poniedziałek, 26 stycznia 2015

każdy Europejczyk będzie posiadał broń palną w domu.

uzbroić mieszkańców Europy na wzór USA

Mamy dla was wspaniałą wiadomość. Niedługo, na wzór Amerykanów, każdy Europejczyk będzie posiadał broń palną w domu. Być może, tak jak w niektórych stanach będzie nakaz noszenia broni w kaburze czy też trzymania jej w samochodzie w widocznym miejscu.


grandma

Informację o tym znakomitym pomyśle europejskiej społeczności żydowskiej poinformował mnie dzisiaj Rafał Gawroński (http://rafzen.wordpress.com)- natychmiast sprawdziłem tę historyczną informację i okazało się, że jest to prawda. Myliłem się sądząc, że Mossad dlatego dokonał aktów fałszywego terroru w Paryżu, by wprowadzić tam zamordyzm. Myliłem się twierdząc, że w „konspiracji” brały udział media takie jak MSNBC, które opublikowały zdjęcia z zamachu bombowego w Colorado jako zdjęć z zamachu na koszerną restaurację. „Konspiracja” okazała się wyrazem troski w stosunku do Europejczyków. Nikt nie zginął, bo nie mógł zginąć - przecież żydom jak zwykle chodziło o dobro ludzkości jako „wybranym przez Boga”, a nie o zabijanie niewinnych.

Informację o petycji żydów do Parlamentu Europejskiego w.s. uzbrojenia ludności Europy, podał m.in. Newsweek, choć podano mylnie, że chodzi o uzbrojenie tylko żydów. Oczywiście, jest to niemożliwe, bowiem we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje demokracja i równość wobec prawa. Noszenie broni przez jedną grupę etniczną, religijną, majątkową czy kulturową jest absurdem w świetle prawa. Trudno też jest uwierzyć w to, że jakikolwiek żyd mógłby wyjść z taką inicjatywą – są oni przecież krzewicielami demokracji i tolerancji. Newsweek świadomie więc, bądź nieświadomie promuje antysemityzm i rasizm. Poza tym akty terroru zagrażają nie tylko żydom – w obliczu udziału Polski w torturowaniu muzułmanów w każdej chwili możemy się spodziewać np. strzelaniny w tramwaju czy metrze.

Artykuł biegiem przekazałem Oli Gordon, która zrobiła dla nieznających angielskiego tłumaczenie. Zanim zaczniecie to czytać, proponuję otwarcie butelki szampana – gdy ustawa o przymusie posiadania broni wejdzie, bo zakładam przymus z uwagi na sąsiedztwo bandyckiej Rosji, to wreszcie będziemy bezpieczni. Żadni terroryści islamscy nam nie zagrożą, gdyż nawet 90-letnia babcia wyrżnie ich w pień zanim wyciągną te swoje straszne noże.

Petycja europejskich rabinów do UE o pozwolenie noszenia broni

Jedna z największych europejskich organizacji żydowskich napisała list do ministrów UE z prośbą o rozluźnienie przepisów o broni, by pozwolić Żydom uzbroić się w samoobronie przed atakami terrorystycznymi. Rabin Menachem Margolin, szef Europejskiego Stowarzyszenia Żydów [EJP] wystąpił z prośbą po paryskim ataku, w którym zginęło 4 Żydow w delikatesach we francuskiej stolicy.

W liście z 13 stycznia prosi o pozwolenie dla ‚ludzi ze wspólnot i instytucji żydowskich do posiadania broni’ by chronić się przeciwko ‚antysemityzmowi, rasizmowi i nietolerancji’.


Francuscy żołnierze chronią żydowskiej dzielnicy w Paryżu

Rabin Menachem Margolin ostrzegł, że ‚antysemityzm, rasizm i nietolerancja’ zagrażały Żydom w Europie wzywając do zrelaksowania w przepisach o posiadaniu broni. Margolin, który jest także szefem Europejskiego Centrum Rabinicznego, mówi o potrzebie ‚skończmy gadać, zacznijmy działać’, zapewniając ministrów mówiąc, że broń będzie ‚tylko w celu samoobrony’.

List mówi o konieczności ochrony po zastrzeleniu z zimną krwią 4 żydowskich klientów w paryskich delikatesach w piątek przez islamistę Amedy Coulibaly’ego, zanim został zastrzelony przez uzbrojonych policjantów. Fanatyk powiedział, że celowo wybrał żydowski sklep, uważając, że jego ofiary były słusznymi celami w odwecie za zgony muzułmanów w Palestynie.

Później policja znalazła mapy pokazujące lokalizację żydowskich szkół w Paryżu.

Setki uzbrojonych policjantów wysłano do ochrony żydowskich szkół we Francji od ataków w ostatnim tygodniu, z grupami militarnymi gotowymi do działań.

List pojawił się pośród ostrzeżeń o fali antysemityzmu w całej Francji, kiedy żydowska agencja emigracyjna ostrzegła o rekordowej liczbie 15,000 Żydów zamierzających opuścić kraj i wyjechać do Izraela w tym roku.

W 2014 do Izraela wyjechało 7.086 Żydów, największa liczba na świecie, podczas gdy w 2013 wynosiła 3.293.

Izraelski premier Benjamin Netanyahu zorganizował komitet zajmujący się sposobami zwiększenia imigracji Żydów z Francji i z krajów UE, ‚w których wybuchł straszny antysemityzm’. Netanyahu powiedział, że każdy Żyd który chciał przenieść się do Izraela ‚zostanie powitany gorącym sercem i otwartymi ramionami’.

W Brytanii badanie wykazało również, że połowa Brytyjczyków, którym pokazano listę opinii, wierzyła w co najmniej jedną z nich jako ‚pewną lub prawdopodobnie prawdziwą’. Jeden na 8 uważał, że Żydzi mówili o holokauście żeby zdobyć sympatię, 1 na 4 że Żydzi ‚gonią za pieniądzem bardziej niż inni’, a 1 na 6 że Żydzi uważają iż są lepsi od innych.

Nikt z Ministrów Rady Europejskiej nie był dostępny by wydać komentarz w kwestii listu, ani p. Margolis nie był dostępny by rozmawiać z Mail Online, ale powiedział Washington Beacon: ‚Wcześniej zażądaliśmy od europejskich rządów by podjęły jakieś działania, i nie zdziwiły nas rezultaty tego w Paryżu. ‚Wielu ludzi dzisiaj nie przychodzi do synagogi z tego powodu i czuliby się lepiej gdyby wiedzieli iż są przeszkoleni ludzie w przypadku konieczności reakcji w takiej sytuacji’.

Na podst. Europe’s top rabbis petition the EU demanding new laws that allow Jews to carry guns to protect themselves in the wake of recent terror attacks

Zob. też: NEWSWEEK: Change Gun Laws in Europe to Let Jews Carry Arms, Says Leading Rabbihttp://www.monitor-polski.pl/znakomita-inicjatywa-zydow-uzbroic-mieszkancow-europy-na-wzor-usa/#more-10169