czwartek, 13 marca 2014

IV ROZBIÓR POLSKI JEST REALNY ?

http://www.km.ru/world/2014/03/12/protivostoyanie-na-ukraine-2013-14/734481-zakonchitsya-li-varshavskaya-konspiratsiyLink do strony , gdzie przy pomocy translatora można przeczytać i spokojnie zrozumieć przesłanie.  
To nie strach karze patrzeć i mowić wprost o realnym zagrożeniu dla kraju i narodu lecz logiczne myślenie . Nikt nas nie atakuje, a szukamy wroga na siłę po co ?  Za spokojnie było przez te dziesiąt lat ?  Kto za tym wszystkim stoi - każdy z nas wie - komu tak pilno jest do wojny i w jakim celu , ale pozostawiam opinię każdemu z osobna.

IV ROZBIÓR POLSKI JEST REALNY I CO WAŻNE MUSIAŁ BYĆ BRANY POD UWAGĘ NA SPOTKANIACH  PRZEDSTAWICIELI RZĄDÓW ŚWIATOWYCH MOCARSTW WYŻSZEGO SZCZEBLA ? 
DLACZEGO TAKI SCENARIUSZ MOŻE NABRAĆ MOCY SPRAWCZEJ ? - 
Z PROSTEGO POWODU UKRAINA JEST BANKRUTEM EUROPY I TO PO OBU STRONACH TEJ ZACHODNIEJ I WSCHODNIEJ JAK I DŁUG W CHINACH. 

CO MOŻNA ZROBIĆ W TAKIM WYPADKU , GDZIE KRAJ NIE POTRAFI SIĘ OPOWIEDZIEĆ PO KTÓREJ STRONIE CHCE BYĆ ? MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA, ZOSTAŁY PODJETE ODPOWIEDNIE KROKI W CELU NAPRAWIENIE BŁĘDU. OCZYWIŚCIE NA ARENIE ZNALAZŁ SIĘ OBROŃCA Z BOŻEJ ŁASKI W POSTACI POLSKI NIE BĘDĄCEJ POTENTATEM NA RYNKU , ALE RYJ SWĘDZI. POLSKA ZE SWOIM MILIARDOWYM DŁUGIEM NIE JEST WCALE W LEPSZYM POŁOŻENIU JEST NASTĘPNA DO OGOLENIA I NIKT NIE BĘDZIE SIE PYTAŁ CZY KTOŚ CHCE CZY TEŻ NIE . ZABIORĄ CO SWOJE I JUŻ ! 

 KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK POSIADAJĄCY ODPOWIEDNI ZASÓB FINANSOWY NIE POZWOLI SOBIE NA DZIAŁANIE DUPY WBREW WOLI JEJ WŁAŚCICIELA .
 DUPA JAK KAŻDY WIE JEST OD SRANIA I TAK SIĘ ZACHOWUJE NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ , WALI BĄKI WSZĘDZIE , GDZIE SIĘ POJAWIA - SMRÓD JEST WSZĘDZIE I JUŻ NIE DO ZNIESIENIA. DUPA NIE POTRAFI ZACHOWAĆ SIĘ NA SALONACH , A TYLKO GRZECZNOŚĆ INNYCH NIE POZWALA NA ZWRÓCENIE JEJ UWAGI NA WYBRYKI UDERZAJĄCE W NIEOBYCZAJNOŚĆ.  
W PRAKTYCE - JEST TO WSTYD. 
DUPĘ MOŻNA WYBATOŻYĆ , ALE W DZISIEJSZYM ŚWIECIE NIE JEST TO PODEJŚCIE HUMANITARNE WIĘC DUPIE SIĘ UPIEKŁO , A PASOŻYTY DALEJ DZIAŁAJĄ.  

W PRZESZŁOŚCI ZASTOSOWANO JUŻ LEWATYWĘ W CELU WYTRĄCENIA FEKALI LECZ I TO NIE WYELIMINOWAŁO PASOŻYTÓW- ZACZĘŁY MUTOWAĆ I ZAGRAŻAĆ JUŻ CAŁEMU ORGANIZMOWI. TERAZ JEDYNYM SPOSOBEM JEST DZIAŁANIE W WARUNKACH KLINICZNYCH , GDZIE CHIRURG WYTNIE KAWAŁ JELITA ZAGRAŻAJĄCEGO ŻYCIU (biedne owsiki nie biorące zagrożenia na poważnie zostaną zniszczone)  

WIĘC OBUDZIMY  SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU -  I DO NIKOGO NIE BĘDZIEMY MIEĆ PRETENSJI LECZ DO SIEBIE SAMYCH . BYŁO JUŻ TYLE MOŻLIWYCH ALTERNATYWNYCH SPOSOBÓW NA NORMALNE ŻYCIE W KOLEKTYWIE , ALE TO BYŁO ZA MAŁO.  
WIĘKSZA CZĘŚĆ LUDZI PRODUKTYWNYCH UCIEKŁA Z KRAJU I DOBRZE , POZOSTALI CI KTÓRZY ŁUDZĄ SIĘ NADZIEJĄ , PRZYSŁOWIOWE BIEDRONKI SĄ SPEŁNIENIEM MARZEŃ . 
 MINIMUM PRODUKTYWNE W TYM KRAJU MA NA UTRZYMANIU STADA ,  HORDY URZĘDASÓW OBCIĄGAJĄCYCH BIEDNYCH LUDZI NA WSZYSTKIE MOŻLIWE BEZPARDONOWE SPOSOBY PODPARTE PASOŻYTAMI O ZABEZPIECZENIU CZYSTO PRAWNYM. 

SZKODA ,ŻE POWYŻSZE PRZESŁANKI  MOGĄ ZNALEŹĆ UPUST NA NASZYCH ZMĘCZONYCH PLECACH , ALE TAKI LOS SPOTYKA NARODY NIE BIORĄCE UDZIAŁU W ŻYCIU KRAJU I NIE POTRAFIĄCE WYELIMINOWAĆ ZAGROŻENIA W ZARODKU.
NA WSZELKI WYPADEK LEPIEJ UCIEKAĆ Z TEGO KRAJU NIE BACZĄC NA NIC - POZOSTAWIAJĄC CWANIACZKÓW I IM PODDANE ORGANIZMY NIE POSIADAJĄCE NIC INNEGO JAK SAMOZACHWYT .