wtorek, 30 września 2014

WĘGRZY CHCĄ ZNAĆ nazwiska ŻYDÓW ZASIADAJĄCYCH W RZĄDZIE !

Rasistowska ideologia powodem odwołania konferencji na Węgrzech 
- czyżby następny przypadek na świecie, gdzie ludzie żądają ujawnienia nazwisk i korzeni transwestytów  narodowych zasiadających na wysokich stanowiskach i urzędach ? 
- widać na każdym kroku jak głęboko zakorzeniony jest system rządzenia oparty na polityce syjonistów względem państw tzw. niepodległych. Rasizm i antysyjonizm idą w parze , ale tylko w momencie kiedy ktoś nadepnie mocno na zgniłe jaja żydowskich cwaniaczków. 

Gyongyosi zaproponował w 2012 roku, by przygotować listę Żydów w węgierskim rządzie i parlamencie, ponieważ stanowią oni "zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego" - przypomina EFE.

Węgierskie MSW informuje w poniedziałkowym komunikacie, że zakazano zorganizowania konferencji, ze względu na "otwarcie rasistowską" ideologię propagowaną przez jej uczestników; rozpowszechnianie takich poglądów jest pogwałceniem węgierskiej konstytucji.

Pinter powiedział również, że poprosił szefa węgierskiej policji, aby głównych gości zaproszonych na konferencję NPI nie wpuszczono na terytorium Węgier; dodał również, że siły porządkowe otrzymały instrukcje, by nie dopuścić do zorganizowania konferencji lub manifestacji "wszelkimi możliwymi metodami".


Wśród zaproszonych gości miało się znaleźć wiele osób słynących z ekstremistycznych poglądów, jak rosyjski ultranacjonalista Aleksander Dugin, niemiecki dziennikarz Manuel Ochsenreiter i amerykański publicysta Jared Taylor. Wystąpić miał również węgierski deputowany Marton Gyongyosi z nacjonalistycznej partii Jobbik, która określa się jako ugrupowanie "radykalno-narodowe".


Jobbik, Ruch na rzecz Lepszych Węgier ( węgierski : Jobbik Magyarországért Mozgalom ), powszechnie znany jako Jobbik , jest węgierski radykalny nacjonalista  partia polityczna. Partia określa się jako "pryncypialne, konserwatywny i radykalny patriotycznej partii chrześcijańskiej", której "podstawowym celem" była ochrona "wartości i interesów węgierskich". Jobbik odrzuca "globalnego kapitalizmu ", europejski integracji  i syjonizm .