poniedziałek, 18 sierpnia 2014

"Rząd polski ułatwił Hitlerowi więzienie Żydów" NIE POMAGAJ - NIE BĘDZIESZ OCZERNIANY !

Władze edukacyjne amerykańskiego stanu New Jersey rozpowszechniają konspekt, który oskarża Polaków o współudział w holokauście – pisze "Nasz Dziennik".

Polacy ułatwili Hitlerowi więzienie Żydów?

RZĄD POLSKI WIELOKROTNIE SIĘ KOMPROMITOWAŁ TAK JEST I TERAZ KIEDY ŻYD PLUJE MU W TWARZ -  CHOĆ CO DO TEGO RZĄDU MOŻNA MIEĆ ZASTRZEŻENIA I ŚMIAŁO NALEŻY PYTAĆ DLA KOGO PRACUJE ? OD CZASU KIEDY W NASZYM KRAJU ZMIENIŁ SIĘ USTRÓJ JESTEŚMY ATAKOWANI BARDZIEJ NIŻ SAMI SPRAWCY - NIEMCY.


W konspekcie do lekcji historii, który na swojej stronie internetowej umieścił Departament Edukacji stanu New Jersey można bowiem przeczytać, że "rząd polski ułatwił Hitlerowi więzienie Żydów na terytorium Polski" – relacjonuje dziennik.

W dokumencie czytamy też m.in., jakoby "Żydzi zawsze byli wykluczani z polskiego społeczeństwa", "w latach 30. antysemityzm władz nasilił się szczególnie w Niemczech, Polsce i Rumunii" – wylicza "NDz".

Co prawda konspekt przygotował uczeń liceum w Millburn, ale edytowała go i zatwierdziła New Jersey Commission on Holocaust Education – zauważa gazeta.

Umieszczono go następnie na stronie stanowego Departamentu Edukacji, w ten sposób rozpowszechniając nieprawdzie informacje o historii Polski i jej roli w czasie II wojny światowej – podkreśla "Nasz Dziennik".