sobota, 4 października 2014

***Kurewska ci to szkoła !

... a ch.. wam w d... pani woła ! I tak można by  bez końca kiedy już od podstaw wywierany jest wpływ na młode pokolenia w sposób zdecydowanie żałosny.  Ciała pedagogiczne jak widać to tylko i wyłącznie ciała posiadające dwie dupy zamiast jednej nie mające wpływu na zwieracze. Czy należy być oburzonym na sposób pisania ? - Nie . Pomysły i zachowania dyktowane są z samej góry - od i cała prawda .

Uczniowie szkoły podstawowej nr 16 na Kabatach dostali do domu ćwiczenia, w których było mnóstwo wulgaryzmów. Oburzeni rodzice zgłosili sprawę dyrekcji, ale władze szkoły nie widzą żadnego problemu!

Rodzice pierwszaków ze szkoły podstawowej nr 16 na Kabatach z niedowierzaniem patrzyli w zeszyty swoich pociech pełne niecenzuralnych słów. Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej rozdała 7-latkom fragment tekstu z gazet, w którym dzieci miały wykreślić samogłoski. Problem jednak w tym, że roiło się w nim od wulgaryzmów! "Idź pierd.... swoją matkę", "Pierd.. się Hitlerze" czy "cześć rasiści" - takie sformułowania znajdowały się w ćwiczeniach dla dzieci. One z pewnością ich nie zrozumiały ale rodzice są oburzeni całą sytuacją. Oburza ich również zachowanie dyrektorki szkoły, która stara się bagatelizować całą sparwę.


Zdaniem rodziców nauczycielka złamała przepisy Karty Nauczyciela oraz ustawy o systemie oświaty. Zupełnie innego zdania jest jej przełożona, dla której wystarczyły przeprosiny i zapewnienia, że sytuacja się nie powtórzy. Zatroskane mamy już zapowiadają, że przeniosą swoje dzieci do innych szkół. Dyrektor Iwona Grygiel na razie nie chcę komentować sprawy.


CZY POWINNA ZOSTAĆ ZWOLNIONA ? NIE.  
UWAŻAM ,ŻE POWINNA OBJĄĆ JAKIEŚ STANOWISKO W MINISTERSTWIE EDUKACJI LUB TEŻ OBJĄĆ LACHĘ MARSZAŁKA SEJMU ! 
BO JAK WIDAĆ DO NIEKTÓRYCH TO NIE DOCIERA , WIEMY WSZYSCY KTO NAMI RZĄDZI I JAKA ZGNILIZNA KRYJE SIĘ POD TEKSTYLIAMI TO I MOŻE , GDYBY KTOŚ Z MÓWNICY STANOWCZO OBWIEŚCIŁ - WYPIERDALAĆ  HOŁOTO  ROZWIĄZUJĘ TEN SEJM NA ZAWSZE WTEDY PRZYNIOSŁOBY TO OCZEKIWANE SKUTKI .