czwartek, 27 listopada 2014

Amerykańscy politycy wzywają szefa USA do wykorzystania broni jądrowej przeciwko Rosji ?

Политики США призывают Обаму нанести ядерный удар по РФ


Gazeta „Zawtra”, powołując się na bułgarską gazetę „BG-vestnik”, cytuje rzekomy wywiad byłej kandydatki na stanowisko wiceprezydenta USA, Sarah Palin. Przypomnijmy, że Palin domagała się od Obamy „użycia broni jądrowej ażeby powstrzymać napaść Rosji na Ukrainę”.

„Jestem konsekwentnym politykiem i kiedy zajmuję stanowisko to twardo go bronię i niezachwianie. Broń jądrowa jest stworzona po to ażeby ją używać tak jak każdą inną broń. Wygrywa nie ten kto straszy a ten kto działa. A prezydent Putin pokazał to namacalnie” – powiedziała Palin, według gazety „Zawtra”.

„Podczas gdy mądrzy mędrkowali to on bez żadnych zagrożeń zajął Krym. Na takie działania należy dać należytą odpowiedź, taka jest współczesna rzeczywistość. Jeżeli my nie uderzymy pierwsi to inni w nas uderzą” – zapewnia Palin.

„Niestety dzisiaj przekształciliśmy się w cofający się naród czego jeszcze w naszej historii nie było. Weźcie tylko przykłady z bombardowań Hiroshimy i Nagasaki. Czyż my ostrzegaliśmy albo straszyliśmy? Podjęliśmy decyzję, zadziałaliśmy i zwyciężyliśmy” – uważa polityk, którą na poważnie brano pod uwagę jako kandydatkę na drugi urząd w USA.

Mówiąc o śmierci kobiet i dzieci, według wersji gazety „BG-vestnik”, Palin powiedziała, rzekomo: „I w Hiroshimie i w Nagasaki byli starcy, kobiety i dzieci. Ale oni nikogo nie powstrzymali”, dodając, że sojusznicy (w tym Ukraina) „właściwie nas zrozumieją”.
Sarah Palin z zawieszonym na szyi heksagramem. Wyznanie i narodowość oczywiste.
Dodajmy, że naszej Redakcji nie udało się zweryfikować tego wywiadu u oficjalnych przedstawicieli Palin, tak jak i nie udało się skomunikować z redakcją „BG-vestnik”. Jednakże zwracamy uwagę na to, że w 2013 roku, po zamachu terrorystycznym w Bostonie, powiedziała ona w kontekście terrorystów: „Wystrzelmy parę rakiet jądrowych na Islamabad. Powinniśmy pokazać jak potrafimy prowadzić sprawy”.