poniedziałek, 18 lipca 2016

PLANETA X - NIBIRU POWRACAJĄ i to już 24 września 2016 roku ?20 stycznia tego roku naukowcy ogłosili, że w Układzie Słonecznym znajduje się dziewiąta planeta. Wcześniej na jej temat jedynie spekulowano i snuto niepotwierdzone teorie.

O prawdopodobnym istnieniu planety świat dowiedział się jeszcze w 1821 roku. Francuski astronom Alexis Bouvard opracował tablice astronomiczne zawierające precyzyjne wyznaczenie orbit Urana, którego odkryto 40 lat wcześniej. Zwrócił on jednak uwagę, że jego obliczenia były rozbieżne z dokonanym wcześniej odkryciem. Badacz doszedł do wniosku, że ruch Urana jest zaburzony przez nieznaną planetę. Kolejni badacze wyznaczyli nawet miejsce, w którym powinno znajdować się tajemnicze ciało niebieskie i w ten sposób odkryto Neptuna. Kolejne badania pokazały jednak, że i jego ruch jest zaburzony. Uznali więc, że w Układzie Słonecznym istnieje jeszcze jedna planeta, dotychczas niemożliwa do obserwacji z Ziemi.

Na przestrzeni lat wielokrotnie podważano istnienie dziewiątej planety nazwanej "Planetą X" przez Percivala Lowella. Jednym z pierwszych koronnych argumentów, które miały zaprzeczać teorii o Planecie X były badania sondy kosmicznej Voyager 2. Zupełnie sprzeczne wnioski mają jednak badacze z California Institute of Technology (Caltech) w Pasadenie w Kalifornii. Ich zdaniem obiekt nie tylko istnieje, ale też da się w pewnym stopniu ją scharakteryzować. Według ich obliczeń Planeta 9 ma masę około 10 razy większą niż Ziemia, a jej orbita jest około 2 razy bardziej oddalona od Słońca niż Neptun. Pełne okrążenie Słońca zajmuje jej od 10 do 20 tysięcy lat.

Wokół Planety X, zwanej też niekiedy Nibiru, powstało wiele teorii. Nie tylko tych związanych z jej istnieniem. Jedna z nich mówi, że planeta wypadnie z własnej orbity i uderzy w Ziemię na początku XXI wieku. Inne teorie mówią o niebezpiecznym zbliżaniu się Planety po jej eliptycznej orbicie. Co więcej, według obliczeń ma to nastąpić 24 września tego roku. Jeżeli nie uderzenie, to samo zbliżenie się Planety X do Ziemi może spowodować nieodwracalne w skutkach kataklizmy. Wiele osób uznaje to twierdzenie za prawdziwe, jako dowody podając wprowadzenie tzw. Marshal Law w USA, ustawy o stanie wyjątkowym, dającej nieograniczoną władzę prezydentowi nad wojskiem i praktycznie znoszącą prawa konstytucyjne. Kolejnym dowodem jest gromadzenie dużych ilości zapasów przez FEMA, na wypadek nadciągających kataklizmów. Naukowcy NASA twierdzą, że takie zdarzenie w obecnej chwili jest całkowicie niemożliwe. Planeta Nibiru lub jakiekolwiek inne ciało niebieskie zbliżające się w kierunku Ziemi byłoby widoczne już w tym momencie. Kolejną kwestią jest brak widocznych zmian w orbitach innych planet Układu Słonecznego. Tak duże ciało niebieskie poruszające się ze znaczną prędkością na pewno wpłynęłoby na ruch innych planet.


http://strefatajemnic.onet.pl/czy-planeta-x-uderzy-w-ziemie/hwwzl1

Lubię poczytać wywody dotyczące zagadnień szczególnie tych , które są nie do potwierdzenia , a są tematami tabu .  Temat ten interesował mnie od samego początku kiedy to pojawił się na tapecie w 2011 roku , zwiastując koniec świata. 
- Nie można powiedzieć ,że w owym czasie nic sie nie wydarzyło ..  bo wydarzyło się wiele - dla przykładu należy podać informację o planecie, komecie ELENIN , która zmierzała w kierunku Ziemi swoim wytyczonym torem , a jak pamiętamy z niewyjaśnionych przyczyn została rozbita na dwie części w okolicach Jowisza ....  dziwne ?, ale prawdziwe . Do takich incydentów dochodzi we wszechświecie i nic nikogo nie powinno dziwić ..?
- Pół roku później - no może rok dochodzi do czegoś .. czego nie można wyjaśnić w normalny sposób ??  Sławna kometa CEZARA czy jak kto woli Gwiazda Betlejemska , a po prawdzie KOMETA ISON będąca na torze kolizyjnym z Ziemią jak to obliczyli naukowcy została zniszczona po niewidocznej stronie słońca . Ta olbrzymia kometa dosłownie wyparowała  ... wleciała w sposób widoczny , majestatyczny za słońce i już  stamtąd nie wyleciało dosłownie NIC. Należy sobie zadać pytanie - Czy my mamy więcej szczęścia niż rozumu  w głowie czy też ktoś czuwa nad nami - należy pamiętać ,że te dwie komety były na torze kolizyjnym z naszą planetą i obie zostały unicestwione z bliżej nie określonych powodów w przeciągu niespełna roku ???? 
- Teraz wraca NIBIRU, PLANETA X !   Pewnie powinna być już widoczna gołym okiem nie mówiąc o teleskopach w końcu ma być większa od Ziemi 10 razy tzn . ,że jest gdzieś wielkości Jowisza ...