poniedziałek, 27 kwietnia 2015

USA: JEŚLI NIE MYŚLISZ JAK TWÓJ RZĄD .... to jesteś

Jesteś psychicznie chorym człowiekiem - Amerykańscy naukowcy postawili diagnozę 

Psychiatrzy: posiadanie własnych poglądów to choroba psychiczna. (I JUŻ)

Po przeczytaniu poniższego artykułu dochodzę do pewnych konkluzji 

Ciekawy artykuł z serwisu Natural News odnośnie nowej klasyfikacji chorób i zaburzeń psychicznych DSM. Według tego systemu jeszcze bardziej rozszerzono kryteria diagnostyczne chorób psychicznych. Nie głosujesz na demokratów bądź republikanów (USA)? Jesteś chory psychicznie, cierpisz na ODD. Nie głosujesz na PO, PiS, SLD, PSL, i w dodatku nie chcesz spełniać się w roli rodzica i niewolnika u polskiego kapitalisty za 1680 brutto? Cierpisz w takim razie na ODD i jesteś chory psychicznie.

Nowe wydanie DSM (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, DSM), jako ludzi „zaburzonych” określa tych, którzy nie zgadzają się z tym, co głosi aktualnie władza. Jest takie jedno mądre powiedzonko – „Dokładnie wiemy jaka będzie przyszłość. Problemy mamy jedynie z przeszłością, ona ciągle się zmienia”. Oznacza ono ni mniej ni więcej, że władze, w zależności od różnorakich warunków, głoszą co chcą, a wersje jedynie słusznej prawdy, podawanej jako stały i niezmienny pewnik, zmieniają się co chwila.

Również podobnie jest w nauce. Ten, kto ma odpowiednią ilość pieniędzy – rozdaje granty, tworzy grupy lobbingowe, think-thanki, „zespoły ekspertów, ma wpływ na system uczelni, kształcenia. Stać go na działanie na rynku wydawniczym i księgarskim, na opłacenie polityków, urzędników, lekarzy, a także reklam w TV, we fragmentach seriali, teleturniei..

Ten system to hydra wzajemnych powiązań, gdzie na sprzedaży jednej szczepionki zarabia jedna korporacja farmaceutyczna je produkująca, ekspert, lekarz, polityk, urzędnik SANEPIDu, media które je reklamują. A potem, co równie ważne – druga, trzecia i czwarta korporacja, które produkują lekarstwa na skutki uboczne tych szczepionek.

Wróćmy jednak do „Oppositional Defiant Disorder” (ODD), bo tak nazywa się ta nowo odkryta dzięki „super nowoczesnym i super rzetelnym badaniom” choroba. W myśl tej choroby praktycznie każde zachowanie emocjonalne może być uznane za zaburzone i podlegające hospitalizacji / leczeniu. To właśnie orwellowska myśl medyczna – celowo rozmywać kryteria chorób psychicznych, by właściwie każde zachowanie przy odpowiedniej, „kreatywnej” interpretacji, móc uznać za objaw choroby. Nie jest dozwolony nawet stupor i spokój, bo ten może zostać uznany za tzw „objaw ubytkowy” schizofrenii i leczony.

Istotnie, każde zachowanie, każda opinia, która przeczy obowiązującemu ideowo-społeczno-politycznemu status quo, może być uznana za „zaburzoną”, „społecznie niedostosowaną” i poddawana leczeniu. Szpitale psychiatryczne w każdym państwie skrywają te osoby, które mają odwagę ujawniać przekręty, pranie brudnych pieniędzy, przestępstwa i zbrodnie elit politycznych. Od czasów ZSRR jest to najbardziej wygodna metoda pozbywania się przeciwników politycznych, bo po kilku latach stosowania haloperidolu w szpitalu psychiatrycznym, człowiek jest fizyczną i psychiczną roślinką.