czwartek, 24 kwietnia 2014

Szokujące informacje z Watykanu!

SPISEK przeciwko papieżowi!

Jak widać ten poniższy obrazek wiele prawdy  wnosi na stan faktyczny kościoła i to na szczeblu reprezentacyjnym. 
Tego można było się obawiać ,że za jakiś czas do tego dojdzie. Jak to mówią "uderz w stół , a nożyce same się odezwą " W tym wypadku nie stało się inaczej. Oni chcą żyć w luksusach nie bacząc na nic i na nikogo. 
Z punktu widzenia polityki obecnego papieża można obawiać się o jego życie. W przeszłości już różni papieże różnie schodzili z tego świata w niewyjaśnionych okolicznościach. 
Tak się zastanawiam , który według przepowiedni ma być tym papieżem końca naszej wiary? 


Jak alarmuje bliski doradca papieża Franciszka (78 l.), kardynałowie z Kurii Rzymskiej mają dość zmian w Kościele i tworzą wobec Ojca Świętego opozycję.

Ubóstwo, skromność, cięcie kosztów i przejrzystość finansowa - dopóki władzy w Watykanie nie przejął papież Franciszek (78 l.), wszystkie te cnoty były nader obce hierarchom z Kurii Rzymskiej. O ich wystawnym życiu, a niekiedy i skandalach obyczajowych z ich udziałem krążyły coraz bardziej szokujące pogłoski.

Nic dziwnego, że determinacja nowego papieża w rewolucjonizowaniu zepsutego Kościoła jest nie wsmak wielu wysoko postawionym hierarchom. Pewien czlowiek postanowił powiedzieć o tym głośno!

Nie jest to przypadkowy obserwator, lecz bliski doradca Franciszka - kardynał Óscar Andrés Rodríguez Maradiaga (72 l.) z Hondurasu, arcybiskup Tegucigalpa. - W Kurii Rzymskiej powsła opozycja wobec Franciszka - stwierdził duchowny. - Wielu mówih, że na konklawe popełniono błąd. Pojawiają się nawet takie słowa jak: "Czego chce ten mały Argentyńczyk?!" - ujawnia kardynał Maradiaga. Czyżby przeciwko Franciszkowi zawiązał się spisek hierarchów?!

.se.pl/