sobota, 2 sierpnia 2014

UWAGA +18 ...matki i żony nie puszczą na front swoich synów i mężów ?

UWAGA MATERIAŁ NIE DLA DZIECI !

Czy ktoś zdawał sobie kiedyś sprawę w dzisiejszych czasach jak wygląda wojna ? Każdy ogląda materiały publikowane w mediach z Palestyny , a teraz z Ukrainy i z każdego innego zakatka świata , gdzie leje się krew ludzi niewinnych.
Czy ktoś z tych wszystkich rządzących w karjach ogarniętych wojną może spać spokojnie? Widać ,że tak bo skoro wysyłają tam ludzi niższego stanu , aby nadstawiali dupy za tych wszystkich cwaniaków to należy zadać sobie pytanie i uderzyć się w pierś i krzyczeć głośno - WODZU POKAŻ NAM JAK MAMY TO ROBIĆ - BĄDŹ PIERWSZY NA LINI FRONTU ! Jak myślicie czy Poroszenko, Janukowycz, Jaceniuk, Tymoszenko, Kliczko, Putin, Obama, Komorowski, Tusk, Sikorski, Kaczyński i wielu innych cwaniaków staną z wami ramię w ramię kiedy zajdzie taka potrzeba?  Otórz NIE ! Oni pierwsi spierdolą jak najdalej , a ich tłumaczenie będzie bardzo proste - KTOŚ MUSI RZĄDZIĆ , WYDAWAĆ POLECENIA  i znowu powstaną rządy na obczyźnie. Toż to farsa.  Wyciągnijcie sami z tego wnioski i nie dajcie sobą pomiatać. 

Te obrazy przerażają i pokazują jak okrutna może być wojna. Jeden z żołnierzy, najprawdopodobniej rosyjski separatysta, opublikował w sieci film z zabitymi Ukraińcami. Przestrzegamy, by wideo nie oglądali użytkownicy nieletni oraz wrażliwi na krew i drastyczne widoki.


Czemu ma to służyć? Czy Rosjanie liczą, że takie widoki przerażą Ukraińców, że matki i żony nie puszczą na front swych synów i mężów, że ludzie w Kijowie załamią się? Jeśli tak, to nadzwyczaj okrutny sposób. Czy ten, kto nakręcił takie wideo nie liczy się z tym, że dziś, jutro, sam może stać się poniewieranym ciałem? Wojna sprawia, że zanikają wszystkie hamulce... Szokującym zdjęciom towarzyszy komentarz osoby kręcącej wideo. Opowiada o tym, co widzi. Chodzi wokół rozbitego transportera i leżących obok ciał. Potem odchodzi dalej - do kolejnych, leżących zwłok żołnierzy...

http://www.se.pl/

SĄ TO DRASTYCZNE WIDOKI , ALE WOŁAJĄCE O ZASTANOWIENIE I OPAMIĘTANIE ! KAŻDY Z NAS RODZI SIĘ WOLNY W TAKI SAM SPOSÓB , DOPIERO PROBLEMY ZACZYNAJĄ SIĘ PO URODZENIU KIEDY NASTĘPUJE SEGREGACJA  RASOWA, KULTUROWA I KAPITAŁOWA. LUDZIE SĄ WSZYSCY RÓWNI - NIE MA PODZIAŁÓW! TO TYLKO BANDYCI W SWOICH OBŁĄKANYCH WIZJACH PROWADZĄ INNYCH DO ZAGŁADY W TAKI SPOSÓB , ABY NIE WYRZĄDZIĆ SOBIE STRAT MATERIALNYCH. DALIŚMY IM MOŻLIWOŚĆ ZNIEWALANIA TERAZ MOŻEMY ICH ZNISZCZYĆ DOKŁADNIE TĄ SAMĄ BRONIĄ . SKORO MAMY GINĄĆ ZA CUDZE TO LEPIEJ ZA SAMYCH SIEBIE I SPOKÓJ OGÓLNOŚWIATOWY BEZ ICH UDZIAŁU .