wtorek, 30 września 2014

.... zobaczyłam jej oczy, czarne, zupełnie czarne. Nie miała białek, tęczówek

DEMONY PRZESZŁOŚCI WRACAJĄ JAK BUMERANG ?
Chyba, że ktoś się dobrze bawi kosztem poznanej  historii. O ile kiedyś byłby to  problem ze szkłami kontaktowymi tak dzisiaj można siać postrach wsród ludności doprowadzając do drżenia nóg. 
Zakładając zaś ,że dane są prawdziwe to ... lepiej nie wchodzić w drogę demonom bo tak można je śmiło nazwać.

Oczy

Mieszkańcy Cannock Chase są przerażeni. 30 lat temu w okolicznych lasach spotykali dziwne dzieci. Były blade, powolne, ale najbardziej charakterystyczne były ich oczy – głęboko czarne, bez tęczówek, źrenicy i białka. Po jakimś czasie tajemnicze postaci zniknęły. Teraz pojawiły się znowu – czytamy na sfora.pl.

Byłam na spacerze z córką. Nagle usłyszałam krzyk dziecka. Pomyślałam, że coś mu się stało. Pobiegłam w stronę, skąd docierał krzyk. Zobaczyłam dziewczynkę, może dziesięcioletnią. Stała i zasłaniała dłońmi oczy – opowiada kobieta, która spotkała tajemniczą zjawę. – Zapytałam się jej, czy wszystko w porządku. Wtedy ona krzyknęła i opuściła ręce. Zobaczyłam jej oczy, czarne, zupełnie czarne. Nie miała białek, tęczówek, nic, tylko czerń. Odskoczyłam przerażona i objęłam moją córkę. Kiedy spojrzałam ponownie w kierunku tej dziewczynki, jej już nie było – opowiada kobieta.

Takie same opowieści krążyły po Cannock Chase 30 lat temu. O tajemniczej postaci opowiadała wówczas ciotka Lee Brickleya, badacza zjawisk paranormalnych i autora książek o tej tematyce. Działo się to w 1982 roku. – Była wtedy w Cannock Chase razem z przyjaciółmi, usłyszeli krzyk dziecka i pobiegli w jego stronę, by sprawdzić, co się stało. Moja ciotka dostrzegła wtedy biegnącą dziewczynkę, która mogła mieć około 6 lat. Dogoniła ją i chwyciła za ramię, by spytać się, co się stało. Dziecko odwróciło się.Wtedy zobaczyła jej czarne, martwe oczy – opowiada Brickley.

Wtedy dzieci poszukiwała policja. Mimo szeroko zakrojonej akcji nikogo ani niczego nie znaleziono. Zabobonni mieszkańcy wierzą jednak, że to duchy 3 dziewczynek zamordowanych w latach 60. w Cannock Chase...