sobota, 16 lipca 2016

ISLAMSKI BANDYTA ZABIJAŁ EUROPEJCZYKÓW W IMIĘ ALLAHA - kto popiera politykę multi kulti ten ma krew na rękach niewinnych ofiar zamachów !Kolejny islamski fanatyk urządził masakrę we Francji. W czwartek w Nicei około godz. 22.30 bezwzględny terrorysta wjechał rozpędzoną ciężarówką w tłum ludzi oglądających pokaz fajerwerków podczas Dnia Bastylii. 84 osoby zginęły, w tym 10 dzieci, a około 100 odniosło obrażenia. Wśród zabitych są dwie Polki z Krzyszkowic.


W imię Allaha rozjeżdżał dzieci TIR-em
"Słyszałem krzyki i jęki, których nigdy nie zapomnę", "Ciała fruwały w powietrzu jak kukły", "Wszędzie była krew", "Ja zdołałem uciec, moja przyjaciółka nie miała tyle szczęścia" - tak świadkowie opowiadają o tym, co działo się w czwartek późnym wieczorem w Nicei. 30 tys. ludzi zgromadziło się na 7-kilometrowej nadmorskiej Promenadzie Anglików, by podziwiać pokaz fajerwerków z okazji Dnia Bastylii. Nagle rozpędzona ciężarówka uderzyła w tłum. Pojazd z prędkością 60-70 km/h pokonał około dwóch kilometrów, zanim kierowca został zastrzelony przez policjantkę. Terrorysta jechał zygzakiem i strzelał w tłum, by ofiar było jak najwięcej. Krzyczał przy tym "Allah Akbar!", czyli "Allah jest wielki".
S1AETPQDQLAA_RTRMADP_3_FRANCE-CRASH

Koła ciężarówki, którą prowadził Mohamed Lahouaiej Bouhlel (?31 l.), Francuz tunezyjskiego pochodzenia, miażdżyły całe rodziny z dziećmi. Gdy pojazd się zatrzymał, przerażonym ludziom ukazał się widok jak z terenów ogarniętych wojną. Wszędzie leżały zwłoki, wiele osób pochylało się nad swoimi bliskimi, modląc się i prosząc o ratunek. Inni ciągle uciekali jak najdalej w panice. W tłumie zgromadzonym na promenadzie znaleźli się też Polacy. Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie potwierdzało doniesień, jakoby nasi rodacy mieli znaleźć się na liście ofiar, ale w piątek po południu okazało się, że jednak zginęły dwie Polki pochodzące z Krzyszkowic w Małopolsce. Poinformował o tym na stronie internetowej Urząd Miasta Myślenice. Mieszkańcy Krzyszkowic modlili się wczoraj na mszy w intencji zabitych sióstr.

Do Francji napływają teraz setki kondolencji, m.in. od premier Beaty Szydło (53 l.), papieża Franciszka (79 l.) czy Władimira Putina (63 l.). Nad Sekwaną ogłoszono trzy dni żałoby narodowej.

Służby ustalają, jak zamachowiec wjechał na promenadę, skoro była to strefa tylko dla pieszych.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/w-imie-allaha-rozjezdza-dzieci-tirem_865935.html