środa, 6 sierpnia 2014

PSYCHIATRA DO SIKORSKIEGO - "CZY CZUJE SIĘ PAN PODSŁUCHIWANY ?"Minister spraw wewnętrznych Radosław Sikorski był zmuszony iść do psychiatry

sikorski i rostowski

Każdy czasami potrzebuje z kimś szczerze porozmawiać: powiedzieć, co go boli i odreagować nagromadzone przez miesiące ciężkiej pracy stresy. Nie inaczej jest w przypadku ministra Radosława Sikorskiego, szefa MSZ i jednego z głównych bohaterów tak zwanych taśm Wprost Ostatnio taką szczerą rozmowę minister Sikorski odbył z... psychiatrą.


Okazuje się jednak, że taśmy potajemnie nagrywane przez kelnerów w ekskluzywnych restauracjach mogły mieć wpływ na zdrowie psychiczne osób nagrywanych.
O podsłuchy zapytał ministra Radosława Sikorskiego psychiatra, kiedy szef MSZ pojawił się u niego w celu przedłużenia zezwolenia na broń. – Czy czuje się pan podsłuchiwany – zapytał lekarz Sikorskiego. O całej sprawie poinformował na Twitterze szef MSZ:
Należy się jednak zastanowić, czy ten śmiech to nie jest mechanizm obronnym i czy afera taśmowa nie odbiła się jednak na zdrowiu szefa MSZ.fakt.pl