niedziela, 12 października 2014

***NOWY KSIĘŻYC ZIEMI ? To 2014 OL 339 - PRZEPOWIEDNIE FAUSTYNY - ona to wiedziała ?

Naukowcy z NASA są zgodni. Na orbicie ziemskiej pojawił się nowy księżyc!


 Nowy obiekt nosi nazwę 2014 OL339 i jest asteroidą ma tylko 150 metrów. Obiega Słońce w ciągu roku ziemskiego i jest stosunkowo blisko Ziemi, co czyni go nowym satelitą naszej planety! 


Osobliwy obiekt został przypadkowo odkryty w dniu 29 lipca przez astronoma Farid Char chilijskiej Uniwersytetu Antofagasta.

Proroctwo Faustyny mówi zaś jasno o asteroidzie, który z kuli przeistoczy się w krzyżolśniewający Ziemię!

Niektórzy powiedzą pewnie, że to przypadek, ale ludzie głęboko wierzący jasno dostrzegą, że tajemniczy kosmiczny obiekt zmienia swą formę. 
Na zdjęciach NASA widać wyraźnie, że asteroid-satelita,pierwotnie kulisty, przybrał już podłużny kształt. Zaczynają też formować się "ramiona", które mogą ostatecznie upodobnić go do kształtu krzyża! A więc "z kuli przeistoczy się w krzyż"!

Co wtedy się stanie? Według Faustyny: "z krzyża (...) popłynie wielkie światło, które oświeci Ziemię do dnia ostatecznego". Ludzie zaczną mdleć, lamentować, aż ogarnie ich śmierć. W ten sposób zdaniem św. Faustyny Jezus apeluje do ludzi o nawrócenie. 

Gdy zapłonie krzyż, "księża zaczną masowo spowiadać grzeszników, dzięki czemu większość ludzkości zostanie zbawiona".


Jedno z jej proroctw jednoznacznie odnosi się do tego, co dzieje się dziś na naszym nieboskłonie! Jest to jednocześnie najsłynniejsze proroctwo świętej, jakie objawił jej sam Jezus Chrystus! Dotyczy ono znaku krzyża na niebie.


Dziś przypada 76. rocznica śmierci wielkiej mistyczki, świętej siostry Faustyny. Jednocześnie to właśnie dziś zaczyna spełniać się jej najważniejsze proroctwo, według którego ludzkość zostanie zdziesiątkowana, a na gruzach naszej cywilizacji odrodzi się królestwo Jezusa Chrystusa


Siostra Faustyna Kowalska to jedna z największych mistyczek, jakie zna świat. Urodziła się w 1905 roku w Głogowcu, zmarła dokładnie 76 lat temu, 5 października 1938 roku. Faustyna jest autorką słynnego Dzienniczka, w którym spisała swoje duchowe i mistyczne doświadczenia.

... ALE JEST JESZCZE INNE POTENCJALNIE NIEBEZPIECZNA PLANETOIDA O NAZWIE 3753 Cruithne 

będąca cały czas w obrębie naszej planty. 

Zadziwiające może być to ,że Cruithne jest o wiele większa - jej wielkość szacowna jest na 5 kilometrów. Zaś 2014 OL 339 tylko 150 metrów , a okrzyknięta została księżycem Ziemi. To za sprawą jej trajektorii przelotu odpowiadający naszemu 1 roku .Cruithne została odkryta 1986 roku lecz dane o jej terajektorii zostały dopiero podane 1997 roku ze względu na jej nietypową ścieżkę . Jak widać dowiadujemy się co raz więcej na temat bezpośrednich zagrożeń będących w naszym zasięgu - posiadając je dosłownie pod nosem.

zobacz też:

http://adziekan69.blogspot.com/2013/10/ufo-slady-w-biblii-rodzaj-zwodzenia.html

http://adziekan69.blogspot.com/2013/10/szyfr-czasowy-nostradamusa-ciekawa.html

http://adziekan69.blogspot.com/2013/10/tajemnica-775-roku.html