piątek, 24 kwietnia 2015

PLUJESZ ŚWINI W TWARZ , A ONA MÓWI ,ŻE TO DESZCZ PADA

Nie cackać się z USA!

Ponad dwie trzecie Polaków uważa, że polskie władze powinny ostrzej reagować na przypisywanie rodakom współudziału w Holokauście przez wysokich rangą amerykańskich urzędników – wynika z sondażu SW Research dla „Newsweeka”.
James Comey FBI


Taką opinię deklarują osoby głównie w wieku powyżej 35 lat, mieszkańcy najmniejszych i największych miast w Polsce oraz osoby z niższym wykształceniem. Co piąta osoba w wieku do 24 lat oraz co czwarty mieszkaniec wsi uważa jednak, że polskie władze nie powinny ingerować w publiczne wypowiedzi amerykańskich urzędników na temat Holocaustu – komentuje Piotr Zimolzak z agencji badawczej SW Research.

W ubiegłym tygodniu dyrektor FBI James Comey przemawiając w Muzeum Holokaustu w Waszyngtonie na temat sprawców zagłady Żydów użył sformułowania: „mordercy i ich wspólnicy z Niemiec, Polski, Węgier i wielu innych miejsc”. Wywołał tym burzę w Polsce.

„Polskie władze mogłyby rozważyć dalsze kroki, włącznie z krokami sądowymi ws. słów szefa FBI.
(...) Pozwałbym pana Comneya za jego wypowiedź. Należałoby rozważyć to na gruncie prawa amerykańskiego i tam go pozywać” – powiedział kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda w TVN24.  (Sami widzicie ,kto powinien być prezydentem Polski i Polaków , a kto się nie nadaje już w przedbiegach - ludzie otwórzcie oczy ! On chce sprawiedliwości przed sądem USA  - KICz)

Wiceszef MSZ Rafał Trzaskowski odparł w programie w TVP Info, że „gdybyśmy wszystkich chcieli pozywać do sądów, to by się kończyło bardzo długimi rozprawami, gdzie na wokandzie byłaby historia Polski. Nie wiem, czy to jest dobry pomysł”.

Także prezydent Bronisław Komorowski ocenił w TVN24, że „byłoby rzeczą nieodpowiedzialną, gdybyśmy chcieli rozwiązywać tę sprawę na zasadzie wojny ze Stanami Zjednoczonymi. Trzeba szukać po stronie USA sojuszników i przyjaciół, którzy tłumaczą nonsensowność słów szefa FBI”.  (Następny włazidupa , który za nic ma godność każdego Polaka i szafuje nami jak osranymi pantalonami na bazarze ??!  śmiech!)

Sam dyrektor FBI James Comey w odręcznym liście przekazanym w środę Ambasadorowi RP w Waszyngtonie stwierdził: „Żałuję, że powiązałem Polskę z Niemcami. Państwo polskie nie ponosi odpowiedzialności za okrucieństwa, których dopuszczali się naziści”.

Zabrakło jednak dobitnych przeprosin, podobnie jak trzy lata temu, gdy o „polskim obozie śmierci” wspomniał prezydent USA Barack Obama.


Co to za pierdoły tu są wypisywane !  Nie ingerować w wystąpienia polityków USA ?  Należałoby zerwać jakiekolwiek stosunki z tym krajem i mieć święty spokój z tymi syjonistycznymi poplecznikami .  Znaleźli sobie kozła ofiarnego , gdzie w sposób zdecydowany i nie pierwszy raz atakują nasz kraj za ludobójstwo -  nie mając zielonego pojęcia jak było bo i skąd ma wiedzieć tłuk nie znający historii .  W europie każdy dzieciak wie kto był zaangażowany w II wojnie światowej i po ,której stronie walczył , a tam za oceanem ludzie nie są wykształceni w stopniu nawet  podstawowym .  Jest to banda gnoi bez honoru.  Polska zamiast utrzymywać dobre stosunki z krajami w europie -gnomy z pod ciemnej gwiazdy szukają kumpli dziesiątki tysięcy kilometrów stąd i po co ?  Tylko się ośmieszają w oczach innych europejczyków.  To jest kurwa farsa i to na wielką skalę ! W dupę komuś włażą , aby ktoś zechciał Polakom wizy znieść ....?  Tu na prawdę trzeba mieć toi toja w głowie naładowanego fekaliami . Wczoraj tj. 23 kwietnia 2015 roku na pierwszej stronie Gazety Wyborczej jest artykuł jak to sam winowajca chciał przeprosić Polaków lecz i tu UWAGA !  RZĄD USA JEMU ZABRONIŁ PRZEPRASZANIA POLAKÓW ZA HOLOKAUST !!  Kto jest mądry ten zrozumie Kto tak na prawdę z nami pogrywa !  koniec