wtorek, 2 września 2014

***SKAZANI NA ZAGŁADĘ ! ZOBACZ KTO ?


Dzięki pseudo polityce będziemy tym co widać na powyższym filmie. Samo w sobie slowo islam nie jest zagrożeniem , ale pod warunkiem ,że jest daleko od nas. Tym razem tak nie jest. Będąc w Berlinie w sierpniu 2014 roku w centrum tego gigantycznego miasta można doznać szoku i chcieć się obudzić z tego koszmaru...  lecz to nie koszmar to najprawdziwsza  prawda. Idąc ulicą Karl marx strasse na każdym odcinku znajdują się sklepy, knajpy w przewadze tureckie i dalej w następnej kolejności chińskie. Niemcy swoje interesy przenieśli do dużych galerii prawdopodobnie chcąc uciec od tego zgiełku. Taka ucieczka jest tylko pozorna bo od tego uciec się nie da . 
My Europejczycy nie umiemy żyć razem wynajdując przy tym wszystko co najgorsze pod adresem sąsiada - to jest obrzydliwe, ale jak widać skuteczne na tyle ,że nasze miejsca w europie zajmują inni pod każdym względem choć nie wizualnie w pewnym stopniu. 
Nasze rządy , a przynajmniej te w Polsce nie dbają o nas , nie dbają o kraj w takim stopniu aby był samowystarczalny.   Większe zapomogi dostają wszelkiej maści uchodźcy niż rodziny potrzebujące. To doslownie jest masakra. 

Kiedy nie dawno chwaliłem Merkel za jej politykę - teraz troszkę mam obawy ,że te oklaski były za wczesne . Jak podają źródła niemieckie na wniosek w/w przyjęto 500.000 ludności uchodźców z Syrii i osadzono ich w 2 potężnych miastach koło Monachium. Wyobrażacie sobie ile ludności ma np. Bydgoszcz?  TAK DOKŁADNIE TAK - ZA JEDNYM ZAMACHEM POWOŁANO DO ŻYCIA MIASTO WIELKOŚCI BYDGOSZCZY.