czwartek, 1 maja 2014

Adam Michnik zgwałcił i zamordował dwoje dzieci?

Adam Michnik(Aaron Szechter) brał aktywny udział w zabójstwie dwojga dzieci w marcu 1995 roku. Potem uciekł przed ścigającą go francuską policją. Tak pisze włoski dziennikarz, powołując się na dokumenty francuskiej policji.


Adam Michnik(Aaron Szechter )Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa).
Fot. sxc.hu
Co do samej sprawy - należy jej się przyglądać i śledzić prowadzone dochodzenie , a okaże się co przemawia za , a co przeciw lub czy tez sprawa została doprowadzone do końca .

Niezależny włoski dziennikarz Giuseppe Sinistra przygotowuje publikację, która zawiera sensacyjne informacje na temat mało znanego okresu życia redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” Adama Michnika. Dziennikarz dotarł do dokumentów francuskiej policji z lat 1994 i 1995, gdy Michnik kilkakrotnie przebywał w Paryżu i brał udział w spotkaniach sekty Moulin Gauche, która podejrzewana jest o sadystyczno-pedofilskie gwałty oraz rytualne mordy na dzieciach.

Francuska policja prowadzi śledztwo przeciwko sekcie Moulin Gauche od wielu lat, ale dopiero teraz ujawniono jego szczegóły. Sekta podejrzewana jest od zgwałcenie i zamordowanie 16 dziewczynek i 11 chłopców w wieku 6- 10 lat, głównie z krajów Afryki Północnej. Dokumenty stwierdzają, że Adam Michnik uczestniczył w co najmniej trzech takich spotkaniach i brał udział w gwałtach oraz rytualnych mordach na dwojgu dzieci, 7 letniej dziewczynce i 8 letnim chłopcu z Marakeszu.

Sprawa odbiła się szerokim echem wśród francuskiej opinii publicznej, jest szeroko komentowane w mediach. Opinia publiczna jest zgodna, że nie może być pobłażania dla tak strasznych zbrodni, zwłaszcza, że chodzi o kogoś wysoko postawionego w hierarchii społecznej.