poniedziałek, 15 września 2014

Arabski książę poprzez morze rzuci na kolana rząd kościoła... czy to prawda ?Koniec świata mniej więcej w XXI wieku


Świat płonie. Fanatycy religijni grożą innowiercom. Muzułmanie masowo wyruszają do Syrii i walczą w wojnie domowej. Dżihad się rozkręca. A do tego tuż przy polskiej granicy Putin popisuje się rakietami, które mogą przenosić bombę atomową. Prorocy i jasnowidzowie ostrzegali już setki lat temu, że podobne wydarzenia zwiastują wybuch III wojny światowej. Islam pokona w niej chrześcijaństwo, a Franciszek będzie ostatnim papieżem. Czy powinniśmy już szykować się na armagedon?


– Nastaną bardziej bolesne wojny i bitwy, z ogniem i mieczem nadejdą z Persji – pisał Nostradamus o tym przed wiekami. Persja pokrywa się niemal z dzisiejszym Irakiem! A to tam dzieją się najstraszniejsze masowe mordy.
Proroctwa potwierdzał najbardziej znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski, a zmarły ojciec Klimuszko zapowiadał, że w czasie kolejnej światowej wojny ważną rolę odegra Polska. Wielu z jasnowidzów i proroków ostrzegało o tym, że wojnę wywołają radykalni wyznawcy Allaha. Nostradamus napisał nawet, że przed wybuchem wojny światowej przez 10 lat świat zdominuje terror. Wprawdzie atak na World Trade Center miał miejsce w 2001, ale pospolite ruszenie dżihadystów zaczęło się od wojny w Iraku w 2003 roku. Ale akurat teraz mija dziesięć lat, od kiedy światem w 2004 roku wstrząsnęła seria ofiar z państw zachodnich, którym fanatycy ścinali głowy, a zamachy bombowe zabijały dziesiątki i setki niewinnych. Dziś to samo znów dzieje się na naszych oczach.


Niemal w tym samym czasie papież Franciszek ostrzegał, że dziś możemy mówić, że III wojna światowa już się zaczęła! Co gorsza, może to mówić ostatni z papieży, bo to islam ma zakończyć chrześcijaństwo. I znów pisał o tym Nostradamus.


– Arabski książę poprzez morze rzuci na kolana rząd kościoła, Królestwo kościoła będzie pokonane przez prawie milion Persów – pisał w zamierzchłych czasach.


Ale tak źle jeszcze nie było, bo fanatycy założyli ostatnio kalifat. I to gdzie? W tym samym Iraku, w którym ohydne ścinanie głów się rozpoczęło. Radykalni fanatyczni muzułmanie mordują kobiety, dzieci i wszystkich, którzy nie przejdą na islam. Ofiarami są też chrześcijanie, ale wcześniej kościoły palono też w Egipcie, Syrii i krajach Afryki.


Św. Malachiasz, XII-wieczny prymas Irlandii, według badaczy trafnie przewidział wybór poprzednich papieży, łącznie z Benedyktem XVI. Miał też proroctwo dotyczące Franciszka. To on ma być ostatnim papieżem! Malachiasz pisał, że to człowiek „który będzie paść owce podczas wielu cierpień, po czym miasto siedmiu wzgórz [Rzym] zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud – przestrzegał wizjoner. Ile czasu nam zostało?