niedziela, 23 listopada 2014

uszkodzenia DNA - „Przejmij władzę”

Inteligentny licznik niszczy komórki po 2 minutach


Badania krwi wykonane po 2 minutach wystawiania na działanie promieniowania inteligentnego licznika wykazały degradację krwi.


 


Zamieszczony powyżej film ujawnia szokujące fakty. We wszystkich przypadkach krew uległa zdegradowaniu, co oznacza, że komórki krwi były słabsze, bardziej schorowane niż przed naświetlaniem przez inteligentny licznik. Fragment wideo pochodzi z filmu dokumentalnego „Przejmij władzę” („Take Back Your Power”), który wnikliwie i krytycznie bada inteligentne liczniki. Jak widać, inteligentne liczniki to nie tylko urządzenie służące do szpiegowania, ale również szkodliwe dla zdrowia człowieka.

Po katastrofie w Fukushimie coraz więcej osób rozumie problem promieniowania radioaktywnego, które jest formą promieniowania jonizującego. Choć jest to najbardziej zabójczy rodzaj promieniowania, to nie znaczy, że promieniowanie niejonizujące jest w jakiś sposób „bezpieczne”. Wręcz odwrotnie, liczne badania naukowe dowodzą, że promieniowanie niejonizujące RF (promieniowanie radiowe) i MW (promieniowanie mikrofalowe) – stosowane m.in. w telefonii komórkowej i branży bezprzewodowej – jest szkodliwe dla biologii ludzi, zwierząt i roślin.

Nawet przy niewielkiej mocy, ostre i przewlekłe narażanie na niejonizujące promieniowanie RF i MW może wywołać ujemne skutki dla zdrowia, takie jak uszkodzenie jonów wapnia w komórkach, zaburzenia czynności komórek śródbłonka, brak tlenku azotu, stres oksydacyjny, zaburzenia melatoniny, przecieki przez barierę krew-mózg, uszkodzenia DNA, uszkodzenia plemników itd. Zmiany metabolizmu glukozy w mózgu są widoczne już po kilku minutach użytkowania telefonu komórkowego.

Inteligentne liczniki są częścią równie inteligentnej kampanii marketingowej, której celem jest wdrożenie przez zakłady energetyczne technologii, która nie tylko zagraża naszemu zdrowiu, ale także prywatności. Podejmij działania żeby chronić siebie i rodzinę zmniejszając lub eliminując narażania na urządzenia emitujące RF i MW, takie jak sprytne liczniki, telefony komórkowe, oraz routery i urządzenia Wi-Fi.

Tłumaczenie: Ola Gordon