piątek, 15 sierpnia 2014

23 LIPCA 2012: Dwa lata temu słoneczna burza mogła zniszczyć Ziemię. Dopiero teraz NASA przerywa milczenie


O krok do zagłady Ziemi! 
NASA ujawnia przerażające szczegółyZupełnie nieświadomi chodziliśmy do pracy, staliśmy w korkach, jedliśmy kolację. I równie nieświadomie mogliśmy wszyscy zginąć! Dwa lata temu wybuchła gigantyczna słoneczna burza, potężny rozbłysk o mało nie zniszczył naszej planety – czytamy na sfora.pl.
NASA dopiero po dwóch latach podało do publicznej wiadomości, że mogliśmy wszyscy zginąć. 23 lipca 2012 roku w Ziemię o mało nie uderzył największy rozbłysk słoneczny od 150 lat! –Okazuje się, że mieliśmy niezwykłe szczęście. Gdyby do rozbłysku doszło tydzień wcześniej, byłoby już po nas. Ziemia znalazłaby się wówczas na linii ognia – twierdzi Daniel Baker z University of Colorado.

Badacze nie pozostawiają złudzeń – skutki mega burzy na Słońcu mogły być dla nas potworne. Ziemia na co najmniej rok pogrążyłaby się w całkowitym mroku! Awaria dotknęłaby całą infrastrukturę energetyczną i telekomunikacyjną. – Wystarczy wyobrazić sobie, że miasto pogrąża się w ciemności nie na jeden dzień, ale przynajmniej na jeden rok, a cała flota satelitów krążących wokół Ziemi przestaje działać. To właśnie skutki mega burzy słonecznej – wyjaśnia Baker.

Niestety ci, którzy właśnie odetchnęli z ulgą, za szybko się cieszą. Dlaczego? Słońce weszło bowiem w fazę większej działalności. Teraz prawdopodobieństwo pojawienia się mega burzy wynosi 1 do 8. Zwiększona aktywność słoneczna pojawia się w cyklach co 12 lat. Słońce budzi się, a niektóre z jego emisji mogą być dla Ziemi bardzo niebezpieczne.

A tak nawiasem mówiąc - CO ZROBIŁ WATYKAN , KOŚCIÓŁ , ABY OSTRZEC LUDZI PRZED ZAGŁADĄ ? ONI TEŻ NIE CHCIELI ROZGŁOSU? 
CZY TEŻ WIDZIELI W TYM DZIAŁANIE BOGA ?  
Pewien splot wydarzeń nas uchronił od zagłady lecz nie wiadomo na jak długo? Mówiąc ściślej jak każdy zauważył to loteria, a środowiska naukowe z dziedziny astronomii są nam nieprzychylne i zakłamane. Rozbłyski , które do tej pory zaistniały są w swojej skali zaniżane i to od dobre parę punktów na urządzeniach pomiarowych. Kto obserwował te zjawiska niestety musiał to zauważyć...? że jest coś nie tak. Kiedy ok. godzin 19 czy 20 słońce świeci mocnym białym oślepiającym  światłem jest to nie normalne zjawisko, ale wszystkie mierniki wskazywały parametry w normie. Po prostu jesteśmy oszukiwani . 

PO TEJ INFORMACJI MOŻEMY BYĆ PEWNI ,ŻE NIKT NA ŚWIECIE NIE ZOSTANIE POINFORMOWANY O NADCIĄGAJĄCEJ ZAGŁADZIE OPRÓCZ GARSTKI LUDZI , KTÓRZY TO POWINNI JUŻ DAWNO ZNIKNĄĆ RAZ NA ZAWSZE.
 I BYĆ PEWNI TEGO,ŻE TO JESZCZE NIE KONIEC BO NAWET Z MAŁEJ CHMURY MOŻE POWSTAĆ DUŻY DESZCZ.

2012 BYŁ ROKIEM PRZEŁOMOWYM .