czwartek, 24 kwietnia 2014

Działaczki Femen protestowały przeciwko rzekomej epidemii faszyzmu w Europie

Działaczki ruchu Femen zorganizowały protest przed hotelem Maison des Centraliens na Polach Elizejskich, gdzie w przeddzień wyborów parlamentarnych w maju, odbywała się konferencja prasowa polityków prawicowych z francuskiego Frontu Narodowego. Feministki protestowały przeciwko epidemii faszyzmu w Europie, donosi The Local.

Akcja wzbudziła duże zainteresowanie dziennikarzy. Łącznie naliczono około 20 dziewcząt z wymalowanymi wąsami Hitlera i flagami UE na piersiach z gwiazdkami w formie swastyk.
"Wojso 23 "seks feministek” z całej Europy przeciwstawia się prawicowej koalicji radykałów, której celem jest szkodzenie swoją obecnością w parlamencie. Femen rozpoczyna kampanię przeciwko epidemii (faszyzmu), która zakorzeniła się w całej Europie"- pisze na Twitterze jedna z działaczek.

Akcja trwała około dziesięciu minut, po czym policja otoczyła i aresztowała demonstrantki, pisze Le Parisien.

zmianynaziemi

JAK WIDAĆ TE KOBIETY LUBIĄ OBNAŻAĆ SIĘ PUBLICZNIE TO JAK WIDAĆ CECHA TRWAŁA  Drogie panie karnawał się skończył - żeby słusznie protestować należy jeszcze mieć pojęcie , a nie tylko dbać o wygląd , szminkę i lakier do paznokci. Kobietka z sympatycznym wąsikiem lansowanym w latach 30 tych prawdopodobnie nie wie o co chodziło w tym wszystkim. DZISIAJ TO SIĘ NAZYWA NWO I NIE SWASTYSIA JEST TYM ELEMENTEM BĘDĄCYM LOGO  A WZIĘTY  SYJONIZM.