czwartek, 14 maja 2015

WRÓŻKA WYCIĄGNĘŁA KARTĘ "DIABŁA" I WIE ,ŻE PREZYDENTEM ZOSTANIE KOMOROWSKI ?!

KOBZA Z BULEMWróżka Gabi odwołała się do wszechwiedzących kart tarota. Wydobyła talię, rozłożyła i... - Proszę spojrzeć - karta diabła. To znak, że kampania będzie brudna, pełna złości i zawiści - stwierdziła zafrasowana. - Padnie też wiele obietnic bez pokrycia, na co wskazuje karta z wieżą (PO CZYM DIABŁA UPCHNĘŁA we wspomnianym przybytku ) - dodała. Według niej będzie łgał jak pies na wyrost  i stanie się to domeną pretendenta. Tymczasem naród nie oczekuje obietnic, tylko realnych zmian, swoistego uzdrowienia sytuacji. - Mówi o tym karta z aniołem (MOŻE TO ŚWIADCZYĆ TYLKO O JEDNYM , ŻE I DIABEŁ MA SWOJEGO ANIOŁA POCHODZĄCEGO ZE WSI ). I właśnie to wskazuje, że po ciężkiej i zaciętej walce wygra DIABEŁ Bronisław Komorowski. Musi jednak poprawić swoje notowania w piekle , bo w pierwszej turze zgubiła go pewność siebie - stwierdziła na koniec Wyrocznia  Gabi.

Wierzyć? Nie wierzyć? Oto jest pytanie ...?  Wszak Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz, który wielokrotnie pomagał policji, rozwiązując najbardziej skomplikowane sprawy kryminalne,  ....  i tak Dwakroć cyrklem Dudę zmierzył po czym zamknął się w swej wieży. Siedział tam przez dzień cały , aż mu jaja posiwiały -  wiercił , kręcił teleskopem w końcu wrócił z horoskopem  - wyraźnie wskazał na... Andrzeja Dudę.

- Naród się budzi, z całą pewnością wygra Duda. Taką mam intuicję - stwierdził dobitnie. Dodał, że po wygranej Duda nie będzie narzędziem w rękach Jarosława Kaczyńskiego.

- Straszenie prezesem PiS to pęknięty balon - stwierdził jasnowidz.

Czyje będzie na wierzchu - przekonamy się wkrótce. Na razie wygląda na to, że los Polski nie jest jeszcze przesądzony.zaczerpnięto języka z:
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wrozka-wygra-komorowski-jasnowidz-wygra-duda_603254.html