środa, 6 maja 2015

WE FRANCJI JUŻ RZĄDZI ISLAM ? Francuski sąd nakazał na zachodzie Francji, usunąć pomnik Jana Pawła II

Usunąć łuk i krzyż znajdujący się powyżej - ich usunięcie byłoby wystarczające

pomnik, francja

Pomnik w Ploermel został wzniesiony w 2006 roku i przedstawia postać papieża pod łukiem, ze szczytu którego wznosi się ogromny krzyż. W sumie pomnik ma ponad osiem metrów wysokości.
Sąd w Rennes w Bretanii ocenił, że samo wzniesienie pomnika nie było sprzeczne z prawem, ale zastrzeżenia budzi wkomponowanie postaci papieża pod łuki i krzyż.

Przez swój układ i wymiary pomnik ma charakter ostentacyjny, przecząc tym samym konstytucji, która akcentuje laicki charakter Republiki Francuskiej, a także prawu z 1905 roku ustanawiającemu rozdział Kościoła od państwa - ocenia francuski sąd.

Zgodnie z wyrokiem sądu, nakazującym usunięcie pomnika z "obecnej lokalizacji", miasto na dostosowanie się ma sześć miesięcy. Prawicowy mer Patrick Le Diffon zapowiedział złożenie apelacji i oświadczył, że "ma zamiar wyczerpać wszystkie środki" dopuszczone przez prawo.

- Zrozumiałem, że za ostentacyjne uznano łuk i krzyż znajdujący się powyżej oraz że ich usunięcie byłoby wystarczające, ale nie mogę tego uczynić bez zgody twórcy - dodał.

Pomnik, autorstwa Zuraba Ceretelego, znanego gruzińskiego rzeźbiarza tworzącego w Rosji, właściwie od odsłonięcia jest w centrum polemik.

SPRZEDAJE SIĘ KAŻDY RZĄD NA ŚWIECIE JAK TANIA KURWA NIE BACZĄC NA HISTORIE SWOJEGO KRAJU.  WSTYD TO MAŁO POWIEDZIANE - TYLKO MĄDRY RDZENNY JESZCZE NARÓD BĘDZIE MÓGŁ SPROSTAĆ TAKIM ZADANIOM . W INNYM WYPADKU ZA PIENIĄDZE I ROPĘ BĘDĄ SPRZEDAWAĆ SWOICH I ZASTĘPOWAĆ MAHONIEM .  TAKA JEST PRAWDA! ZOBACZ PONIŻEJ. 
Ten rozłam i niszczenie kościoła,  chrześcijaństwa  trwa w najlepsze. Dlaczego przyjmowani są ci niby uchodźcy ? - to żywy pieniądz dla każdego kraju z portfela unijnego.  Przefarbowani na.. w tym wypadku na francuzów zasilają szeregi tego kraju. Rząd zaś podaje ilość obywateli danego kraju i w ten sposób otrzymuje niemałe pieniądze, żeby tylko o to chodziło .  Żaden z tych ptasich mózgów nie widzi albo nie chce widzieć jak ich kraj obraca się przeciwko nim samym.  
Ci niby uchodźcy to islamiści z krwi i kości - ich wiara jest potężniejsza od naszej skoro potrafią zakładać własne świątynie na terenach innych krajów  i co ważne obstawać wiernie przy tej wierze .  Wprowadzają też własne prawa zgodne z islamem choć jeszcze podporządkowują się prawu danego kraju - jeszcze ...? 

Katole i chrześcijanie tego nie potrafią - bo po co?   Wydaje się, że są panami świata biała rasa - tak?  A gdzie godność ?  Nawet dają sobie we własnym domu wmówić rasizm i antysyjonizm  - ludzie we własnym domu?  Można zrozumieć i należy szanować innego człowieka bo należy tak czynić, ale też należy pamiętać kto u kogo jest i na jakich warunkach.. 

Południe Francji to Maroko i Algieria  , ale na mapie jeszcze jest Francja .