wtorek, 4 listopada 2014

6 letni Chłopiec cierpiał na autyzm. Został zrzucony z 30m mostu przez matkę - Dlaczego?

34-letnia matka została aresztowana pod zarzutem morderstwa swojego 6-letniego synka. Chłopiec cierpiał na autyzm. Kobieta zrzuciła go z ponad 30 metrowego mostu. Wcześniej próbował zebrać środki na jego leczenie. 

Lecz fundusze na wojnę zawsze się znajdą i to są potężne pieniądze przeznaczone na zabijanie innych ludzi. 
Jillian Meredith McCabe (34 l.) Oregonu w USA, została oskarżona o zabicie swojego 6-letniego, autystycznego syna Londona. Kobieta zrzuciła chłopca z ponad 30 metrowego mostu. Policja znalazła ciało 6-latka późnym wieczorem w poniedziałek. Jego matka sama zadzwoniła na policję i opowiedziała co zrobiła.

Motywy jej działania są nieznane. Wiadomo, że od jakiegoś czasu Jillian próbowała desperacko zebrać pieniądze na terapię Londona oraz na leczenie męża, który choruje na stwardnienie rozsiane. Rodzina McCabe nie posiadała ubezpieczenia, a koszty leczenia pana domu i 6-latka wpędziły ich w spore tarapaty finansowe. Policja w Oregonie, prowadzi w tej sprawie śledztwo


Żeby to zrozumieć należy mieć nawet odrobinę kontaktu z ludźmi , którzy na co dzień borykają się z problemami i nie mają pomocy ani też zabezpieczenia finansowego, a to jest problem i to potężny.
Etap końcowy został zauważony przez media , ale dopiero po fakcie !
Kogo oni chcą karać tego co ciągnie za cyngiel czy też tego ,który do tego doprowadza...?
Takich ludzi pokroju tej kobiety i u nas w kraju jest 70 % - są to ludzie ukryci , skryci w swoim problemie.
Brak pieniędzy, brak pracy dobrze płatnej , ale za to mamy od groma problemów i chorób z tym związanych. Gdybym miał optować przy powrocie do biedniejszej przeszłości czy powiedzmy niby tej lepszej teraźniejszości - to wolę tę pierwszą opcję i to z wykrzyknikiem. Nie jestem komuchem , ani też nie byłem , ale za to wiem jak żyło się przedtem . Ludzie byli bardziej rodzinni , spokojniejsi, milsi.
Życzę wszystkim wiele radości i zdrowia.