poniedziałek, 25 sierpnia 2014

LEPIEJ MIEĆ OTWARTEGO WROGA NIŻ STRACH ZA PLECAMI

Arabski RAPER z Londynu zamordował dziennikarzaNamierzono mężczyznę, który odciął głowę dziennikarzowi Jamesowi Foleyowi! To brytyjski raper, który wyjechał do Syrii i tak wstąpił w szeregi fanatyków religijnych.
Raper odciął głowę Foleyowi


Abdel-Majed Abdel Bary mieszkał z matką i pięciorgiem rodzeństwa w Londynie. Zdecydował się jednak wyjechać z Wielkiej Brytanii do Syrii. Tworzył pod pseudonimami "L Jinny" i "Lyricist Jinn". Co ciekawe ojciec Abdela jest Egipcjaninem, uchodźcą, uważanym za jednego z najbliższych współpracowników Osamy bin Ladena. W 2012 roku został ekstradowany z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych z powodu podejrzenia o terroryzm i współudział w zamachach bombowych na dwie amerykańskie ambasady w Afryce Wschodniej, których dokonano w 1998 roku.

Wracając do rapera - po wyjeździe do Syrii 24-letni artysta wstąpił w szeregi Państwa Islamskiego i postanowił walczyć w imię Boga z niewiernymi. Na swoim profilu w portalu społecznościowym opublikował zdjęcie, na którym trzyma odciętą głowę niezidentyfikowanego mężczyzny. Podpisał je "Odpoczywam z ziomkiem, a raczej z tym, co z niego zostało".
To raper zabił dziennikarza?

W celu identyfikacji porównano próbkę głosu z nagrania z dekapitacji Amerykanina z nagraniami rapera. Brytyjskie media piszą o tym, że z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że głosy należą do tego samego mężczyzny.


CZY KTOŚ ZASTANAWIAŁ SIĘ DLACZEGO ONI TO ROBIĄ ?  CO JEST PRZYCZYNĄ TAKIEGO ZACHOWANIA ? SZUKAJCIE PRAWDY ? NIKT NIE STAJE SIĘ BESTIĄ Z DNIA NA DZIEŃ  -  WSZELKIE POWSTANIA JAKIE ZNAMY POSIADAŁY PODŁOŻE  WYJŚCIA Z POD JARZMA TYRANII .