środa, 13 maja 2015

OLECHOWSKI: "PO" POWSTAŁA NA BAZIE WYRAFINOWANYCH ĆWICZEŃ NA POLAKACH !

Partia PO powstała w 2001 roku i już przy wyborach w 2004 przeprowadzono referenda związane  z tym czego chcą Polacy.  Więc cwaniacy ruszyli w Polskę zbierając przy tym 750 000 podpisów i co się okazało ,że były to tylko "ĆWICZENIA NA LUDZIACH , ĆWICZENIA NA POLAKACH UPRAWIANYCH PRZEZ PO "
I tak dzieje się do dnia dzisiejszego. Poniższy reportaż jest tego dowodem .  
W wypadku PO jak widać jest to partia obietnic i zaciągania długu publicznego za które my Polacy musimy zapłacić - za kadencji tej partii namnożyło się tysiące urzędników z zerowym stopniem dochodowym w sektorze produkcyjnym - nie mylić z naprodukowanymi miejscami pracy urzędników.  

Dług publiczny na jednego Polaka każdy zna i to dobrze - dziecko nawo narodzone staje się posiadaczem długu z rzędu ok.  25 000 złotych .  To wasz wybór i wasz szacunek samych do siebie.   W tym kraju nie ma prawa być lepiej !  Do puki nie znajdzie się osoba lub też partia , która będzie obstawać za potrzebami narodu za potrzebami kraju. Tak długo nasze dobro narodowe będzie wyprzedawane za bezcen, a ponoć 97%  naszych dóbr poszło już w obce ręce    ALE TO NIC ZAWSZE TO MOŻNA ODEBRAĆ !
  Można to zrobić , ale tylko w momencie kiedy nasze zakłady pracy zaczną od nowa funkcjonować w tym kraju   i przynosić będą dochód - wtedy odzyskamy znaczenie w świecie . 
Musimy zrozumieć ,że nowe nie znaczy złe ! Musimy zrozumieć ,że nowi ludzie u steru władzy nie wywodzący się z tych znanych partii wcale nie muszą być źli , a ich polityka może okazać się o wiele bardziej przydatna nam i naszemu krajowi .  Ty dzisiaj już się martwisz czy otrzymasz emeryturę - już dzisiaj , a co mają powiedzieć twoje dzieci i w przyszłości wnuki ? No chyba ,że tego nie planujesz bo  nie będzie cię na to stać !!