników, 2. rasa ludzka wymrze i cały wszechświat odetchnie z ulgą!

leecooper991116 godzin temu

+diuslocoo czy\ujesz ta nagonkę w mediach na Rosję i Putina? da się to wyczuć i wkurwia to na maxa.


NIE WARTO ULEGAĆ CZYJEJŚ AMBICJI - ALE ZA TO WARTO BRONIĆ ZA WSZELKĄ CENĘ WŁASNE NARODOWE WARTOŚCI - WARTOŚCI PRAWDZIWYCH POLAKÓW I PRAWDZIWEJ POLSKI OPARTEJ NA RZĄDACH SPRAWOWANYCH PRZEZ PRAWDZIWYCH POLAKÓW. DLACZEGO PRZ WYBORACH NIE SĄ PODAWANE KORZENIE DANEGO PRETENDENTA DO WŁADZY.  
KAŻDY MA PRAWO WIEDZIEĆ.