poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione z powierzchni ziemi

Gdyby każdy idiota brany był poważnie ..... ? ale słowa te nie są tylko i wyłącznie rzucane  na postrach lecz tkwi w nich ziarno prawdy nawet kiedy to mówi ktoś pokroju Żyrinowskiego.

W wypadku konfliktu wojennego między Federacją Rosyjską i Zachodem o Ukrainę, Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione z powierzchni ziemi - oświadczył Władimir Żyrinowski, lider nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji (LDPR).
W wywiadzie dla telewizji Rossija 24,

Żyrinowski wyraził też przekonanie, że prezydent Rosji podjął już decyzję o rozpoczęciu III wojny światowej. Ta "będzie jednak stopniowo podawana do wiadomości, by oni się zastanowili, czy chcą znowu spalonej Europy". Zdaniem Żyrinowskiego Europejczycy nie chcą tego.

Co zostanie z krajów bałtyckich? Nic nie zostanie. Stacjonują tam samoloty NATO. W Polsce jest system obrony przeciwrakietowej. Los krajów bałtyckich i Polski jest przesądzony. Zostaną zmiecione. Nic tam nie pozostanie - oznajmił lider LDPR.

Wszystkie problemy wojny i pokoju, a dzisiaj są one związane z Ukrainą, będzie rozstrzygać jeden człowiek - głowa państwa rosyjskiego. Tak było w wypadku I wojny światowej, gdy ostateczną decyzję podjął car Mikołaj II, i tak było w wypadku II wojny światowej, kiedy to wszystkie słuszne i ostateczne decyzje podejmował Stalin - oznajmił Żyrinowski.

– Przywódcy tych "karzełkowatych państw" powinni się opamiętać, zastanowić, na co je narażają. Ameryce nic nie grozi, jest daleko. A kraje wschodnioeuropejskie same wystawiają się na pełne unicestwienie. I winne będą tylko one, bo my nie możemy dopuścić do tego, aby z ich terytorium były wystrzeliwane rakiety i startowały samoloty w kierunku Rosji - powiedział.


NIE SPOSÓB SIĘ NIE ZGODZIĆ NAWET , GDY TO JEST  TYLKO BEŁKOT - PRAWDA?