piątek, 24 kwietnia 2015

W USA POLSKA NAZISTOWSKA JEST I BASTA !

KŁAMSTWO WYPOWIEDZIANE PO STOKROĆ STAJE SIĘ PRAWDĄ !!  JESZCZE NIKT TEGO WAM NIE POWIEDZIAŁ .  TO CO SIĘ DZIEJE W USA POD ADRESEM POLSKI I POLAKÓW TO JUŻ JEST PRAWDZIWA  PLAGA I NIE WYSTARCZY WYCIĄGANIE WNIOSKÓW LECZ ZDECYDOWANA REAKCJA W SPOSÓB CZYNNY NIE BIERNY. 
Szokująca gra Mattela
I CZEGO TU JESZCZE WIĘCEJ OCZEKIWAĆ ?

W edukacyjnej grze karcianej wyprodukowanej przez firmę Mattel, największego w USA producenta zabawek, pojawia się określenie "nazistowska Polska". Ambasada RP w Waszyngtonie , jak zapewniono PAP w czwartek, już wysłała do prezesa firmy list z interwencją.

 

O grze donosi "Nowy Dziennik", jedna z najstarszych gazet polonijnych w USA. Jak pisze gazeta, chodzi o bardzo popularną grę karcianą "Apples", w której dzieci mają łączyć hasło z jednej karty z definicją znajdującą się na drugiej. Gra jest w sprzedaży nie tylko w USA, ale i w innych krajach i jak podaje na opakowaniu producent: już sprzedano ponad 3 mln egzemplarzy.
W jednej z edycji gry pt. "Party Tin" znalazła się karta, na której dzieci mogą przeczytać, że film "Lista Schindlera" w reżyserii Stevena Spielberga z 1993 roku opowiada "prawdziwą historię katolickiego przedsiębiorcy, który uratował 1 tys. Żydów z nazistowskiej Polski".