wtorek, 15 kwietnia 2014

Według historii tylko Żydów czeka zagłada !

Koniec świata ma rozpocząć się jutro! Od 15 kwietnia do 28 września 2015 roku będziemy świadkami zagłady. Co warto więc zrobić?NO WIĘC JUŻ MÓWIĘ: IDZIEMY DO SKLEPU I KUPUJEMY SOBIE WIELKIE SOMBRERO .
PO CO ?
PO TO ŻEBY ŻYDOM POMACHAĆ NA POŻEGNANIE !
Planowany koniec świata ma rozpocząć się 15 kwietnia, czyli jutro! Na szczęście będziemy mieli czas do 28 września 2015, gdyż wtedy nastąpi zagłada ostateczna...

Co warto więc zrobić przez ten czas? My proponujemy, by zacząć od pogodzenia się z najbliższymi (o ile oczywiście jesteśmy skłóceni). Później zacznijmy sprawiać innym i sobie małe przyjemności. Nie szalejmy, o nie - żyjmy jakby nic się nie działo, jakby zaraz nie groziła nam zagłada! Bez paniki, spokojnie... W końcu "w dzień końca świata pszczoła krąży nad kwiatem nasturcji":
Co wiadomo o końcu świata?

Jak wyliczył duchowny John Hagee (74 l.), pastor zielonoświątkowców, apokalipsa zacznie się 15 kwietnia tego roku. Wtedy bowiem Księżyc przybierze czerwoną barwę. Potem zjawisko powtórzy się jeszcze trzykrotnie, przypadając w dodatku w dni ważnych żydowskich świąt. Ostatni raz nastąpi to 28 września 2015 roku. Wtedy straszne wydarzenia na Ziemi zostaną zwieńczone Sądem Ostatecznym.

Jednak z naszych wyliczeń wynika, że agonia świata rozpoczęła się 8 kwietnia. Uło­że­nie się8 kwietnia wie­czo­rem w jed­nej linii Marsa, Słoń­ca i Ziemi to po­czą­tek zna­ków po­prze­dza­ją­cych apo­ka­lip­sę i dru­gie na­dej­ście Chry­stu­sa, jak twierdzą znawcy tematu.

NASA podaje, że między Czerwonymi Księżycami, będącymi całkowitymi zaćmieniami Księżyca, wystąpi sześć jego pełni. Zjawiska te dobiegną końca 28 września przyszłego roku (DATA SIĘ ZGADZA Z PRZEPOWIEDNIĄ PASTORA!). 

Takie ustawienie planet nie może być przypadkowe - zdarzyło się wcześniej tylko 3 razy! I za każdym razem towarzyszyły ważnym wydarzeniom w historii! 

Pierwszym było wyrzucenie Żydów z Hiszpanii w 1493 r., co ucieszyło ówczesną zachodnią Europę. Drugim, utworzenie państwa Izrael w 1949 r., a trzecie, o wiele wcześniej niż można było przypuszczać, zanotowano w 1967 r. dokładnie w czasie tzw. wojny sześciodniowej między Izraelem a państwami arabskimi.Co planety zwiastują tym razem?

W księ­dze Joela jest napisane: "Słoń­ce zmie­ni się w ciem­ność, a księ­życ w krew,gdy przyj­dzie dzień Pań­ski,dzień wiel­ki i strasz­ny." Czyli koniec świata! Apokalipsa!

se.pl/wydarzenia/ciekawostki

Jakby  nie patrzył wszystko kręci się dookoła tych kacyków.