piątek, 10 kwietnia 2015

ROTH: Rozkaz zabicia Kaczyńskiego został wydany w Polsce ?!


TO BYŁO PEWNE PONAD WSZELKĄ WĄTPLIWOŚĆ JUŻ OD SAMEGO POCZĄTKU. 
Kto śledził wydarzenia od momentu katastrofy w Smoleńsku ten wie co działo się przed w trakcie i po rozbiciu samolotu. Wysuwane były różne hipotezy i nawet takie ,które trącały żartem ... ?  ale czyżby ? , ale wtedy tak można było myśleć . 
Były informacje różnej treści o znikaniu ludzi już przed dzień wylotu, były informacje o nie możliwościach kontaktowych z ludźmi mającymi lecieć do Smolenska.  Każdy to dobrze pamięta tylko, że wtedy były brane jako czyste imaginacje w sferze domysłów.  
Należy też spodziewać się reakcji ze strony Moskwy , a mówiąc ściślej - co zrobi Putin ???? 
Za zamachem może stać więcej znanych ludzi z całej Europy i poza niej.  
... ale czy im chodziło tylko o Kaczyńskiego ?  To dobre pytanie na które odpowiedź znajdzie się sama - tak jak ta poniżej .  
Wiadomym jest ,że polityka Kaczyńskich torpedowała wszelkie umowy między zachodem , a Rosją o podłożu gospodarczym , a mówiąc ściślej o paliwa i ... nie tylko . To waśnie od tego momentu Polska stała się wrogiem publicznym NR1 w Europie. To właśnie w tym czasie Gerchard Schroder umacniał swoją pozycję i został osobą łączącą Rosję z zachodem , a mówiąc ściślej z Niemcami jako (przewodniczący Rady Dyrektorów rosyjsko-niemieckiego konsorcjum North European Gas Pipeline Company (NEGPC), budującego Gazociąg Północny.. To właśnie wtedy został zbudowany rurociąg na dnie Bałtyku i to właśnie wtedy PO przejęło władzę prawie ,że automatycznie w Polsce. 
To zdjęcie jest cholernie wymowne i daje dużo do myślenia ....

....Hipotezy postawione w książce niemieckiego dziennikarza mogą szokować. Autor twierdzi, że zamach na prezydenta Lecha Kaczyńskiego był inspirowany z... Polski. - Zlecenie zamachu na Tu-154 pochodziło "bezpośrednio" od wysokiego rangą polskiego polityka - przekonuje Roth. Według tej relacji polski polityk zwrócił się w tej sprawie do Jurija D., generała Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Z kolei zamach miał przeprowadzić Dymytro S., działający na Ukrainie pod przykryciem, również funkcjonariusz FSB. - Po zapoznaniu się z badaniami i zebranymi informacjami skłaniam się ku temu, że to nie był zwykły wypadek. Bo rosyjskie władze kłamały, polskie też ukrywały przed społeczeństwem część prawdy. I to właśnie w książce wykazuję - mówił Roth w wywiadzie dla RMF FM.


PO nie wierzy w zamach

W lansowaną tezę o zamachu nie wierzy europoseł Adam Szejnfeld (57 l.) z PO. - Dostępne analizy nie dają żadnych przesłanek świadczących, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Nie ma na to dowodów, ba, nawet najmniejszych poszlak. Mimo to jestem przekonany, że powstanie wiele książek i filmów, które będą tę teorię wykorzystywały. Fabuły takie świetnie się bowiem sprzedają w popkulturze. Zawsze więc znajdą się chętni, aby zarobić pieniądze na ludzkim nieszczęściu - mówi Szejnfeld.

Zemsta Rosjan?

Tłem dla całej historii miało być odkrycie w Polsce złóż gazu łupkowego, co pozwoliłoby uniezależnić się Warszawie od dostaw błękitnego paliwa z Rosji. - (.) czy polski prezydent musiał umrzeć z powodu rosyjskiego gazu - pyta Roth. Autor sugeruje, że dla władz rosyjskich naciskanych przez potężny koncern Gazprom prezydent Kaczyński był niewygodny.

Niemiecki wywiad dementuje

Jürgen Roth swoją publikację opiera na dokumentach pochodzących, jak twierdzi, od Federalnej Służby Wywiadowczej (BND) - (.) pasują do układanki z faktów i poszlak, co pozwala sądzić, że powyższe informacje wywiadowcze nie zostały wyssane z palca - argumentuje Roth. Wiarygodność tych doniesień podważają jednak sami przedstawiciele BND. - Niemiecka Służba Wywiadowcza nigdy nie dysponowała inną wiedzą, a już napewno nie poinformowała niemieckiego rządu, że tragedia z 2010 roku mogła być zamachem - mówi rzecznik BND Martin Heinemann w rozmowie ze "Stuttgarter Zeitung".


...  Wiadomym jest ,że żaden wywiad nie przyzna się do niczego , a na chwilę obecną do posiadania jakichkolwiek dowodów odnośnie tej sprawy - zresztą mówi o tym sam Roth . Źródła źródłem , a dowody dowodami.  
Po paru latach domysłów tzn .  wiedzy podpartej czyimś "TAK- tak było"  nie ma - na razie nie ma.  
Wysoko postawiony polityk z Polski - to KTO?  Można już się domyślać ....  ?  
Newsy z ostatnich tygodni mówią same za siebie, a powiązania tych osób są jeszcze bardziej wymowne .  
Dlaczego ten objął to stanowisko , a nie ten , choć ten pierwszy starał się bardziej to z kolei ten drugi miał lepsze plecy choć na takiego nie wygląda. ...   I tak Skokali z urzędu na urząd   posiadając odpowiednie tło , a kto ma za sobą dobre tło będzie zawsze dobrze wychodził na obrazach . Wielu Polaków straciło życie , amówię o tych już po katastrofie  , którzy wiedzieli co się wydarzyło na prawdę .  Życie stacili też ludzie przed katastrofą posiadający wiedzę na ten temat tak jak np. Lepper - to też nie był przypadek nie nie. Same samobójstwa , przecież to nawet ślepy kutas dostrzeże .taki tytuł zamieszczają media w polsce - czego się boją ?  i nie piszą wprost ...? tylko dopiero nadmieniają w dalszej części artykułu ,że zamach był inspirowany z Polski !!  
To Moskwa zleciła zabicie prezydenta Kaczyńskiego? Niemiecki dziennikarz ujawnia dokumenty wywiadu
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/moskwa-zlecia-zabicie-prezydenta_577665.html

WARTO OBEJRZEĆ PONIŻSZY REPORTAŻ !