wtorek, 15 kwietnia 2014

Niemcy: Odebrali Polce dzieci i oddali je ....

... i oddali je Niemieckiemu ojcu. Jak donosi gazeta SE - użyje tutaj cytatów bo tak będzie łatwiej opisać to w szybszym tempie. 

Przez sześć lat Joanna Gerhardt (36 l.), Polka pochodząca z Poznania, była poniżana i bita przez niemieckiego męża, Reinera (40 l.). Dla dobra dzieci cierpiała w milczeniu. Kiedy jednak mąż skatował ją prawie na śmierć, zgłosiła sprawę niemieckiej policji. Funkcjonariusze... zabrali jej synków i oddali ojcu!
Niemiec porwał mi synków

Jest to następny przypadek kiedy to nasza rodzima niewiasta popada w tarapaty na obczyźnie. Napisałem przypadek choć już każdy wie ,że przypadków tutaj nie ma i być ich nie może. Czym kierowała się owa kobieta wychodząc za mąż w tym przypadku za Niemca ?  Z punktu widzenia przeszłości i danych jakie znamy nie jest to pierwszy i nie ostatni przykład biednej Polki- choć i ja jestem Polakiem oraz grupa ludzi , która pozostawiała swoje komentarze pod artykułem na stronie SE. mamy mieszane uczucia co do wyłączności na  tragedię tej Pani . Podam już pierwsze komentarze..
 


etam • 39 minut temu
Trzeba było pomyśleć zanim się dzieci zaczęło płodzić ze szkopem. Każdy szkop to sadysta, mają to w genach.A, dzieci są w połowie szkopami i ojciec ma do nich prawo.

a po co nam germańce w Polsce? • 43 minuty temu
Masz Polaków, przystojnych facetów, zachciało ci się szwabskiego knota.

Joanna zakochała się w Niemcu z Frankfurtu nad Odrą. Dla Reinera zostawiła swoją firmę, pobrali się. Ale idylla trwała krótko. Kiedy Polka oświadczyła, że jest w ciąży, mąż nakazał dziecko usunąć. - Szarpał mną, uderzał w brzuch, chciał, żebym poroniła - mówi Joanna. Wbrew mężowi urodziła najpierw Armina (5 l.), a później Andre (3 l.).
Czy trzeba być ,aż tak ślepym żeby nie zauważyć po co ona tam pojechała. To czysta ekonomia i matematyka przekładana przez uwodzicielski wygląd kobiety i teraz najważniejszy z czynników jakie posiadają Polki - wyrafinowane cwaniactwo oparte o twardą walutę w tym wypadku o EURO. Jak można zauważyć w opisie gazety ów mężczyzna nie chciał mieć dzieci bo wiedział czym o pachnie. Kobieta nie wiedziała kiedy ma dni płodne...?  Wiedziała , a dzieci to zwieńczenie jej działa czyli przysłowiowe postawienie kropki nad "i".

W końcu jednak postanowiła odejść. Znalazła mieszkanie w centrum Frankfurtu. Kiedy powiedziała o tym Reinerowi, wpadł w szał. Na oczach dzieci chwycił ją za gardło, dusił, rzucił o drzewo. Joanna uciekła z synkami do schroniska dla kobiet. Tam... dopadli ją niemieccy policjanci i urzędnicy z urzędu do spraw młodzieży, tzw. Jugendsamtu.
- Mundurowi wydarli mi dzieci z rąk - szlocha Joanna. Kilka dni później niemieccy urzędnicy przekazali chłopców... Reinerowi G., który według lekarskiej obdukcji skatował matkę swoich dzieci prawie na śmierć.

 Następny przykład cytat: "W końcu jednak postanowiła odejść. Znalazła mieszkanie w centrum Frankfurtu." Dlaczego siedziała we Frankfurcie i tam szukała pomocy, a nie spakowała swoje manatki i wyjechała w cholerę z tego kraju i jak najdalej od męża , a w tym wypadku do kraju do Poznania ..? To następny przykład dlaczego ona tam pojechała. Nie trzeba być idiotą żeby  nie wiedzieć jak działa socjal w Niemczech , a jak w Polsce? W Polsce mamy jedno wielkie gówno , a nie pomoc. TAM JEST ŻYWA GOTÓWKA TYLKO NALEŻY JĄ UMIEJĘTNIE WYCIĄGNĄĆ !
 O tym mówi poniższy cytat z gazety SE. 
Widząc ,że władze Niemieckie nic nie zrobią , a przynajmniej nie na szkodę jej obywatelowi - postanowiła zaatakować  Polskie placówki i zrozumiała ,że jest Polką . 
W obronie praw rodzicielskich Polki wystąpiło Międzynarodowe Stowarzyszenie przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech. Ale Joanna wciąż nie może nawet zobaczyć swoich synków.
No bądźmy poważni i nie dajmy się czarować samym wdziękiem bo zapomnimy , gdzie mamy swój portfel , a może jego całkowity brak. Bo głowę - już straciliśmy .

reszta komentarzy na odchodne ..

PP • godzinę temu
Niemiec, Bulgar, Hindus, czasami Nigeryjczyk. Urodza im dzieci, odchowaja do czasu po-pieluchowego, i beda niepotrzebne. Coz, Polki sa glupie i tyle.

Daniel • 2 godziny temu
Puszczalska idiotka, skonczyl sie dykat matek. Gratulacje dla taty ktory wykazal spora odwage w trosce o swoja pocieche.

.se.pl/wydarzenia