czwartek, 14 sierpnia 2014

UWAGA +18 : Holocaust chrześcijan – media milczą !!!! / przedruk materiałuHolocaust chrześcijan – media milczą

Holokaust Chrześcijan w Iraku – krwawe biesiady: ludobójstwo na niespotykaną dotąd w historii skalę: krzyżowanie – ścinanie dzieciom główek i nabijanie ich na pal…… MEDIA MILCZĄ!!!

UWAGA!!! BARDZO DRASTYCZNE ZDJĘCIA!!! PATRZ!!! – I PŁACZ…

W mediach słyszymy o mordach na różnych sektach religijnych, ale zupełnie przemilczają Holokaust Chrześcijan – ludobójstwo dokonywane na Chrześcijanach ma niespotykaną dotąd w historii ludzkości skalę i to nie tylko w Iraku!!!Dziecko czekające na śmierć – sfotografowane przez bojowników. ISIS używa tych obrazów do terroryzowania innych i gloryfikacji ich szaleńczego terroru. / http://www.catholic.org/photos/photo.php?news=56481

Ralph: By Catholic Online (NEWS CONSORTIUM) ;http://www.catholic.org/news/international/middle_east/story.php?id=56481 / 8/8/2014 (2 days ago)

Otrzymałem mail ze zdjęciami chrześcijańskich kobiet z poderżniętymi gardłami, których krew zbierana jest do wiader; dzieci z obciętymi główkami i inne – uciekające przed potworami, które umarły z wycieńczenia, głodu i pragnienia…. Dla mnie jest to okropne do przekazania… Wierzcie w każde słowo człowieka, który w tym filmie mówi …. to, co się dzieje jest gorsze niż to, co mówi.

MUSIMY (USA) interweniować, aby powstrzymać ludobójstwo i wymierzyć sprawiedliwość za zamordowane dzieci po prostu za to, że pochodziły z chrześcijańskich rodzin.

Islamscy terroryści ISIS [Islamic State of Iraq lub Levant – ISIL; Islamskie państwo Irak] wprowadzili obiecane zabijanie chrześcijan w Mosulu, i zaczęli się od dzieci. W relacji nadanej przez CNN, chaldejsko-amerykański biznesmen powiedział, że zabójstwa w Mosulu rozpoczęły od się od ścinania dziecięcych główek wbijanych na wzniesione pale w parku miejskim.

Los Angeles, CA (Catholic Online) – „Jest to park w Mosulu”

Mark Arabo powiedział CNN podczas rozmowy Skype z San Diego „gdzie faktycznie znajdują się ścięte główki dzieci – powiedział, że są w parku zatknięte na kijach”


Arabo, który jest szanowanym chaldejsko-amerykańskim biznesmenem spotkał się z innymi przedstawicielami swojej społeczności w Białym Domu w zeszłym tygodniu i wezwał amerykańskich przywódców politycznych do udzielenia azylu około 300.000 chrześcijan uciekającym przed terrorem ISIS.

„Świat nie widział takiego rodzaju zbrodni w historii” – powiedział CNN.Te zbrodnie są normą…

Chociaż wielokrotnie miały miejsce w historii ludobójstwa, w tym słynne ludobójstwa w Rwandzie i byłej Jugosławii, a także Kambodży, ludobójstwo popełnione wobec chrześcijan i innych mniejszości w Iraku jest ekstremalne, także dlatego, ponieważ jest z jawnym zadowoleniem i radością publicznie pokazywane.

Terroryści, którzy najechali Mosul i inne starożytne wspólnoty chrześcijańskie w Syrii i Iraku robili videoklipy z własnym udziałem, ukazujące mordy cywilów i pojmanych żołnierzy.

Dosłownie cieszą się z zabijania, strachu i cierpienia doświadczanego przez ich ofiary.

Ten sadyzm może być porównany z najczystszą manifestacją zła Gwałtu w Nankinie podczas II wojny światowej.

Cały czas pojawiają się szeregi zdjęć ze ściętymi przez ISIS dziećmi, tylko dla tego, że były dziećmi chrześcijańskimi”.

Według Arabo, kobiety są gwałcone, a następnie mordowane a mężczyźni są wieszani. Są to ludzie, którym postawiono warunek – albo przejdą na islam albo zostaną poddani pod miecz.

Nawet rodziny, które płaciły podatek nałożony przez ISIS dla chrześcijan, są teraz ofiarami.

Kobiety, które są „żonami” – na podstawie fałszywych twierdzeń rzekomych „mężów” – bojowników ISIS – jeśli nie przejdą na islam – mogą być przez nich gwałcone i zabijane.


aa3
aa4


Nie wszyscy chrześcijanie mogli uciec, niektórzy dlatego, że musieli się opiekować starszymi krewnymi lub małymi dziećmi, albo z jakiegoś innego powodu, nie mogli opuścić miasta i uciekać przez pustynię.

Być może niektórzy myśleli, że płacąc nałożony na nich podatek (za bycie chrześcijaninem) od swoich domów i przedsiębiorstw – zostaną oszczędzeni.

Mimo to, w innej części Iraku, uchodźcy wycofali się w góry, gdzie zostali otoczeni przez bojowników ISIS – czeka ich śmierć z głodu lub od oprawców.

Deklaracje ISIS należy traktować poważnie. Przeprowadzą wszystkie zbrodnie. Pokazali już, że nie mają żadnej litości dla dzieci i ich matek.

Zabijanie jest dla nich biesiadą i nie są niczym więcej niż armią religijnych zelotów i psychopatów. Ich liczba rośnie, bo nikt na świecie nie robi nic, aby ich zatrzymać.

Każdy muzułmański morderca żądca-krwi, który ma możliwość dotarcia na tereny uciekających chrześcijan – przyłącza się do ISIS i uczestniczy w szale zabijania.

To nie jest już kwestia osamotnionego Iraku, który sam sobie poradzić nie zdoła.
Cała planeta ponosi odpowiedzialność i ma święty obowiązek , aby poradzić sobie szybko z ISIS i zneutralizować zagrożenie dla wszystkich cywilizowanych ludzi.
Świat biernie siedzi i patrzy na tę hańbę – jak na nieusuwalny symbol nękający ludzkość.

aa5
Kurdyjscy mężczyźni niosący ciała dzieci, które zmarły uciekając ze swoich domów z wycieńczenia – nie mając nic do jedzenia i picia.


aa6
Jak ktoś może odwrócić się od dziecka, w obliczu śmiertelnego przerażenia? Według doniesień – wszystkie dzieci chrześcijańskie w Mosulu są zabijane.


aa7
Przejście na islam albo śmierć. Bojownicy ISIS krzyżują ofiary, ponieważ dla nich ukrzyżowanie nabiera szczególnie symbolicznego znaczenia upokarzającego chrześcijan
aa8
Zamordowane przez bojowników dzieci porzucone na miejscu zbrodni


aa9
Islamiści po zabiciu kobiety przez poderżnięcie jej gardła i zbierający jej krew do miski, trzymając jej głowę w taki sposób, że dosłownie wysysają jej życie z szyi. Takie formy mordów służą zastraszaniu innych.


aa99
Zrozpaczony ojciec w Syrii trzyma martwe ciało jego zdekapitowanej przez bojowników córki – ponieważ była z rodziny chrześcijańskiej.


aa88
Chrześcijańskie dzieci w Mosulu są systematycznie ścinane a ich małe główki umieszczane na słupach w parku, jako ostrzeżenie dla innych, którzy kochają swoje dzieci

Mark Arabo, krajowy rzecznik „Skończyć z ludobójstwem w Iraku” [“Ending Genocide in Iraq”] rozmawia z CNN o wyniszczaniu wspólnoty chrześcijańskiej przez ISIS w Iraku.
Jesteśmy pogrążeni we mgle chrześcijańskiego Holocaustu. Mamy do czynienia z rzeczywistym ludobójstwem Chrześcijan …

Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Coraz więcej jest ścinanych dzieci. Matki zostały zgwałcone i zabite. Ojcowie powieszeni.

300 tysięcy chrześcijan uciekło z Iraku i mieszka w sąsiednich miastach.”

Zobacz 3 minutowy wywiad CNN – link:http://www.thegatewaypundit.com/2014/08/chaldean-christian-leader-isis-is-beheading-children-in-iraq-video
W ostatni weekend po walkach, bojownicy ISIS zdobyli miasto Sinjar w Iraku. Sinjar znajduje się w pobliżu granicy z Syrią na Górze Sinjar.


aa77
Islamscy terroryści po zrzuceniu Krzyża z kościoła w Sinjar zawieszają islamskie flagi.

Islamic State flags lifted in Sinjar after the church crosses were broken off. (Translated)             


http://wolna-polska.pl/