piątek, 10 października 2014

W NIEMCZECH TEŻ BĘDĄ ŚCINAĆ GŁUPIE ŁBY ?

W EUROPIE MODNY JEST MAHOŃ.., ale jest to tylko zarzewie lub początek stworzenia rządu światowego tzw. NWO, a żeby tak się stało wroga należy zaprosić do siebie. 

Na dzień dziejszy nie wiadomo ,która zaraza jest gorsza EBOLA czy ISIS. Obie są jednakowo zajadłe. W obu przypadkach człowiek jako jednostka nie ma żadnego znaczenia. 


Gewalt zwischen Kurden und Salafisten in Hamburg


Niemcy już nie muszą oglądać newsów w telewizji - wystarczy ,że otworzą okna i już są w samym centrum informacji z bliskiego wschodu. Zastanawiam się kiedy polecą pierwsze głowy i dojdzie do zamachów na terenie gęsto zaludnionym. No cóż Niemcy ze swoją polityką tolerancji i ilością empatii dla uchodźców przenieśli wojną na własne podwórko. Wspomnieć należy o swobodach jakie posiadają islamiści , arabom na tym terenie daje im poczucie władzy nad pozostałymi plemionami zamieszkującymi Niemcy. Sami Niemcy nie poradzą sobie z tym problemem to już jest pewne od czasu kiedy sprowadzili sobie arabów w postaci Turków. Sami w sobie nie są szkodliwi pod warunkiem ,że nikt im nie szkodzi w prowadzeniu własnej działalności . Jest to swego rodzaju państwo w państwie rządzone w/g własnej polityki. Rynek Niemiecki jest pod panowaniem tureckim i chińskim .

W tym wypadku należy pamiętać ,że nie ma podziałów na Turek, Kurd, Syryjczyk, Irakijczyk itd. to są Arabowie . Jest to ta sama nacja. Jeśli dojdzie do utworzenia Kalifatu - wszyscy będą obywatelami tej struktury bez podziałów na kraje. Będzie to coś w rodzaju Stanów Zjednoczonych Arabskich z jednym rządem i własnym zasobnym portfelem co nie cieszy to zachodnich przedstawicieli i na pewno nie USA , które stoi na krawędzi "być, albo nie być"

Pani Merkel swoim nieodpowiedzialnym posunięciem sprowadziła sobie teatr z widowiskiem czysto terrorystycznym na głowy Niemców i reszty europy.

Kraje dotknięte bezmózgowiem to w pierwszej kolejności Francja, W.Brytania, Niemcy. Tych krajów w gronie państw  europy z ludnością etniczną sprawującą władzę już nie ma - tylko nie wiadomo czy oni to wiedzą? 

Jak podają niektóre źródła Francja do 2025 roku będzie już w całości pod wpływem islamu - napływ islamistów z Maroka i Algierii jest zatrważający, a to jeszcze nie koniec . 
Cameron to widzi i wcale nie cieszy go już taki rozwój wypadków i stosunek arabów do Anglików po tym jak brytyjski raper pochodzenia arabskiego dokonał mordu na osobie angielskiego dziennikarza i paru innych. Kto dokonał aktu terrorystycznego w metrze wysadzając go - to szanowany lekarz pochodzenia arabskiego więc człowiek dobrze sytuowany. Zwykła armia w takich przypadkach jest bezsilna w dzisiejszej dobie techniki i możliwości jakie im dają. 

Merkel o ile ma zacięcie do polityki gospodarczej Niemiec  i na tym polu jest wytrawnym znawcą - tak w polityce militarnej jest tylko szarą myszką bez wiedzy na ten temat. O tym wie już każdy łącznie z Putinem jak rozmawiać z babą. Teoria to nie praktyka