piątek, 4 marca 2016

Zakaz sprzedaży papierosów na terenie Polski - w/g UE Polacy jarają za dużo ..?


2018 rok będzie stał pod znakiem
 walki z rakiem 


Ograniczenia emisji dwutlenku węgla obowiązują każdym kraju Unii Europejskiej. Według przewodniczących, Polscy palacze emitują CO2 5 razy więcej niż mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej. Dzięki temu rozparzane jest nowe rozporządzenie mające na celu zlikwidować lub ograniczyć dostęp do papierosów w Polsce.


POWYŻSZA TABELA PRZEDSTAWIA OBLICZENIE ILE TRACIMY NA PAPIEROSACH ?  TO JEST KURWA KPINA !   TABELA PRZEDSTAWIA NAM ILE ZARABIAJĄ NA NAS SPEKULANCI ZASIADAJĄCY W RZĄDZIE - TAKA JEST PRAWDA...  CZYŻ NIE ? ile kiedys kosztowała paczka fajek ..?  3,60 złotego - czy ktoś chce mi powiedzieć ,że w ten sposób oni dbają o nasze zdrowie ?  Ludzie sięgający po lewe papierosy niewiadomej produkcji zabijają  dziesięciokrotnie szybciej 


Według nieoficjalnych danych mają powstać ” kartki na papierosy” bez których nie będzie można ich kupić. Tygodniowo na obywatela będą przysługiwać 2 paczki. Według firm produkujących papierosy na trenie Polski to zamach w Polski przemysł tytoniowy, przez co znacznie może ucierpieć budżet państwa.Eksperci spekulują ,że jest to kara za sprzeciwianie się Unii Europejskiej w sprawie uchodźców.

(..a tak na marginesie - ludzie przestańcie oglądać się za innymi ! Innym zwalają na łeb islamistów to niech robią co chcą u siebie ! pozwolicie na to , aby jakiś motłoch za was decydował czy możesz palić u siebie ? przecież 3/4 tego skurwysynstwa paliło i to wszędzie - na imprezach, na ulicy , w knajpach , na dworcach , na przystankach itd .  , a dzisiaj zaczęli się umoralniać ?  Wciągając w to rzesze ludzi .  Największym zagrożeniem CO2 jest transport , którego z roku  na rok przybywa - dalej hodowle trzody ,a właściwie odchody itp wyzwalają ogromne pokłady metanu .  PAPIEROSY ? no cóż jest to niezłe źródło dochodu , a zarobek na jednej paczce fajek jest większy od 2 litrów paliwa - rachunek jest prosty  . )