piątek, 22 sierpnia 2014

Coraz częściej mówi się o potrzebie ograniczenia populacji aż o 90 proc.


Temat wraca jak bumerang i to nie bez obaw. Wszystkie znane nam sytuacje prowadzą do wyniszczenia znacznej ilości ludzi na ziemi. I czy to się komuś podoba czy też nie karty zostały już rozdane. Żaden blef nie zostanie bez echa do puki ludzie mają dostęp do informacji.
 PROGRAM REDUKCJI POPULACJI WOBEC ŚWIATA 


powyższy tekst jest zwykłym bełkotem wpajanym ludziom nieświadomym. Jak to zrozumieć? Przy przeludnieniu ziemi ONZ zachęca do aborcji, ale w Polsce jest odwrotna koniunktura i ludzie są karani za aborcję- jak to jest? Pewne jest i tu się zgodzą wszyscy ,że o własnym losie decydujemy my sami , a nie jakiś tak głupek klecha , którego to się nie tyczy tak jak wychowanie naszych dzieci na sposób rządowy - to czysta abstrakcja. Ludzie są ogłupiani przez reklamy telewizyjne o róznej formie przekazu bijąc w ludzkie uczucia , które są szarpane niczym stara szmata przez wściekłego psa- niestety ludzie w to wierzą .
Coraz częściej mówi się o potrzebie ograniczenia populacji aż o 90 proc. (sic!), by wszyscy mogli cieszyć się dobrobytem i czystym środowiskiem.
Na portalu endoftheamericandream.com ukazał się obszerny artykuł, analizujący wypowiedzi „elity światowej” od wielu lat propagującej redukcję liczby mieszkańców Ziemi.Ekonomiści, politycy i naukowcy otwarcie mówią o potrzebie zmniejszenia liczby ludności aż o 90 proc., by Ziemia liczyła jedynie 500 mln mieszkańców.
Chociaż wielu z nas może wydawać się to szaleństwem, to jednak członkowie światowej elity są zgodni co do tego, że tak duża redukcja liczby ludności na świecie jest absolutnie konieczna „dla dobra naszej planety”.
Obecnie decydenci światowi coraz częściej posługują się pojęciem „zrównoważonego rozwoju”, które stało się jednym z kluczowych słów-wytrychów używanych przez radykalny ruch ochrony środowiska. Propaguje on kontrolę urodzin poprzez upowszechnienie antykoncepcji i aborcji.
Założyciel amerykańskiej stacji CNN Ted Turner wielokrotnie postulował ograniczenie liczby ludności nawet do 250 mln. Według niego, byłby to idealny poziom. Dave Foreman, współzałożyciel Earth First, mówi, że zmniejszenie naszej populacji do 100 milionów jest jednym z jego trzech głównych celów. Pozostałe dwa, to zniszczenie infrastruktury przemysłowej i odbudowa bogactwa gatunków na całym świecie.
Chociaż te teorie – jak zauważają autorzy artykułu – są absurdalne, to jednak wciąż są obecne na głównych uniwersytetach w USA. Na przykład profesor biologii z University of Texas w Austin, Eric R. Pianka napisał: „Nie mam żadnej złej woli w stosunku do ludzi. Jestem jednak przekonany, że świat – w tym cała ludzkość – z pewnością byłby o wiele lepszy bez tak wielu z nas”.

Michaił Gorbaczow stwierdził kiedyś, że zmniejszenie światowej populacji o 90 procent byłoby „jak najbardziej na miejscu”. Podczas jednej z konferencji przekonywał: – Musimy mówić na temat seksualności, antykoncepcji, aborcji, wartości kontrolowanej populacji, ponieważ kryzys ekologiczny jest w gruncie rzeczy kryzysem ludnościowym. Jeśli zmniejszymy populację o 90 proc., to tak wielu z nas nie będzie już szkodzić środowisku.
Większość zwolenników ograniczenia populacji nie wyraża się jednak tak otwarcie, częściej wybierając bardziej eufemistyczne określenia. Mówią więc o potrzebie tzw. zrównoważonego rozwoju, „ograniczenia płodności” oraz „poprawy jakości życia”.
Tuż przed dniem, w którym miał się urodzić siedmiomiliardowy obywatel świata w prasie na całym świecie ukazało się wiele artykułów i programów poświęconych kwestii potrzeby kontroli urodzin.
W artykule dla „The Guardian”, Roger Martin stwierdził niedawno, że wszystkie problemy przed jakimi obecnie stoi ludzkość, można by było dużo łatwiej rozwiązać, gdyby „było mniej ludzi na świecie”. Dodał, że ich rozwiązanie staje się niemożliwe z powodu przeludnienia planety, ale gdyby ograniczyć liczbę ludności, wówczas „wszystkim żyłoby się dużo lepiej”.


Doradca Baracka Obamy, John p. Holdren uważa, że w celu ograniczenia przyrostu naturalnego, należałoby sterylizować kobiety, które urodziły dwójkę lub trójkę dzieci. (sic!) Przekonuje, że opracowanie długoterminowej kapsułki sterylizacyjnej – która mogłaby być wszczepiana pod skórę i usuwana, gdyby kobieta chciała urodzić dziecko – „otwarłaby dodatkowe możliwości przymusu kontroli płodności”. Kapsułka – jego zdaniem – mogłaby być wszczepiana w okresie dojrzewania i być usuwana po uzyskaniu oficjalnej zgody urzędników. (sic!) Holdren uważa również, że przymusowa aborcja byłaby zgodna z konstytucją amerykańską, gdyby okazało się, że kontrola urodzeń jest konieczna.CELE ŚWIATOWEJ ELITY ZAPISANE NA KAMIENIACH W STANIE GEORGIA:


W jednym z najbardziej odludnych miejsc amerykańskiego stanu Georgia, z dala od szlaków turystycznych i zainteresowania postronnych osób, na niewielkim wzniesieniu wznosi się mało znany monument zwany The Georgia Guidestones – Kamiennymi Wskazaniami z Georgii. Sześć kamiennych bloków, ustawionych zgodnie z astronomicznymi wytycznymi, pokrytych jest inskrypcjami w ośmiu językach współczesnych i czterech starożytnych.
The Georgia Guidestones tworzy sześć kamiennych płyt o łącznej wadze 120 ton. Centralny blok otoczony jest czterema monolitami, z których każdy zawiera ten sam tekst składający się z nowej, racjonalistycznej wersji “dziesięciorga przykazań” – w języku angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, chińskim, arabskim, hebrajskim, hindi i suahili:1. UTRZYMUJ POPULACJĘ [niewolników] PONIŻEJ 500 MLN, ZACHOWUJ RÓWNOWAGĘ Z NATURĄ.
2. PROWADŹ MĄDRZE REPRODUKCJĘ [niewolników] DOSKONALĄC ZDATNOŚĆ, RÓŻNORODNOŚĆ.
3. ZJEDNOCZ LUDZKOŚĆ NOWYM ŻYJĄCYM JĘZYKIEM [zlikwiduj języki narodowe, narodową tożsamość].
4. OKRZESAJ [ich] PASJĘ – WIARĘ – TRADYCJĘ I CAŁOŚĆ RZECZY [twoim] SPOKOJEM ROZUMU. *)
5. OCHRANIAJ [podległych sobie] LUDZI I NARODY UCZCIWYMI [w twoim mniemaniu] PRAWAMI I SPRAWIEDLIWYMI SĄDAMI [zachowuj pozory sprawiedliwości].
6. POZWÓL WSZYSTKIM [podległym] NARODOM ROZWIĄZYWAĆ WEWNĘTRZNE SPORY W ŚWIATOWYM SĄDZIE[w którym ty będziesz sądzić niewolników].
7. UNIKAJ NIEISTOTNYCH [dla ciebie] PRAW I BEZUŻYTECZNYCH URZĘDNIKÓW [którzy mogliby służyć niewolnikom zamiast jedynie tobie].
8. RÓWNOWAŻ PRYWATNE PRAWA [niewolników] [ich] SPOŁECZNYMI OBOWIĄZKAMI [wobec ciebie].
9. NAGRADZAJ PRAWDĘ [zgodną z twoją ideologią] – PIĘKNO [zewnętrzne] – MIŁOŚĆ [do NWO] – POSZUKIWANIE HARMONII Z NIESKOŃCZONOŚCIĄ [z każdym bożkiem, obojętnie jakim, tylko nie z Bogiem chrześcijan].
10. [niewolniku] NIE BĄDŹ RAKIEM NA ZIEMI — ZOSTAW MIEJSCE DLA NATURY [i dla nas, twoich właścicieli] — POZOSTAW MIEJSCE NATURZE [samo twoje istnienie, to że jeszcze żyjesz, jest przeciw naszym planom].
W 2011 roku media rozpisywały się o tajnym spotkaniu tzw “klub miliarderów”. Irishcentral.com podała jako pierwsza tą informację 18 maja a kolejne media podały tą informację jako “spotkanie superbohaterów”. Uczestnikami byli – Bill Gates, Warren Buffett, George Soros, Oprah Winfrey, Ted Turner, Michael R. Bloomberg, David Rockefeller Sr, David Rockefeller Jr i inni potentaci biznesu – razem warci co najmniej 120 miliardów dolarów według szacunków magazynu Forbes. Jako oddani filantropowie, miliarderzy są zaniepokojeni globalną recesją i trudną sytuacją swoich bliźnich, przekazały źródła z wewnątrz grupy. Chcą dowiedzieć się, jak mogą “łącząc się zrobić więcej,” powiedział ABCNews.com doradca Fundacji Billa Gatesa.
Bill Gates o redukcji populacji:

Ted Turner wzywa do wdrożenia polityki jednego dziecka na całym świecie.
Ted Turner jest sam ojcem pięciorga dzieci. Jest właścicielem ponad 2 milionów akrów ziemi. Jest największym na świecie właścicielem ziemskim, bijącym na głowę nawet rodziny królewskie europy.
Turner publicznie wyrażał poparcie dla programów redukcji populacji, które proponowały redukcję mieszkańców ziemi o 95%.
Tego typu zmniejszenie ilości ludzi na ziemi, mogło by się odbyć jedynie przez masową eksterminację, masowe aborcje, głód lub pandemie. Na terenie trzeciego świata Turner ufundował dosłownie miliardy dolarów na programy związane z redukcją populacji, głównie wspierając finansowo programy ONZ, torując drogę dla takich ludzi ja Warren Buffet czy Bill Gates. Ojciec Billa Gatesa jest od lat głównym członkiem zarządu instytucji “Planned Parenthood” i jednym z bardziej znanych eugenicystów.
Bill występując publicznie dał wyraz poparcia dla promowania masowych szczepień, aborcji i redukcji populacji na świecie i tym samym obniżenia emisji CO2 na świecie. Obejżyj prezentacje Billa na TED conferencje. Bill dbając o zdrowie publiczne stwierdził również, że wzrost efektywności służby zdrowia może przyczynić się pozytywnie do redukcji populacji, prawdopodobnie odnosząc się do wyżej wspomnianych szczepień.
CZY ROZUMIESZ DO CZEGO ZMIERZAJĄ FUNDATORZY SZCZEPIONEK, KAMER, CHIPÓW, PODSŁUCHÓW, SPISÓW, ANKIET, GMO, FLUORU, ASPARTAMU, NIKOTYNIZMU, ALKOHOLIZMU, ZBOCZEŃ, ROZWODÓW, TELEWIZJI, FASTFOODÓW, EUTANAZJI, ZBROJEŃ, INTERWENCJI ZBROJNYCH, EKUMENIZMU, KREDYTÓW, ELEKTROWNI ATOMOWYCH, BIEDY, ABORCJI, GLOBALIZACJI, CENZURY, POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI, TEMATÓW ZASTĘPCZYCH, SKŁÓCANIA I STOPNIOWEGO ODBIERANIA NAM WSZYSTKIEGO? CZY TERAZ TO ROZUMIESZ?

To, że najbogatsi ludzie na świecie wygłaszają takie teorie, nie znaczy, że mają prawo do wprowadzania ich w życie !! Dlaczego ci "mądrzy" ludzie nie zastanowią się nad tym, że np. produkcja CO2 nie jest tylko i wyłącznie zasługą przemysłowej działalności człowieka ?? Okazuje się, że w globalnym rozrachunku człowiek produkuje tylko KILKA PROCENT tego gazu !! Pozostałą część produkują organizmy i stworzenia żyjące na naszej planecie (także w morzach i oceanach) !!
Zresztą, co myślą o pomysłach swoich "elyt" zwykli obywatele, można przeczytać na Kamiennych Wskazaniach z Georgii, gdzie zostały umieszczone:


Napisów wyrażających opinie zwykłych amerykanów chyba nie ma potrzeby tłumaczenia ? ;)

Żenujące jest to, że pod przykrywką redukcji CO2, poprawy życia tych, którzy zostaną i innych "genialnych idei", stoi chęć posiadania absolutnej władzy nad tymi, co zostaną ! Stworzenie dwóch ras: Niewolników i Panów !
Nie od dziś wiadomo, że lepiej i sprawniej będzie kontrolować 500 mln czy 1 mld niż 7 mld. I dlatego wszędzie wprowadza się politykę niszczącą rodzinę i ludzi. Skoro nie udaje się rozpętać kolejnych wojen a także nowych pandemii, które zdziesiątkowały by ludzi, trzeba ich zniszczyć w inny sposób...
Ci, którzy mają pieniądze i władzę, zostaną i ocaleją. Cała reszta, może dla nich nie istnieć. Mniej kłopotów dla nich...