poniedziałek, 10 marca 2014

Wspierani przez Zachód bojownicy przeprowadzili masakrę we wsi Manbij, Syria.

Paul Joseph Watson
 
Infowars.com 
USA
Wideo nagrane w Syrii pokazujące jak kobieta zostaje śmiertelnie uduszona przez rebeliantów, dżihadystów jest kolejnym szokującym przypomnieniem faktu, iż zachód znajduje się po tej samej stronie co krwiożerczy ekstremiści gdzie CFR lobbuje na rzecz rebeliantów odpowiedzialnych za masakrę całej wsi by stała się sojusznikiem Stanów Zjednoczonych.Zdarzenie, które wydarzyło się w Manbij, Aleppo, pokazuje bojownika duszącego bezbronną kobietę pewnego rodzaju narzędziem, które powoli dławi ją na śmierć. "Przestępstwo" popełnione przez kobietę na której dokonano egzekucji nie jest znane, ale wiele wcześniejszych filmów pokazywało rebeliantów poddających ludzi torturom za drobne wykroczenia, jak i masowe egzekucje wobec każdego kto przeciwstawia się ich okupacji. 

Wczoraj podano, że cała wioska Alawitów w środkowej Syrii została zabita przez rebeliantów. Połowa ofiar to cywile, w tym kobiety. Powstańcy nie walczyli z wojskami Baszara al -Assada, ale ze zdesperowanymi mieszkańcami próbującymi chronić swoje domy.
Poniżej zamieszczony materiał wideo z miasta Maan pokazuje jak rebelianci rozdzierają syryjską flagę zastępując ją flaga Al-Kaidy, przechwalając się przejęciem okolicy. "Wideo przesłane przez rebeliantów z brygady Jund al-Aqsa, pokazuje zajętą wioskę, i bojowników machających czarną flagą dżihadu nad dachami wsi. Brodaty uśmiechnięty mężczyzna plądruje domy. Wideo to koresponduje z doniesieniami z Associated Press” donosi AP.


Gdy syryjska delegacja w Genewie zaprosiła przedstawicieli Wolnej Syryjskiej Armii FSA by potępili masakry, propozycja została odrzucona przez opozycję, która nazwała ofiary "Shabiha".

Grupa odpowiedzialna za tę masakrę, Ahrar al-Sham, należy do tej samej szerokiej grupy rebeliantów, za którą Rada ds. Stosunków Zagranicznych lobbowała by Stany Zjednoczone się z nią"zaprzyjaźniły", pomimo tego, że otwarcie ślubowała wierność Aymanowi al-Zawahiri przedstawicielowi Al-Kaidy.