piątek, 22 sierpnia 2014

EBOLA W POZNANIU? : Trzy pielęgniarki zaraziły się wirusem - Zarażonych ma być 139 osób.

JEŻELI TO TYLKO ŻART TO CAŁE WYDARZENIE JEST TYLKO LITERÓWKĄ W OCEANIE INFORMACJI Z BZDURĄ NA PAGONACH LECZ W KAŻDYM INNYM WYPADKU TO JUŻ JEST POWAŻNY  PROBLEM W SKALI KRAJU.

Wirus Ebola dotarł do Wojewódzkiego Szpitala w Poznaniu. Taką rewelację podał portal wiadomosci-z-polski.xaa.pl. 

To tylko pogłoski czy naprawdę jest się czego bać? Podobno w Polsce może być już 139 osób chorych!

WIRUS EBOLA

Do Wojewódzkiego Szpitala w Poznaniu zgłosiło się w poniedziałek 4 turystów, którzy wrócili z Afryki - informuje serwis Wiadomości z Polski. Nie podano dokładnie, że są oni zakażeni właśnie wirusem Ebola, ale wiadomo, że wirus grasuje w szpitalu.

Dziś 20 sierpnia sytuacja wymknęła się z pod kontroli. Trzy pielęgniarki zaraziły się wirusem rozsiewając go po całym szpitalu! - czytamy dalej sensacyjną wiadomość. Zarażonych Ebolą ma być 139 osób. Szpital miały obstawić jednostki wojskowe, które pilnują, aby nikt nie wydostał się na zewnątrz. W Poznaniu podobno został wprowadzony stan wyjątkowy. Przed szpitalem jest wzmożony ruch, a mieszkańcy miasta uciekają w panice - tak przynajmniej relacjonuje portal Wiadomości z Polski.

Przypomnijmy, że o pierwszej pogłosce zarażenia się wirusem Eboli w Polsce, zrobiło się głośno po przyjeździe studentów z Wrocławia, którzy wrócili z podróży z Afryki.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ebola-atakuje-polske-zagrozenie-jest-realne-139-osob-chorych_418346.html