środa, 24 września 2014

Jackowski:Polityka wojenna USA jest barbarzyństwem- Putina Uważam, że nie można opluwać.Mamy wojnę. 

To jest duży ogień, z którego może coś wybuchnąć. Okres najbliższych miesięcy to okres bardzo niebezpieczny dla Europy - mówi na swoim wideoblogu na Fakt.pl Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz. Co ciekawe, jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że nieszczęściem dla świata nie jest polityka Władymira Putina (którego jasnowidz osobiście uważa za człowieka rozsądnego). Nieszczęście ma przyjść z Ameryki...


Polityka wojenna USA jest barbarzyństwem - mówi na wideoblogu na Fakt.pl Krzysztof Jackowski, po czym przestrzega: Ameryka realizuje swój plan, przez który mamy taki bałagan na Bliskim Wschodzie. Wojna już jest. To jest duży ogień, z którego może coś wybuchnąć. Okres najbliższych miesięcy to okres bardzo niebezpieczny dla Europy - dodaje Jackowski.

Co jasnowidz ma na myśli mówiąc o niebezpieczeństwie, które płynie z konfrontacji krajów arabskich ze światem zachodnim? Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, co do tego, że to destabilizuje porządek globalny. Apeluje też, by nie obwiniać za tę destabilizację prezydenta Rosji Władimira Putina. - Uważam, że nie można go opluwać. Nie jest człowiek, który jest złym politykiem. On prowadzi rozsądną politykę, także względem Ukrainy - przekonuje Jackowski.