piątek, 1 sierpnia 2014

TAJEMNICZE WIZJE: Rosja pokona Amerykę. w Polsce zacznie się terror.

Rosja pokona Amerykę. Tak mówi przepowiednia egipskiej astrolog i numerolog Joy Ayyad, która zaskakująco trafnie przewidziała opady śniegu w Kairze, a także m.in. upadek reżimów Hosni Mubaraka i Mohammada Mursiego. Ayyad zwraca uwagę, że nadchodzący 2014 rok jest numerologiczną siódemką, bo 2+0+1+4=7. Siódemka oznaczać będzie powodzenie polityki i akcji militarnych Rosji. Oznaczać ma jednocześnie klęskę USA.
Chińscy astrologowie stworzyli dość szczegółowe proroctwo dotyczące Polski. Według nich, w roku konia - czyli w 2014 - w Polsce zacznie się terror. Władza i urzędnicy zaczną uciskać naród jak nigdy dotąd. Polacy zorganizują masowe protesty, ulice zamienią się w plac boju z policją. Będzie wielu zabitych i rannych. Rząd zacznie dodawać do wody narkotyki i antydepresanty, by otumanić nasz naród. Nastąpi niespotykana dotąd fala emigracji - Polacy będą uciekać głównie do Skandynawii.

Ostatni papież i koniec Kościoła. W 2014 roku nastąpi koniec Kościoła katolickiego, a Franciszek będzie ostatnim papieżem. Tak wieszczył święty Malachiasz, XII-wieczny prymas Irlandii. Według badaczy trafnie przewidział on wybór poprzednich papieży, łącznie z Benedyktem XVI. Jego następcą miał być "Piotr Rzymianin", co część interpretatorów uznaje za proroctwo dotyczące Franciszka. Według Malachiasza ostatni papież to człowiek "który będzie paść owce podczas wielu cierpień, po czym miasto siedmiu wzgórz [Rzym] zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud"

Nicholas Boyle z Uniwersytetu w Cambridge przewiduje, że w 2014 roku naukowcy odkryją tajemniczą planetę Nibiru. Czym ona jest? To poszukiwana przez astronomów 9. planeta w naszym układzie słonecznym. Według szwajcarskiego publicysty Erich von Dänikena ta planeta była kolebką rozwiniętej technologicznie cywilizacji, której przedstawiciele odwiedzali Ziemię i byli czczeni jako bogowie m.in. przez Majów. To właśnie przybysze z Nibiru mieli nauczyć Ziemian technologii, dzięki której powstały np. piramidy w Egipcie.

Legendarna bułgarska jasnowidz Baba Vanga była pewna: w tym roku wybuchnie III wojna światowa. Walczyć ze sobą będą państwa na prawie całym świecie, dojdzie do wykorzystania broni chemicznej i atomowej. Początkiem ma być lokalny konflikt. Czy chodzi o konflikt na Ukrainie? Tak uważa słynny polski jasnowidz Krzysztof Jackowski, który w rozmowie z Fakt.pl wieszczył, że "III wojna światowa już się zaczęła".

Polacy przetrwają arabski najazd. Według słynnego Nostradamusa rok 2014 przyniesie rzeź chrześcijan. Maja tego dokonać zjednoczeni pod sztandarem Allaha Arabowie. Jednak Nostradamus twierdzi, że Polacy będą jedynym narodem, który przetrwa bez szwanku muzułmańską nawałę, bo… zbratamy się z najeźdźcą. „Prześladowany będzie Bóg i Kościół (…), Arabowie i Polacy sprzymierzeńcami” - pisał Nostradamus.