wtorek, 22 kwietnia 2014

Wałęsa mówi - Bolek i Stokrotka

Wałęsa przyznaje że współpracował z SB






Wybrane 2 komentarze tak dla uzupełnienia artykułu  same wyjaśniają  znajomość tematu przez Polaków - oczywiście tych zorientowanych bo cała reszta to są ludzie na zasadzie "Błogosławieni ci co nie widzieli , a uwierzyli" i wierzą dalej . 

Ten drugi komentarz ukazuje nam dokładną politykę powstawania struktur antyrządowych w celu jej obalenia oraz ich główny cel powstania. Jest dokładnym odpowiednikiem tego co powstało u naszych sąsiadów na Ukrainie tylko ,że tam ludzie się połapali o co chodzi i jest tam teraz ogólny burdel - Rosja drugi raz tego samego błędu już nie popełniła zwłaszcza ,że ktoś chciał przejąć ziemie z narodem u bram Rosji.
 Polska to kraj z narodem nastawionym wojowniczo do swoich okupantów i władze byłego ZSRR musiały sie pozbyć tego kukułczego jaja i nich nikt nie myśli ,że to nie było zaplanowane od A do Z - na to było ogólne przyzwolenie . 
Chyba nikt nie sądzi ,że ówczesne władze Rosji nie potrafiłyby sobie poradzić z problemem Polski w oparciu o Czechosłowację czy też Węgry. Bądźmy poważni ...? Wariant ukraiński z podobnym scenariuszem nie przejdzie - to widać gołym okiem .  

2 agentow w telewizji to jak Big Brother w SB .
Jak on gada !,... rzeczywiscie jak jakis bolek:
"... Ja bylem przywodca, to ja bym sam na siebie , przeciwko mnie dzialal, Ja bylem, a to byli moi zolnierze, tylko ja bylem w tej trudnej sytuacji, ze ja nie mialem sie kogo spytac, jak robic....,( no jasne, kontakty z oficerem prowadzacym byly ograniczone, a sam nie mogl nic nagle wymyslic bo zawsze mu mowili co i jak trzeba zrobic )
.... kazdy inny nawet na przesluchaniu to mogl sie mnie zapytac jako swojego wodza, ..." ( czyli dzialal w grupie, innym podpowiadali a jemu przestali , byl juz za mocny a dobrze wiedzieli, ze jak go zostawia to sam sie zblazni )
Nie do wiary , ze to sa slowa polskiego prezydenta.
Zaczynam wierzyc w teorie spiskowa, przyjazd Tyminskiego nie byl przypadkiem, poczatkowo dzieki grubemu portfelowi odebral glosy przeciwnikom aby w 2 giej turze sie zblaznic i oddac rzady Walesie. Mazowiecki tez tak prowadzil swoja kampanie , zeby przypadkiem jej bron Boze nie wygrac.
SB musiala slabo wierzyc w swojego Bolka, nawet u szczytu swojej popularnosci.



MsZuza163
Solidarność to ruch planowany przez żydów w celu przejęcia władzy w Polsce
Polaków użyli do zawładnięcia władzy, tylko po to im była potrzebna solidarność,zaraz potem ja zniszczyli,teraz to widać gołym okiem.
Niezwykła precyzja oraz perfidia ich szatańskiego dzieła przekracza wszelkie znane nam granice moralne i etyczne.
A to słowa Israela Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Światowym Kongresie Żydów
Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."
Co za perfidia i przebiegloscWiecie juz teraz skad wziely sie "polskie obozy koncentracyjne" Jedwabne" nie wspomne juz o komentarzach na roznych forach gdzie przebiegle parchy judza, sklócaja Nas i sieja ferment miedzy Polakami!Badzmy dumni ze jestesmy Polakami NIE POZWÓLMY SOBA POMIATAĆ pasożydowi!!