niedziela, 6 kwietnia 2014

Masońska rodzina BUSCHów w wyścigu Politycznym USA.

Trzeci Bush prezydentem USA? Notowania rosną

Rodzina Bushów znalazła się w centrum uwagi wraz ze zorganizowanymi w ten weekend obchodami 25-lecia objęcia prezydentury przez George’a H.W. Busha i wernisażem Busha juniora. Nasila to spekulacje o prezydenckich ambicjach innego polityka z rodu Bushów: Jeba.


BĘDĄC PRZEDSTAWICIELEM LOŻY MASOŃSKIEJ W WYŚCIGU DO FOTELA PREZYDENCKIEGO USA NIC I NIKT JEMU NIE PRZESZKODZI. 
CHOĆ TO SA TYLKOZALEDWIE PRZYMIARKI TO I TAK ŚWIAT W TYM MOMENCIE ZNA JUŻ TWARZ  NASTĘPNEGO Z RODZINY .- Jeśli ktokolwiek z członków rodziny skorzysta na tym renesansie Bushów, to będzie to najpewniej Jeb - pisze w sobotę "Washington Post".
Rosnące notowaniaMłodszy syn 41. prezydenta USA, 60-letni były gubernator Florydy Jeb Bush, jak dotąd nie ogłosił, czy wystartuje w wyborach prezydenckich w 2016 roku. Ale coraz częściej pojawia się w mediach i podróżuje od kilku miesięcy po całym kraju, co odbierane jest jako potencjalne przygotowanie kampanii. Tydzień temu został przyjęty na kolacji przez najważniejszego sponsora republikanów - właściciela kasyn Sheldona Adelsona, którego majątek wycenia się na 40 mld USD.
Komentatorzy polityczni oceniają, że notowania Jeba Busha wśród establishmentu Partii Republikańskiej zaczęły rosnąć. Zwłaszcza po tym, jak chmury zebrały się nad dotychczasowym faworytem republikanów, gubernatorem New Jersey Chrisem Christiem.Dotychczas sądzono, że to właśnie on ma największe szanse, by pokonać potencjalną kandydatkę demokratów Hillary Clinton, byłą szefową dyplomacji USA i żonę byłego prezydenta USA. Skandal z zamknięciem mostu w New Jersey osłabił jednak poparcie dla Christiego.
Rodzina ciąży?

Jeb Bush płynnie mówi po hiszpańsku (jego żoną jest pochodząca z Kolumbii Garnica Gallo) i angażuje się w kampanie na rzecz reformy prawa imigracyjnego w USA, czym może przyciągnąć latynoskich wyborców, dotychczas masowo głosujących na demokratów.Ale według marcowego sondażu przeprowadzonego przez Rasmussen Reports, gdyby w wyborach doszło do starcia przedstawicieli dwóch znanych politycznych dynastii amerykańskich, to na Hillary Clinton oddałoby głos 47 proc., a na Jeba Busha 33 proc. Amerykanów.

Największą przeszkodą, jak komentowali autorzy sondażu, jest rodzina Jeba. Aż 50 proc. respondentów jest mniej skłonnych, by zagłosować na Jeba w 2016 r., dlatego że jego brat i ojciec już służyli jako prezydenci USA.
Historyczny dystans

Niemniej, jak zwraca uwagę "WP", reputacja zwłaszcza starszego Busha znacznie poprawiła się w ostatnim czasie. Przedstawiciele obu partii politycznych chwalą go za sprawne wyprowadzenie kraju z zimnej wojny, przyjęcie ustawy o niepełnosprawnych oraz to, jak przeprowadził pierwszą wojnę w Zatoce Perskiej. W College Station w Teksasie odbywają się od piątku uroczystości z okazji 25. rozpoczęcia w 1989 roku jednokadencyjnej prezydentury Busha seniora.

- Dopiero zaczynamy uzyskiwać perspektywę na temat prezydentury George'a H.W. Busha i myślę, że z każdą chwilą wygląda ona lepiej - powiedział dyrektor biblioteki prezydenta Lyndona Johnsona Mark Updegrove, który pisze książkę o obu prezydentach Bushach.

Sondaże wskazują, że także "prezydent wojen" - jak określa siebie często młodszy prezydent Bush - jest postrzegany wraz z upływem czasu w coraz lepszym świetle. W marcu 2009 roku, tuż po tym, jak opuścił Biały Dom, tylko 35 proc. Amerykanów wyrażało o nim przychylne opinie. W sondażu Gallupa z czerwca ubiegłego roku ten odsetek wzrósł aż do 49 proc. Negatywne opinie o byłym prezydencie wyraziło wówczas 46 proc. respondentów.
Malarski atut
Jak zauważa "New York Times" najnowsze hobby Busha: malarstwo wywołuje zaskakująco "życzliwe oceny" wśród krytyków nieznanych z konserwatywnych poglądów. Przyznają oni, że jest to raczej malarstwo prymitywne i amatorskie, ale chwalą Busha za pasję.

Otwarta w sobotę w Dallas wystawa "Art of Leadership: A President's Personal Diplomacy" prezentuje namalowane przez Busha portrety ponad 20 przywódców, z którymi miał okazję bliżej się poznać za swej prezydentury. Wśród nich są portery: Władimira Putina, Hamida Karzaja, Tony'ego Blaira, Angeli Merkel, Nicolasa Sarkozy'ego i Silvio Berlusconiego, a także autoportret i portret 89-letniego ojca.

Bush przyznał, że do zajęcia się hobbystycznie malarstwem zainspirował go Winston Churchill, który za pędzel chwycił w podeszłym wieku, po zakończeniu kariery politycznej. Ujawnił też, że choć wcześniej niespecjalnie interesowały go muzea, teraz zdarza mu się godzinami analizować obrazy na różnych wystawach.

"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi

Kilka pokolen rodziny Bush’ow bylo przyjetych, na uniwersytecie Yale do lozy „Trupia czaszka i piszczele” („Skull and Bones”) i zaliczali sie do tak zwanych „Bonesman’ow.”
W historii Ameryki symbol „trupiej czaszki” wiaze sie z wywiadem, przemytem narkotykow i tajnymi organizacjami, wzajemnie przeplatajacymi sie w jeden „warkocz” w formie elitarnej lozy masonskiej, ktora zostala zorganizowana w Yale University w 1832 roku i przemianowana w 1876 roku jako „The Order of Scull and Bones” a nastepnie „The Order of Skull nad Bones,” juz jako oddzial niemieckiego stowarzyszenia o tej samej nazwie „Trupia czaszka i piszczele.” Znak ten byl tez na czapkach esmanow i gestapowcow w czasie rzadow Hitlera.

“Bonesman,”Averil Harriman, bankier, specjalista od miedzynarodowych inwestycji, byl poslem do W.Brytanii i zarzadzal programem “Lend-Lease” dla W. Brytanii i Rosji Sowieckiej, do ktorej przesylal on cale fabryki jak i inna strategiczna pomoc. Byl on glownym organizatorem konferencji w Teheranie w 1943 roku i mial kluczowy wlyw na uznanie Europy srodkowo wschodniej, z Polska na czele, jako powojenna strefe wplywow i kontroli sowieckiej, za zgoda prezydenta Roosevelta i premiera Churchilla. Zdrada Polski mala miejsce w Teheranie, rok przed Powstaniem Warszawskim. Harriman mial nieudane inwestycje na Slazku „Silesian American Corp.,” z powodu zatargow z rzadem Drugiej Rzeczypospolitej, mimo koncesji podatkowych, z powodu jego chciwosci („Spanning the Century, the Life of W. Averill Harriman 1891-1986,” Rudy Abramson. N.Y. 1992, p.157-9.)

Warto wspomniec, ze Harriman, ozeniony z Zydowka, mial powiazania bankowe z firma “Guaranty Trust and Brown Brothers,” zdominowana przez czlonkow „Skull and Bones,” od okolo 1900 roku. Obie te firmy pomagaly finansowo naprzod Bolszewikom, a potem Hitlerowi. “Skull & Bones” ulegalo wplywom megalomanow zydowskich, zawsze dazacych do „Nowego Porzadku Swiata.” Cytowano teorie Hegla o dialektyce historycznej, poslugujac sie “kontrolowanym konfliktem,” teza przeciwko antytezie w celu osiagniecia syntezy. Naturalnie nowo wymyslona synteza, przez nich przyjeta, tworzyla koncept panstwa absolutnego, w ktorym obywatele maja uprawnienia tylko w ramach posluszenstwa panstwu wedlug Nowego Porzadku Swiata.

Dzisiejszy prezydent USA George W. Bush (ur. 1946), tak jego dziadek Prescott (ur. 1895) jak i jego ojciec, George H. W. (ur. 1922) byly szef CIA i prezydent USA, tez byli przyjeci do tej lozy „Skull and Bones.” Co roku, pietnastu studentow uniwesytetu Yale, jest na trzecim roku wybieranych przez czlonkow, studentow czwartego roku, sposrod bogatych zjudaizowanych anglo-saskich rodzin protestanckich. Loza ta ma za glowne zadanie zapewniac swoim czlonkom powodzenie w politce i interesach, jak i ukladac sie z zydowskimi grupami nacisku.

Pismo The Economist, w styczniu 2005, opisalo rodzine Bush’ow jako najsilniejsza „dynastie polityczna” w historii USA. Brat obecnego prezydenta Bush’a, Jeb (ur. 1953), obecny gubernator stanu Floryda, moglby teoretycznie byc kandydatem na prezydenta w 2008 roku, poniewaz obecny wice-prezydent Dick Chenney jest starym schorowanym na serce czlowiekiem. Natomiast syn Jeb’a Bush’a, George P., jest uwazany za „material na prezydenta” od 2012 roku. Zona Jeb’a i matka Georga P., jest katoliczka, Amerykanka Poludniowa i dlatego George P. ma wyglad metysa, co moze byc pozyteczne w wyborach przy zmieniajacym sie szybko profilu rasowym USA.

Wsrod czlonkow tej lozy „Skull ans Bones,” wystepuje nazwisko Perkins. Ciekawe, ze John Perkins jest autorem ksiazki „Confessions of an Economic Hit Man,” (“Spowiedz Prowokatora Ekonomicznego”). Ksiazka ta jest na liscie bestseller’ow New York Times i zawiera wspomnienia agenta „multy-narodowych” korporacji. Perkins pomagal w zadluzaniu panstw trzeciego swiata, za pomoca manipulowania pozyczek i inwestycji ponad sily usidlanego panstwa. Perkins poszedl jednak za glosem swego sumienia i z narazeniem zycia, opisal „ludozerczy” kapitalizm korporacji miedzynarodowych jak i programow „Nowego Porzadku na Swiecie.”

Dzieki stopniowemu wtajemniczaniu loze masonskie nadaja sie do dominacji Zydow, poniewaz wystarczy opanowac „glownego wtajemniczonego” szefa lozy, zeby podporzadkowac weglug zasad Talmudu, celow cala loze. Z tego powodu wplywowi Zydzi nie chca zeby biedni Zydzi byli przyjmowani na niskich stopniach wtajemniczenia masonow.

Kris Milligen opisal w 1996 roku historie lozy „Trupiej czaszki i piszczeli,” ktora skupia anglo-saska elite polityczno-finansowa w USA. Yale University ma stara tradycje powiazan ze sluzbami specjalnymi i wywiadem, poczawszy od rewolucji amerykanskiej w formie "Intelligence Community" i lozy „Scull and Bones.” Bliska wspolpraca „wielonarodowych korporacji i bankow,” wywiadu CIA, Departamentu Stanu USA jest koordynowana przez „Rade Polityki Zagranicznej” USA („Council on Foreign Relations” wydaje pismo „Foreign Affairs”). Rada ta jest obecnie zdominowana przez neokonserwatystow, budowniczych wielkiego Izraela i globalnego imperium USA. W ramach tego programu dziala dzis „dynastia” Bush’ow, czlonkow „Trupiej Czaszki i Piszczeli.”

www.pogonowski.com