czwartek, 3 kwietnia 2014

Obama zdruzgotany - Były żołnierz z Iraku zastrzelił 4 swoich kolegów i ranił 16.

Cztery osoby zastrzelone i 16 rannych w wyniku strzelaniny w bazie Fort Hood w Teksasie. Jak podały władze USA sprawca strzelaniny najpierw zamordował trzy osoby, a później popełnił samobójstwo. To były żołnierz z Iraku, który miał problemy psychiczne!

Co można powiedzieć 
 WINNI WYDAJĄ ROZKAZY NIE PONOSZĄC ZA TO ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI -
 NIE WINNI ZA NIE PONOSZĄ KARĘ W POSTACI UTRATY ZDROWIA I ŻYCIA.


Jak podaje tvn.pl powołując się na CNN do strzelaniny miało dojść po sprzeczce dwóch żołnierzy. Sprawca, który zaczął strzelać to prawdopodobnie Ivan Lopez. 34-letni weteran, który po powrocie z misji w Iraku borykał się z problemami psychicznymi i miał syndrom stresu pourazowego. Najpierw zaczął strzelać do ludzi będących w bazie, a później przystawił sobie pistolet do głowy i pociągnął za spust!
Czterech zabitych, 16 rannych


Ranni w strzelaninie trafili do szpitala. Mają rany postrzałowe piersi, brzucha, szyi, rąk i nóg. Cześć z postrzelonych znajduje się w stanie krytycznym, ich obrażenia są tak poważ, że ich życie wisi na włosku! Jak podają świadkowie zdarzenia strzelanina nie ma nic wspólnego z atakiem terrorystycznym.
Obama zdruzgotany strzelaniną

Prezydent USA Barack Obama oznajmił, że jest ogromnie zdruzgotany strzelaniną. Zapewnił też, że podejmie wszelkie starania by wyjaśnić przyczyny wydarzenia.