poniedziałek, 11 maja 2015

PUTIN : Na Kremlu brali udział weterani wojenni z USA, Wielkiej Brytanii, Polski i innych krajów


To oni byli głównymi uczestnikami uroczystości. 

Jestem rad, że byli z nami - powiedział.

Prezydent Rosji oświadczył, że rozumie decyzje tych liderów, którzy nie przybyli do Moskwy na uroczystości upamiętniające 70. rocznicę zwycięstwa, jednak uważa, że doraźna koniunktura polityczna jest mniej ważna niż fundamentalne problemy związane z podtrzymaniem pokoju i stabilności. - To ich wybór, ich decyzje - wskazał.

Pytany o obawy Polski i krajów bałtyckich dotyczące systemu bezpieczeństwa, którego budowę proponuje Rosja, Putin oznajmił, że "strach jest wewnętrznym stanem tych, którzy się boją". - Nie należy żyć fobiami przeszłości, lecz patrzeć w przyszłość - poradził.


CO MA OZNACZAĆ WTRĄCENIE  DO WYPOWIEDZI PUTINA W ROZMOWIE Z MERKEL O PAKCIE RIBBENTROP - MOŁOTOW  70 LAT PO WOJNIE ?  

TO NIE JEST PRZYPADEK - PUTIN TYM SAMYM ZAAKCENTOWAŁ SWOJĄ GOTOWOŚĆ DO MOŻLIWOŚCI WYJAWIENIA CZEGOŚ KONKRETNEGO POD ADRESEM WIELU WAŻNYCH POLITYKÓW I ZASRAŃCÓW , KTÓRYM SIE TYLKO TAK WYDAJE ( o tych drugich nie będę pisał po nazwiskach bo każdy raczej wie o kogo chodzi )    BRAKUJE JESZCZE TYLKO TEJ PRZYSŁOWIOWEJ KROPKI NAD " i " I BĘDZIEMY WIEDZIEĆ COŚ CO TAK NA PRAWDĘ SIĘ WYDARZYŁO ?
Co miał na myśli - mówiąc to .. ?
Prezydent Rosji zauważył, że Polska "sama podjęła działania, zmierzające do zaanektowania części czeskiego terytorium". (czyżby Putin naginał temat do Ukrainy ?)- Padła ona ofiarą polityki, którą próbowała prowadzić w Europie - podkreślił.
Putin dodał, że "wszystko to trzeba mieć na uwadze, niczego nie zapominać". - Skuteczny system bezpieczeństwa międzynarodowego można zbudować tylko na gruncie pozablokowym - oznajmił.

CZY JEST COŚ O CZYM MY JAKO NARÓD NIE WIEMY ODNOŚNIE UKRAINY  WZGLĘDEM  WYDARZEŃ W TYM KRAJU?  O CZYM  ROZMAWIAŁ PUTIN Z TUSKIEM TAK ŻARLIWIE?  SAME PYTANIA ?  
LECZ ODPOWIEDŹ NA TO I NA INNE ZNAJDZIE SIĘ SAMA WE WŁAŚCIWYM CZASIE.   
TEGO JESTEM PEWIEN .  
"PO" BĘDZIE WSZYSTKO ROBIĆ , ABY WYGRAĆ KAŻDE WYBORY I STAĆ NA STRAŻY TAJEMNIC .