sobota, 5 kwietnia 2014

W Kalifornii w USA wybuchła ostatnio epidemia paraliżu dziecięcegoW Kalifornii w USA wybuchła ostatnio epidemia paraliżu dziecięcego, który przypomina polio. Zgłoszono już 25 przypadków tej choroby i ich liczba stale rośnie. Nie wiadomo ile przypadków jeszcze nie zostało zgłoszonych. Wszystkie dzieci, które zachorowały, były szczepione przeciw polio. Establishment medyczny twierdzi, że to nie jest polio, tylko inna postać paraliżu wywołana rzekomo przez enterowirus-68. Czy tak jest, nie wiadomo (u większości ludzi zakażenie tym wirusem daje łagodne objawy przeziębienia).

Z drugiej strony wiadomo, że niektóre szczepienia powodują paraliż. Poniżej w tabelce dane z bazy VAERS pokazujące, które szczepionki najczęściej wywołują paraliż (te liczby trzeba pomnożyć prze co najmniej 20). Jak widać, najwięcej przypadków paraliżu zgłoszono po szczepieniach na grypę, WZW-b, HPV, MMR, i polio.
Jest bardzo prawdopodobne, że agresywnie reklamowane szczepienia na grypę (celowo pisze na, a nie przeciw, bo częściej wywołują one grypę niż przed nią chronią) są odpowiedzialne za obecną epidemię paraliżu dzieci.

Oczywiście w doniesieniach z mediów oraz CDC nie ma ani słowa o tym, czy te dzieci były ostatnio czymkolwiek szczepione, a te informacje powinny być podane, bo przecież baza danych VAERS (o powikłaniach poszczepiennych) znajduje się w CDC. To powinno być ostrzeżeniem dla rodziców, żeby nie dopuszczać małych dzieci do kontaktów z osobami, które były niedawno szczepione na grypę, bo mogą one być roznosicielami groźnych wirusów. Możliwe, że zarażającymi osobami jest personel medyczny, zmuszany przez administracje do corocznych szczepień na grypę.

Według prof. dr hab. Maria Dorota Majewska istnieje możliwość, że epidemia paraliżu dziecięcego w Kalifornii jest wywołana szczepem wirusa polio, zawartym w doustnych szczepionkach polio Billa Gatesa, które spowodowały paraliż i zabiły dziesiątki lub setki tysięcy dzieci w Syrii, Indiach, Pakistanie, I wielu krajach Afryki. Wirus ten może rozprzestrzeniać się teraz po całym świecie i wywoływać epidemie paraliżu dzieci.

Źródło: Monitor Polski