sobota, 23 sierpnia 2014

Joseph Ratzinger ucieka przed sądem? Dlaczego media milczą ?Wstęp: Joseph Ratzinger stoi przed widmem procesu karnego za m.in. tuszowanie przestępstw seksualnych czy ludobójstwa w Kanadzie. Jest to najprawdopodobniejsza przyczyna jego rezygnacji i starań uniknięcia konfrontacji z międzynarodowym prawem. W lutym również w USA w telewizji HBO został wyemitowany film dokumentalny „Mea Maxima Culpa: Silence in the House of God” o molestowaniu seksualnym niemych dzieci w katolickich szkołach oraz nieustanym ukrywaniu tego faktu przez wszystkie szczeble hierarchii Kościoła Katolickiego.


„Pilna aktualizacja od Międzynarodowego Trybunału ds. Przestępstw Kościoła i Państwa.

Dzisiaj, w oświadczeniu dla Reutera, watykańscy oficjele ogłosili, że Joseph Ratzinger pozostanie stałym mieszkańcem miasta Watykan po jego rezygnacji. Zapewni mu to ochronę przed każdą próbą procesu wobec niego w związku ze sprawami wykorzystywania seksualnego na całym świecie. Wg dzisiejszych źródeł kościelnych:

”Jego dalsza obecność w Watykanie jest konieczna, w innym wypadku może być bezbronny”

To zaskakujące przyznanie się do winy przez Kościół jest także bezpośrednią przeszkodą dla sprawiedliwości i zwiększa wagę oskarżeń ITCCS oraz innych, że Watykan zaaranżował rząd włoski w obronę Ratzingera przed procesem kryminalnym, łamiąc prawa międzynarodowe ratyfikowane przez Włochy.

Komentarz:

Watykan zdecydował się dać dzisiaj stałą ochronę udowodnionemu zbrodniarzowi wojennemu, pozwalając Ratzingerowi na działania przeciw sprawiedliwości i unikanie procesu za zbrodnie przeciw ludzkości. A rząd Włoch jest w zmowie w tym łamaniu prawa międzynarodowego.

Ta decyzja potwierdza nasze stanowisko dotyczące kryminalnego spisku wokół Ratzingera i jego watykańskich konspiratorów. Pokazuje to również jasno, że Watykan jest nikczemną siłą, która obnosi się z każdym prawem, że ukryć własne kryminalne działania.

W odpowiedzi, ITCCS wzywa jego członków i wszystkich ludzi sumienia do wykorzystania naszej Wielkanocnej Kampanii Odzyskania w celu wymuszenia zarówno na Rzymie jak i Watykanie ekstradycji Ratzingera z miasta Watykan i postawienia go jak i współwinnych przed sądem za zbrodnie przeciw ludzkości.

Zaczynając od 24 marca, nasi aktywiści oraz inni zaczną eskalujące okupacje Kościoła Katolickiego oraz jego mienia aby spowodować ekstradycję Ratzingera i przywrócić zrabowane bogactwo z tej kryminalnej korporacji zwanej Watykan Inc. – w imię legionu ofiar, zarówno żywych jak umarłych.

… i od Kevina Annetta (sekretarza ITCCS)- szczur pierzcha z powrotem do Watykanu.

Zanim bogowie kogoś niszczą, najpierw sprawiają, że oszaleje. Zwłaszcza, jak się wydaje, w Rzymie.

Dlaczego najstarsza i najbogatsza instytucja na naszej planecie, celowo udowodniła to co mówią jej krytycy, najpierw wyrzucając jej lidera, udowodnionego przestępce, z jego stanowiska jak jest zagrożony aresztem a potem dając mu schronienie przed procesem. To jest rodzaj paniki i nielogiczności niszczarki do dokumentów, a nie wiarygodnego czy mądrego zgromadzenia ludzi.

I to daje nam wszystkim nadzieję.

Niewiarygodne przyznanie Rzymu, że nie może mieć papieża tłumaczącego się przed sądem umocniła niezwykle naszą sprawę i legalność , udowadniając, że nie ważne jak duża wina jest przeciwnika, prowokowanie go przez wystarczająco długo, spowoduje, że sam się zniszczy przez swój strach lub głupotę.

Chronienie Ratzingera za murami Watykanu może wstrzymać sprawiedliwość na chwilę, ale narusza podstawową zasadę działań wojennych, która brzmi: nigdy nie skupiaj się ciągle na ataku nieprzyjaciela. Ratzinger, zły Imperator, utknął w Watykanie? Absurdalność ciągłego skupiania się na nienawiści jaką czuje cywilizowany świat do przestępstw katolickich jest także znakiem, że Kościół dryfuje i improwizuje. Ale pokazuje to również jak szczerze Watykan jest zaniepokojony naszymi prawnymi zarzutami sporządzonymi przez naszych członków, prawników osób ocalałych od tortur oraz Międzynarodowy Trybunał Karny.

Watykan szuka wszystkich sposobów, żeby uchronić Ratzingera przed sądem. Lojalne wobec niego i kontrolowane przez jednego człowieka media atakują nas i was w tych dniach, grając w strategie „Zaprzecz, Odwróć Uwagę i Zdyskredytuj” każdej korporacji od zmniejszania strat (chodzi o media, które są od manipulacji faktów, brak polskiego odpowiednika).

Chwiejąca się Liz Windsor, także znana jak Królowa Anglii, wybiera się na specjalną, bezprecedensową wycieczkę do Rzymu 6 marca, żeby pocałować pierścień lub coś innego nowego szefa Watykanu Inc. A i prezydent Włoch Georgio Napolitano spotyka się dziś z prezydentem Obamą w Waszyngtonie po to, żeby bez wątpienia zebrać więcej Amerykanów do wsparcia Watykanu, nie to, że Obama potrzebuje więcej zachęty, stojąc sam lojalnie za Ratzinegrowskim twierdzeniem o „dyplomatycznym immunitecie”

Ale w końcu, bez żadnego pożytku. Kiedy Krwawy Imperator będzie stał nagi, tylko nasze iluzje będą chroniły go od ostatecznego rozliczenia które nadchodzi.

Tornado, które nastąpiło po moich pierwszych egzorcyzmach przed Watykanem w 2009 i błyskawica, która uderzyła w dniu rezygnacji Benedykta, nie są przypadkowe. Józek Raztinger powinien wiedzieć z historii jego własnych kumpli z SS, że kryminalne instytucje mogą uciekać, ale nie schować się – nawet za bogactwem i pompą świata.”

http://itccs.org/2013/02/16/roman-church-admits-the-popes-guilt-joseph-ratzinger-to-evade-justice-and-hide-out-in-the-vatican-for-his-own-legal-immunity-and-protection/