sobota, 3 stycznia 2015

***Ali Agca: Znam datę KOŃCA ŚWIATA!

33 lata temu Ali Agca oddał dwa strzały, które przeszyły brzuch i ramię papieża Jana Pawła II. Papież po wielu operacjach odzyskał zdrowie, a kiedy już sam mógł się poruszać, odwiedził Turka w więziennej celi, aby przebaczyć swojemu niedoszłemu zabójcy.


Ali Agca

Ali Agca żałuje tego co zrobił. Ostatnio pojawił się w Watykanie, gdzie postanowił złożyć dwa bukiety białych kwiatów pod grobem papieża. Spacerując po placu św. Piotra został rozpoznany przez policje, która odwiozła mężczyznę na komisariat ze względu na brak potrzebnej wizy. Okazało się, że Agca przebywał w Watykanie nielegalnie.

Podczas wizyty w Watykanie niedoszły zabójca powiedział, że to dzięki niemu spełniła się trzecia przepowiednia fatimska, która opisuje zamach na papieża. -
Nikt nie może zapominać, że to ja ujawniłem trzecią tajemnicę fatimską 28 maja 1985 roku. 
I co ważne !!
Zaapelował również o ujawnienie czwartej tajemnicy, która ma dotyczyć końca świata. W innym przypadku zagroził, że sam ją ujawni. Zdaniem Agcy, tajemnica ta dotyczy straszliwego scenariusza końca świata, który jest już bliski.

Ali Agca stał się osobą rozpoznawalną  to daje mu wiele możliwości w celu szachowania przedstawicieli różnych nacji politycznych i kościelnych na całym świecie. Jedno jest zastanawiające dlaczego zamachowiec darzy taką sympatią swoją niedoszłą ofiarę w osobie JPII ?  Gdyby to była tylko zwykła rozmowa ofiary z zamachowcem byłoby to coś na zasadzie "przeminęło z wiatrem " i na tym koniec.
Agca wie doskonale co było przedmiotem dyskusji w więzieniu, gdzie odbywał karę. Tego nie da się ukryć ,że Ali Agca otworzył puszkę pandory i tym samym wypuścił demony naszej niewiedzy.
Obie osoby nie należą do osób nietuzinkowych więc gdyby nawet JPII mówił w sposób na domyślenie się to Agca wyłapał to w locie - i wie co jest grane.

 Z informacją tą poczekał do dnia dzisiejszego , a może mogła to być swego rodzaju umowa pomiędzy tymi dwoma (teoria spiskowa tak mi się powiedziało lecz tego wykluczyć nie można). 
I co dalej Panie Agca ?  
Czy ludzie w końcu się dowiedzą o rzekomych faktach zawartych w IV odsłonie objawień fatimskich?  Jakoś wszyscy chcą ludzkość przestrzedz przed okrutnym losem lecz nikt - nawet nasz papież tego nie uczynił choć zadeklarował się sam iż wyjawi temat tabu ????  

Jeżeli sam Agca dał niby szansę i tu w tym wypadku kościołowi na wyjawienie PRAWDY bo tylko o prawdę chodzi - prawda ta może być upokarzająca dla kościoła na całym świecie i wywrócenie całego dogmatu wiary, który może pośrednio doprowadzić do załamania życia na naszej planecie bo czym ,że jest życie bez wiary bez ukierunkowania , która zespala masy ludzi. (to jedna z teorii)

Postanowiłem dopisać jeszcze jeden z możliwych scenariuszy tego przysłowiowego "końca świata" bo należy pamiętać ,że chodzi tu w tym wypadku o koniec istnienia naszej rasy bądź też znacznym jego uszczupleniu. Mianowicie chodzi o głośny w swojej teorii spiskowej temat zatytułowany "Projekt Avalon" lub też " Misja Anglosaksońska" gdzie grupa ludzi rządzących-zarządzających naszymi dobrami na ziemi postanowiła opracować plan depopulacji ludności do ok. 500 milionów o czym mogą świadczyć liczne dokumentacje o faktycznym takowym zamiarze zgładzenia wielu miliardów ze względu na przeludnienie naszej planety. Jak już coś zostało opracowane wystarczy tylko wdrożyć do użytku i mamy pozamiatane to może być swego rodzaju rzeź na skalę nie spotykaną przy dzisiejszej technologii. Pozostaną tylko wybrańcy i bydło robocze w niewolniczych okowach. To nie są mrzonki - poniżej podam jeden dowód , który pewnie wszyscy znają. 


MISJA ANGLOSAKSOŃSKA
jako teoria spiskowa - tylko czas potrafi zweryfikować teorię o praktyki
Ja (Bill) przeprowadziłem wywiad audio z naszym źródłem, Anglikiem, którego tożsamość zweryfikowaliśmy ze wszystkimi znanymi i potwierdzonymi detalami. Ten człowiek, jak wielu z którymi do tej pory rozmawialiśmy, nie potrafi już dłużej żyć ze swoim sumieniem lub trzymać te informacje w tajemnicy.

Nasze źródło przedstawia co następuje:


- Jest zaplanowana Trzecia Wojna światowa - nuklearna i biologiczna. Nasze źródło wierzy, że plan jest już wdrażany i może się zrealizować w ciągu najbliższych 18-24 miesięcy.

- Zacznie się atakiem Izraela na Iran. Iran lub Chiny będą sprowokowane do nuklearnego odwetu. Będzie zawieszenie broni. Świat będzie strachu i chaosie - wszystko dokładnie wyinżynierowane.

- Ten stan będzie użyty jako usprawiedliwienie dla silnej kontroli we wszystkich zachodnich krajach. Plany na to są już gotowe.

- Zostanie skrycie wypuszczona broń biologiczna. Najpierw przeciwko Chińczykom. Jak mrożąco powiedziało nasze źródło, "Chiny dostaną przeziębienia". Wojna biologiczna rozszerzy się dalej, na zachód. Infrastruktura będzie krytycznie osłabiona.

- To ma być dopiero początek. Po tym, pełna wymiana nuklearna będzie rozpoczęta: "prawdziwa" wojna, z ogromnymi zniszczeniami i utratą życia. Nasze źródło mówi nam, że zaplanowana redukcja populacji przez te połączone środki to 50%. Tę liczbę usłyszał na spotkaniu.

Ten straszliwy scenariusz planowano przez pokolenia. Pierwsze dwie Wojny Światowe były częścią przygotowań do tej ostatniej apokalipsy - tak jak centralizacja zasobów światowych, która była przyspieszona przez równie dobrze zaplanowaną zapaść finansową w październiku 2008.

Nasze źródło spekuluje, że to wszystko jest już ustawione jako scena dla nadchodzącego "wydarzenia geofizycznego" - podobnego typu jak to, które było około 11.500 lat temu. Gdyby to wydarzenie się przytrafiło - w 2012 lub w najbliższej dekadzie - zniszczyłoby cywilizację jaką znamy, przyćmiewając nawet skutki wojny atomowej.

Prawdziwy cel, wytłumaczyło nasze źródło, to ustawić post-katastroficzny świat. By zapewnić, że ten "Nowy Świat" jest tym, którego kontrolerzy chcą, struktury totalitarnej kontroli muszą być na miejscu kiedy ta katastrofa się zdarzy - z wymówką, że populacja je zaakceptuje i będzie się ich domagać. Stan wojenny we właściwych, starannie wybranych krajach przed katastrofą zapewni, że "właściwi" ludzie przetrwają i będą prosperować w świecie po-katastroficznym, przez kolejne 11.500 lat. To co być może było planowane w ukryciu na globalną skalę, przez ostatnich kilka pokoleń, nie jest niczym mniej niż to kto odziedziczy Ziemię.

Nasze źródło nie zostało poinformowane na temat planowanych losów krajów drugiego oraz trzeciego świata takich jak te w Południowej Ameryce, Afryce i Azji. Ale on zakłada, że tym kazanoby radzić sobie samym i prawdopodobnie nie przetrwać dobrze - albo nie przetrwać w ogóle. Totalitarne militarne rządy zachodnich, białych ludzi, są tymi które odziedziczą świat.

Ten plan jest tak zły, tak rasistowski, tak diaboliczny, tak wielki, że prawie niemożliwy do uwierzenia. Ale to wszystko zgadza się z tym co wielu komentatorów, badaczy i świadków którzy mają dostęp do wewnętrznych informacji identyfikowało już od kilku lat. Dla mnie osobiście, to dotąd najwyraźniejszy obraz tego dlaczego świat jest taki jaki jest, i dlaczego sekrety są chronione tak zawzięcie: we wszystkim może chodzić o rasową wyższość. Czwarta Rzesza żyje i ma się dobrze.

Zadziwiająco, nasze źródło nie było pesymistyczne. Podkreślił, tak jak robi to wielu innych badaczy i komentatorów, że świadomość budzi się gwałtownie wszędzie na planecie i że
TE ZAPLANOWANE ZDARZENIA NIE SĄ NIEODZOWNE. Jeżeli kiedykolwiek była przyczyna aby pracować wspólnie ku podniesieniu wiedzy o realnym zagrożeniu nas wszystkich, tą przyczyną jest właśnie to.

RESZTĘ MOŻNA DOCZYTAĆ NA PONIŻSZEJ STRONIE TEGO BLAGA - TAK TEN TEMAT BYŁ JUŻ WIELE RAZY PORUSZANY NA WIELU FORACH TAK ŻE TO NIE JEST ŻADNE NOWUM.